Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου smartphone


Autonomous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες καλησπέρα ! :-)

Διαθέτω 200 ευρώ και θέλω να αγοράσω νεο smartphone.
Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο value for money σε αυτην την τιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Lg Optimus G ειναι οχι μονο value for money αλλα ξεπερναει πολλα smartphone τα οποια ειναι ακριβα για τα χαρακτηριστικα τους π.χ το nexus 4!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Optimus G κι απο μενα.Το μονο του αρνητικο ειναι η καμερα του αλλα σε αυτα τα λεφτα μονο σε WP θα βρεις κατι αξιολογο σε καμερα.

Επισης αν σε ενδιαφερει πολυ η καμερα το LG L9 ii εχει μια αξιοπρεπεστατη καμερα για τα λεφτα του.Και προσφατα πηρε και την κιτ κατ.Βεβαια σε ολα τα αλλα υπερτερει το Optimus G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ προτείνω samsung galaxy core  πηστέβω πολύ πιο αποδοτικό....http://www.skroutz.gr/s/3596823/Samsung-Galaxy-Core-I8260-8GB.html  

Η φυσικά το s3 που για εμένα που το δούλεψα 1μιση χρόνο και το τέντωσα όσο δεν πάει δούλευε άψογα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ προτείνω samsung galaxy core  πηστέβω πολύ πιο αποδοτικό....http://www.skroutz.gr/s/3596823/Samsung-Galaxy-Core-I8260-8GB.html  

 

Η φυσικά το s3 που για εμένα που το δούλεψα 1μιση χρόνο και το τέντωσα όσο δεν πάει δούλευε άψογα  

Πιο αποδοτικο το Core απο το Optimus G και το Moto G???? :confused: :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιο αποδοτικο το Core απο το Optimus G και το Moto G???? :confused: :confused:

απο το moto g ναι  φιλε μ... απο το optimous oxi  αλλα το s3 πιστεύω ποσ είναι πιο αποδοτικό απο το optimus.

 

αν και δέν μπορώ να πω με σιγουριά διότι δεν το έχω δουλέψει απο εμπειρίες άλλων το αναφέρω..  

Επεξ/σία από gutzis18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το moto g ναι φιλε μ... απο το optimous oxi αλλα το s3 πιστεύω ποσ είναι πιο αποδοτικό απο το optimus.

 

αν και δέν μπορώ να πω με σιγουριά διότι δεν το έχω δουλέψει απο εμπειρίες άλλων το αναφέρω..

Αν θέλει να πετάξει τα χρήματα του ας αγοράσει κάποιο από αυτά τα Samsung.

 

Η χαρά του lag και του bug.

 

Η καλύτερη επιλογή όπως έγραψαν πολλοί είναι είτε το Optimus G, είτε το Moto G αν θέλεις kit kat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει να πετάξει τα χρήματα του ας αγοράσει κάποιο από αυτά τα Samsung.

 

Η χαρά του lag και του bug.

 

Η καλύτερη επιλογή όπως έγραψαν πολλοί είναι είτε το Optimus G, είτε το Moto G αν θέλεις kit kat.

το optimus g  απο ότι είδα ειναι αρκετά καλό αλλα δεν έχει ούτε καν card slot  αλλα μερικά χαρακτηριστικά είναι πολύ καλήτερα σε σχέση με samsung αλλα μήν νομίζετε πως είναι τα ίδια άλλο samsung kai αλλο lg .. οταν είχα το s3  ένας φίλος μου πήρε  sony με 13 mp camera  και έβγαζε πιό χάλια απο το δικό μου το οποίο είχε 8mp ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gutzi, κι εγω Samsung εχω αλλα καλο ειναι να λέμε ακριβη πραγματα. Λοιπον πάμε με τη σειρά.

 

Galaxy Core: Αξιόλογο κινητό για απλη χρηση σε συνδυασμό με την τιμή του. Μεχρι εκει.

 

Moto G: Αρνητικό του η ελλειψη sd αλλα φοράει μια σχεδον pure εκδοση λειτουργικου και παει σφαίρα σε συνδυασμό με τους πυρήνες του. Μέτρια καμερα.

 

Optimus G: Snapdragon 400 και 2gb ram. Αυτο αρκεί. Η 4.1.2 που φοράει αποτελεί μια απο τις καλύτερες υλοποιήσεις hardware και software σε android τηλεφωνο. Η κάμερα του αν και 13 ειναι σαν μετρια 8αρα. Προσφατα εγινε γνωστό οτι θα παρει 4.4.2 το καλοκαίρι. Η έκδοση είναι 32gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω μαζί σου εδώ αλλά μίλησα και για το s3 και όπως φαίνεται το lg είναι αρκετά καλύτερο αλλα σε ψιλοπράγματα

η ραμ του lg όπως φαίνεται ειναι μεγαλύτερη και το lg φαίνεται αρκετά δυνατότερο οπότε μάλλον είναι θέμα προσωπικής άποψης απο μεριάς μου  

το ερώτημά μου  είναι όμως  μπορεί να συγκριθεί η lg me tin samsung ???        

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...