Προς το περιεχόμενο

Επιβεβαιώθηκε ότι έρχεται File Manager στα Windows Phone 8.1


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσυ εχεις επιλεξει μονο αυτο το οικοσυστημα.. Εγω στο σπιτι εχω windows και για τη δουλεια θα παρω mac, αλλα ποτε iphone. Δεν θα εχω κανενα προβλημα να αγχωνομαι.

 

Οσο για το θεμα μας. Μακαρι ο file manager των wp να φτασει να ειναι χρηστικος τουλαχιστον οσο των BB.

th_8b869548-8bf4-4489-9109-6cf5308c176e_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

songless_bird, on 05 May 2014 - 03:48 AM, said:songless_bird, on 05 May 2014 - 03:48 AM, said:songless_bird, on 05 May 2014 - 03:48 AM, said:songless_bird, on 05 May 2014 - 03:48 AM, said:

Εσυ εχεις επιλεξει μονο αυτο το οικοσυστημα.. Εγω στο σπιτι εχω windows και για τη δουλεια θα παρω mac, αλλα ποτε iphone. Δεν θα εχω κανενα προβλημα να αγχωνομαι.

 

Οσο για το θεμα μας. Μακαρι ο file manager των wp να φτασει να ειναι χρηστικος τουλαχιστον οσο των BB.

th_8b869548-8bf4-4489-9109-6cf5308c176e_

Ο καλυτερος file manager σε mobile os ειναι μακραν ο ES File Explorer File Manager!

Αλλα ο file manager ειναι το τελευταιο πραγμα που θα κοιτουσα σε ενα κινητο(ασχετα οτι το θεωρω χρησιμο να υπαρχει,για πιο απαιτητικούς χρηστες) και απο τα πρωτα σε ενα tablet ή laptop!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλυτερος file manager σε mobile os ειναι μακραν ο ES File Explorer File Manager!

Αλλα ο file manager ειναι το τελευταιο πραγμα που θα κοιτουσα σε ενα κινητο(ασχετα οτι το θεωρω χρησιμο να υπαρχει,για πιο απαιτητικούς χρηστες) και απο τα πρωτα σε ενα tablet ή laptop!

Τα μονα που δεν εχει ο stock file manager του blackberry ειναι το unrar , το hide και προφανως προσβαση σε αρχεια του λειτουργικου. Εγω τον χρησιμοποιω και δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης. Απλα ετσι εγω μαθει απο το 2003... Μου αρεσει οταν συνδεω το τηλεφωνο με wifi στην tv να ειναι ολα οργανωμενα σε φακελους. Χωριστα ταινιες, απο τα video της καμερας, χωριστα τα video απο συναυλιες. Με ενοχλει παρα πολυ να βλεπω μια ομορφη βιτρινα (UI) για προσβαση στα αρχεια μου και απο πισω τα αρχεια να ειναι απο εδω και απο εκει σε φακελους που τα βαζει η καθε εφαρμογη οπου θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

songless_bird, on 05 May 2014 - 09:40 AM, said:songless_bird, on 05 May 2014 - 09:40 AM, said:

Τα μονα που δεν εχει ο stock file manager του blackberry ειναι το unrar , το hide και προφανως προσβαση σε αρχεια του λειτουργικου. Εγω τον χρησιμοποιω και δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης. Απλα ετσι εγω μαθει απο το 2003... Μου αρεσει οταν συνδεω το τηλεφωνο με wifi στην tv να ειναι ολα οργανωμενα σε φακελους. Χωριστα ταινιες, απο τα video της καμερας, χωριστα τα video απο συναυλιες. Με ενοχλει παρα πολυ να βλεπω μια ομορφη βιτρινα (UI) για προσβαση στα αρχεια μου και απο πισω τα αρχεια να ειναι απο εδω και απο εκει σε φακελους που τα βαζει η καθε εφαρμογη οπου θελει.

Μα δε λεω οτι δεν χρειαζεται καποιο file manager!Ολα τα λογισμικα χρειαζονται καποιο file manager!

Απλα δε χρειαζεται ενα τοσο εξελιγμενο file manager οπως το ES ή αυτο που αναφερες σε ενα λογισμικο που προοριζεται ΜΟΝΟ για κινητα τηλεφωνα,οπως τα WP!

Το να μπαινεις στην εφαρμογη των βιντεο για να κανεις streaming ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ μεγαλυτερη ταλεπωρια απο ενα file manager,γιατι ΚΑΙ ΕΚΕΙ εχεις ολα τα videos σου οργανομενα και οι επιλογες τους ειναι ΠΟΛΥ απλες και γρηγορες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...