Προς το περιεχόμενο

Η πρώτη μου android εφαρμογή :P


kapetan_sifakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλη ιδεα μπραβο

θα μπρουσε να υπαρχει και το αντιστροφο ?

πχ αν ειναι καποιοι ενοχλητικοι που σε παιρνουν τοτε αυτοι να πηγαινουν στο αθορυβο και ολοι οι αλλοι στο κανονικο

 

Πολύ καλή ιδέα. @kapten_sifakas θα μπορούσες να το βάλεις και αυτό στο paid version.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο πολύ καλή εφαρμογή!

Από καιρό χρειαζόμουν κάτι τέτοιο.

Ωραία και η ιδέα του adi32, θα ήταν χρήσιμο και κάτι τέτοιο.

Τώρα όσον αφορά τους cheapιδες που λένε για 4 free επαφές και τα σχετικά, το θεωρώ απλά αστείο. Και οι 2 επαφές που δίνει free είναι υπερβολικό. Μόνο μία θα έπρεπε να δίνει απλά για να το δοκιμάσετε.

Δεν κάνει ούτε 1 ευρώ η αγορά της, πετάτε καθημερινά ευρώ σε ένα σωρό βλακείες, την έφτιαξε ΕΛΛΗΝΑΣ δημιουργός και αντί να την αγοράσετε και εσείς όπως εγώ για να τον στηρίξετε, κάθεστε και του λέτε να βάλει και άλλες επαφές free για να βολέψει τη πάρτη σας. Αν ήταν κανά αμερικανάκι, μέχρι και βίντεο στο youtube θα είχατε φτιάξει για να πάρετε λίγο αξία...

Μπράβο φίλε συνέχισε έτσι και αν φτιάξεις και κάτι νέο, κράτα μας ενήμερους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα όσον αφορά τους cheapιδες που λένε για 4 free επαφές και τα σχετικά, το θεωρώ απλά αστείο. Και οι 2 επαφές που δίνει free είναι υπερβολικό. Μόνο μία θα έπρεπε να δίνει απλά για να το δοκιμάσετε.

Δεν κάνει ούτε 1 ευρώ η αγορά της, πετάτε καθημερινά ευρώ σε ένα σωρό βλακείες, την έφτιαξε ΕΛΛΗΝΑΣ δημιουργός και αντί να την αγοράσετε και εσείς όπως εγώ για να τον στηρίξετε, κάθεστε και του λέτε να βάλει και άλλες επαφές free για να βολέψει τη πάρτη σας. Αν ήταν κανά αμερικανάκι, μέχρι και βίντεο στο youtube θα είχατε φτιάξει για να πάρετε λίγο αξία...

Μπράβο φίλε συνέχισε έτσι και αν φτιάξεις και κάτι νέο, κράτα μας ενήμερους!

 

Φίλε μου προτάσεις κάνουμε μιας και ζήτησε τη γνώμη μας. Δεν νομίζω ότι κάποιος που έκανε τον κόπο να κατεβάσει την εφαρμογή και μπήκε εδώ να απαντήσει να είναι κακοπροαίρετος πόσο μάλλον τζαμπατζής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου προτάσεις κάνουμε μιας και ζήτησε τη γνώμη μας. Δεν νομίζω ότι κάποιος που έκανε τον κόπο να κατεβάσει την εφαρμογή και μπήκε εδώ να απαντήσει να είναι κακοπροαίρετος πόσο μάλλον τζαμπατζής. 

 

Προτάσεις σε μία νέα εφαρμογή κάνουμε για να προτείνουμε κάποια βελτίωση ή αν παρατηρήσαμε κάποιο bug. Όπως πολύ εύστοχα έκανε ο adi32. Όχι για να ζητήσουμε και άλλο τσάμπα και μάλιστα από την αρχή! Είναι σαν να προσφέρεις σε κάποιον δωρεάν φαγητό και μετά να σου λέει "γλυκάκι δεν έχει;".

Όλα αυτά τα λέω τελείως φιλικά, πιστεύοντας πως θα πρέπει να σεβόμαστε περισσότερο το κόπο και το χρόνο του άλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτάσεις σε μία νέα εφαρμογή κάνουμε για να προτείνουμε κάποια βελτίωση ή αν παρατηρήσαμε κάποιο bug. Όπως πολύ εύστοχα έκανε ο adi32. Όχι για να ζητήσουμε και άλλο τσάμπα και μάλιστα από την αρχή! Είναι σαν να προσφέρεις σε κάποιον δωρεάν φαγητό και μετά να σου λέει "γλυκάκι δεν έχει;".

Όλα αυτά τα λέω τελείως φιλικά, πιστεύοντας πως θα πρέπει να σεβόμαστε περισσότερο το κόπο και το χρόνο του άλλου.

 

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός. Η πρόταση μου ήταν να προσφέρει το feature αυτό με 4 άτομα(ή έστω 3) και να εμπλουτίσει την premium version και με απεριόριστους αριθμούς και με καινούρια features(όπως αυτό που πρότεινε ο adi32).

 

 

Αν μιλάγαμε όλοι στα φόρουμ όπως μίλησες παραπάνω θα είχαμε γίνει μπάχαλο. Λίγη ευγένεια δεν έβλαψε κανέναν. Δεν έχω να πώ κάτι άλλο γιατί σπαμάρουμε το θέμα του παιδιού.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός. Η πρόταση μου ήταν να προσφέρει το feature αυτό με 4 άτομα(ή έστω 3) και να εμπλουτίσει την premium version και με απεριόριστους αριθμούς και με καινούρια features(όπως αυτό που πρότεινε ο adi32).

 

 

Αν μιλάγαμε όλοι στα φόρουμ όπως μίλησες παραπάνω θα είχαμε γίνει μπάχαλο. Λίγη ευγένεια δεν έβλαψε κανέναν. Δεν έχω να πώ κάτι άλλο γιατί σπαμάρουμε το θέμα του παιδιού.

 

 

Φίλε μου, δεν είναι πως δεν έγινες κατανοητός, αλλά ότι δεν κατάλαβες τι σου είπα.

1)Το feature αυτό θα έπρεπε να το προσφέρει κανονικά για μόνο 1 άτομο, μόνο και μόνο για να δουν πως λειτουργεί η εφαρμογή και όποιος του αρέσει να το αγόραζε. Αντ' αυτού το έκανε για 2 άτομα free για να βοηθήσει όσο μπορούσε. Αν την αγοράσεις και εσύ θα δεις πως η premium version σου δίνει απεριόριστες επαφές.

2)Έδωσε μια πολύ χαμηλή τιμή, ούτε ευρώ! που εγώ θα τη χαρακτήριζα τιμή - επιβράβευση. Όταν βλέπεις πως ο κόσμος αγοράζει την εφαρμογή σου με αυτό το τίμημα που ούτε αυτός θα πλουτίσει αλλά ούτε εσύ θα φτωχύνεις αλλά έτσι για το γαμώ το, νιώθεις μια ικανοποίηση για το χρόνο και το κόπο που αφιέρωσες. Όπως ένας αθλητής επιβραβεύεται με ένα μετάλλιο. 

Δε θα μακρηγορήσω ούτε εγώ άλλο, γιατί όντως δεν έχει νόημα, απλά θα ξαναπώ αυτό που είπα από την αρχή. Σεβασμός στη δουλειά του άλλου και πόσο μάλλον που έγινε από Έλληνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις ιδέες σας παιδιά! ^_^ 

Είναι όντως χρήσιμο να μπορείς και να μπλοκάρεις κλήσεις , αλλά δεν το πρόσθεσα για να μην γίνει περίπλοκη η εφαρμογή και για να μην ξεφύγει από την αρχική ιδέα που ήταν απλά να προσθέτεις τις επαφές που θεωρείς σημαντικές. Ίσως το προσθέσω στην επόμενη έκδοση αν δω ότι το ζητάει ο κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...