Προς το περιεχόμενο

Watch Dogs [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


drake.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολα τα εχω διαβασει, εχω ριξει το απειρο γελιο γενικα με το τι διαβαζω στα διαφορα πισι φορα αλλα και απεγκατασταση λειτουργικου και εκ νεου setup για να τρεχει καλυτερα ομολογω οτι ξεπερνουσε τη νοσηρη μου φαντασια.

Τελικα Johnvani μιλουσα πολυ περισσοτερο απο σοβαρα :)

Θυμασαι; :P

pcακηδες... cant live with them. cant kill them either. οποτε ας τους να βαυκαλιζονται. :D

 

edit:

αν καταλαβα καλα, εσυ τωρα ανακαλυψες το format ως λυση? χαχαχαχα

νοσηρη φαντασια? μαλλον welcome to 1990. ο καλος pcακιας το format και ξανα-μανα setup το εχει παντα στο τσεπακι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ρε Πετρο αλλα οχι για να παιξουμε και παιχνιδι. Τοτε τα φορματ τα καναμε για να δουμε και να δοκιμασουμε τα νεα προγραμματα που κυκλοφορουσαν αν θυμασαι καλα, καθως και επειδη επεφτε πολυ malware απο τα demos των περιοδικων μιας και το ιντερνετ δεν ηταν διαδεδομενο η εκανε 2-3 ωρες να κατεβει κατι

Φορματ για να παιξω ομολογω πως δε μου χει περασει ποτε απο το μυαλο !!! Γι αυτο μιλαω για νοσηρη φαντασια. Περασαμε σε αλλο επιπεδο πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τωρα σοβαρα μιλατε?? Ποιος ειπε να κανεις φορματ για να τρεξει καλα το παιχνιδι σοβαρα κιόλας?? :P Μαλλον έχετε μείνει στο 1990 καποιοι, και ειπαμε εδω μιλατε για κονσολες δεν σας ενδιαφερει τι γινεται στο pc... oh wait..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 εκατομμυρια πωλησεις (λιανικη) σε μια βδομαδα, και ας λεει ο καθενας ο,τι θελει!!

http://www.4-traders.com/UBISOFT-ENTERTAIN-4719/news/UBISOFT-ENTERTAIN--WATCH-DOGS-NEW-INDUSTRY-SALES-RECORD-FOR-LAUNCH-OF-A-NEW-IP-18538666/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελλείψη και άλλων καλών games αυτή την περίοδο για να είμαστε δίκαιοι, και ειδικά της ξηρασίας που έχει πέσει στη μια από τις δύο next gen κονσόλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 εκατομμυρια πωλησεις (λιανικη) σε μια βδομαδα, και ας λεει ο καθενας ο,τι θελει!!

http://www.4-traders.com/UBISOFT-ENTERTAIN-4719/news/UBISOFT-ENTERTAIN--WATCH-DOGS-NEW-INDUSTRY-SALES-RECORD-FOR-LAUNCH-OF-A-NEW-IP-18538666/

 

Σε 72 ώρες Mario Kart 8  1,2 μύρια...τι να μας πει το Watchdogs :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 72 ώρες Mario Kart 8  1,2 μύρια...τι να μας πει το Watchdogs :)

Μονο που εκει θα μεινει λες και εχει και τιποτε αλλο να αγορασει καποιος εκει. Αντε να παει στα 2.

1 στους 2 δηλαδη απ οσους εχουν αγορασει U

θες να σου πω 3 για να μη μεινεις παραπονεμενος; Μετα παπαλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που εκει θα μεινει. Αντε να παει στα 2.

1 στους 2 δηλαδη απ οσους εχουν αγορασει U

θες να σου πω 3 για να μη μεινεις παραπονεμενος; Αντε να παει 3. Μετα παπαλα :)

 

Τσου, δεν θα μείνει στα 1,2 

 

Eπίσης ανέβηκαν οι πωλήσεις Wii U , μόνο στο UK κατά 666% (σατανίλα η Nintendo)

 

Επίσης 6,17 μύρια μετράει το Wii U (περισσότερα από XONE btw), όχι 4 μύρια (έπεσες τρελά εκτός στο νούμερο ) άρα ούτε ένας στους 2 Wii U owners δεν έχει πάρει το ΜΚ8

 

Και 3 να φτάσει, το διπλασίασες το νουμεράκι (μου αρέσεις) , το WD είναι Cross platform ενώ το MK8 exclusive, do the maths now :)

 

Εδώ το NEW Super mario U έφτασε τα 4 μύρια plus σε πωλήσεις, το MK8 θα κολλήσει?

 

Τρόλλαρε αλλά τρόλλαρε σωστά next time:)

 

Τώρα έχεις να μαζέψεις τον ασυμμάζευτο, σε πήγα και λίγο too fast σε Info, μην μου κρασάρεις φοβάμαι

 

Τι να μας πει οπότε το WD σε πωλήσεις, ε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δε πουλησουν και τα αποκλειστικα του Wii U τοτε δεν εχει νοημα υπαρξης το μηχανημα.

 

Αυτα δλδ ειναι λογικο οτι θα πρεπει να πουλησουν σαν τρελα.

 

Δε θεωρω οτι εχει κατι ουσιωδες η ειδηση των πωλησεων ουτε προκειτε να σωσει την κονσολα ενα δυο παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα εχω διαβασει, εχω ριξει το απειρο γελιο γενικα με το τι διαβαζω στα διαφορα πισι φορα αλλα και απεγκατασταση λειτουργικου και εκ νεου setup για να τρεχει καλυτερα ομολογω οτι ξεπερνουσε τη νοσηρη μου φαντασια.

Τελικα Johnvani μιλουσα πολυ περισσοτερο απο σοβαρα :)

Θυμασαι; :P

 

Δεν παίζει αυτό με το format σε καμία περίπτωση.

 

Αν κάποιος κάνει format και δεί βελτίωση στην απόδοση των παιχνιδιών του, τότε σημαίνει ότι το σύστημά του είχε θέματα εξ αρχής (και λόγω ενεργειών του ιδίου) και όχι τα παιχνίδια.

 

Είπαμε το παιχνίδι έχει τα θέματά του, αλλά μήν το ξεφτυλίζουμε τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το mario kart ειναι η δευτερη πιο καλοπουλημενη σειρα racing game στην ιστορια των video games, και μαλιστα το μοναδικο που ειναι μπροστα του σε αριθμους ειναι η σειρα ..need for speed.

εχει πουλησει 100 εκατομμυρια κοπιες σε 500 εκατομμυρια συνολικες κονσολες (και φορητα).

 

ομως οπως ηρθαν τα πραγματα για τη nintendo, η στατιστικη λεει οτι το ΜΚ8 ισως θα ειναι το MK με τις χαμηλοτερες πωλησεις στην ιστορια του. (ενω προφανως προκειται για το καλυτερο παιχνιδι της σειρας)

 

 

απο εκει και περα, το watch dogs ειναι μια νεα σειρα, απο μια εταιρια που βγαζει σειρες (με τα καλα και τα κακα τους σχετικα γνωστα), και ερχεται λιγοτερο απο χρονο μετα απο την εμφανιση του ...αρχηγου του ειδους (gta5).

μαλιστα υπηρξε πολυς ντορος σχετικα και με την καθυστερηση παλιοτερα, και με τα downgrades σε σχεση με το concept πιο προσφατα.

 

αρα οι πωλησεις αυτουνου εδω ειναι πιο μεγαλη επιτυχια απο οτι ειναι οι πωλησεις του mario kart.

 

 

προσωπικα το βρισκω αρκετα καλο game, αλλα απο οτι βλεπω οι γνωμες ποικιλλουν.

 

@panther

ναι μωρε, τα παλια τα χρονια μονο καναμε κανα format οταν θελαμε το συστημα να παιζει τσιτα. εσυ ποτε εκανες φορματ τελευταια φορα ρε συ πανθηρα? το 1991? :D

 

 

Βαζεις τα indies και τα multiplatform, lol.. :P

εδω εχει και το spiderman ...playstation 4 exclusive

τι να πεις... :D

απλα μην τα χρεωνεις στον απο πανω. αυτος απλη παπαγαλια κανει.. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Format κάνεις όταν τα κάνεις θάλασσα.

 

Εγώ format κάνω μόνο όταν εγκαθιστώ νέο λειτουργικό.

 

Τελευταία φορά που εγκατέστησα λειτουργικό ήταν τον Μάρτιο 2012 που αγόρασα τον Samsung SSD.

 

Windows 8 δεν πρόκειται να βάλω, οπότε μας βλέπω 2015-2016 για να κάνω κάποια νέα εγκατάσταση λειτουργικού.

 

Εκτός και αν φτιάξω καινούργιο PC, αναλόγως των απαιτήσεων του Witcher 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιεργο για gamer να κανει format καθε λειτουργικο ή καθε νεο pc...

επισης, φανταζομαι εχεις ακουσει οτι με 8.1 ισως/πιθανοτατα να δεις καποια μικρη βελτιωση στην αποδοση. γιατι ακομα 7αρης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...