Προς το περιεχόμενο

Watch Dogs [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


drake.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί η έκδοση του θείου που δοκίμασα θέλει κάνα δυο patchάκια και drivers για να στρώσει. Χαμηλό freame rate, πολλά framedrops, μέτριο scaling από low σε high. Τα γραφικά του έτσι κι αλλιώς δεν είναι τίποτα το πολύ σπουδαίο, αν και έχει τις στιγμές του (νύχτα, βροχή κλπ.) οπότε αν είναι πιο σταθερό το frame rate σε last gen και τα γραφικά ψιλοβλέπονται μπορεί να το σκεφτώ να το πάρω εκεί.

 

E πες μου τι PC εχεις και θα σε βοηθησω. Σκεψου οτι το ps3 σιγουρα εχει χειροτερα γραφικα απο τα low του PC...οποτε αν το παιχνιδι σου τρεχει σε ολα low, τοτε παρτο στο PC. 

ακριβως οπως το ειπες...πιανω 28 σε fullscreen και σε window mode 44-55 fps....EΛΕΟΣ.......

To ξερω φιλε μου, και ειναι ασχημο να εχεις κοσμο που παραπληροφορει εδω περα

 

Βασικα και εγω υπερβολικος ειμουνα. Ουτε καν stable 30αρι δεν θα βγαλει σε 1080p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αδιαφορε θα μου δωσεις σωστα settings για 3570K/660ti/8GB RAM ωστε να το συγκρινω με PS4 μεθαυριο που απλα θα βαλω το δισκακι να παιξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιαφορε θα μου δωσεις σωστα settings για 3570K/660ti/8GB RAM ωστε να το συγκρινω με PS4 μεθαυριο που απλα θα βαλω το δισκακι να παιξει;

Δεν χρειαζεται, στα βαζει αυτοματα. Λογικα καπου μεταξυ high και medium θα στα βαλει, οποτε μην ασχοληθεις καν. Πατα play και ετοιμος

Μεχρι μεθαυριο, μπορ να σου πω και ολο το παιχνιδι, μιας και θα το εχω τερματισει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ps4 και το εδωσα....δεν ξερω αν θα το μετανιωσω..πιστευω το pc μου ανταποδωσει τα λεφτα που εσκασα για να παιξω με καλυτερα γραφικα αλλιως βλεπω να αποκταω ξανα κονσολα!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σταθώ στα σχόλια PC gamers (και μάλιστα graphic whore PC gamers) που τερμάτισαν ήδη το παιχνίδι, και το βρήκαν πάρα πολύ καλό, τόσο από πλευράς παιχνιδιού, όσο και από πλευράς γραφικών. Κατα τα άλλα, μιλαμε πάντα για απόδοση μιάς πειρατικής, απατσάριστης έκδοσης, με ότι συνεπάγεται αυτό.

 

Για τους φίλους που έχουν gaming PC και αναρωτιούνται πώς/γιατί/ αν κλπ, τους προτείνω να βάλουν το παιχνίδι σε 1600Χ900, framelimiter στα 30fps και το παιχνίδι θα τους πηγαίνει μιά χαρά σε high settings, ενώ θα έχουν την PS4 εμπειρία. Kαι καλύτερα να πάνε στο αντίστοιχο τόπικ στο PC section.

 

Για τους κατόχους PS4, πιστεύω το παιχνίδι είναι must.

 

Για τους κατόχους PS3/XBOX360, καλύτερα να περιμένουν να αναβαθμιστούν σε νέα κονσόλα πρίν το παίξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παιχνιδι ειναι πολυ καλο παντως.

 

Απο την Παρασκευη που το εχω στα χερια μου, εχω λιωσει ολο το χαρτη για τα sidemissions και εχω κανει μονο τις αποστολες του ACT I.

 

Tα γραφικα θεωρω οτι ειναι αρκετα καλα, ειδικα το βραδυ. Πολυ καλο επισης το combat system με τo stealth - gadget usage.

 

To μεγαλυτερο του μειον για μενα το χλυαρο του online, ειδικα συγκρινομενο με αυτο του GTA5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα το πηρα για το xbox one  τα γραφικα πολυ καλα 

μονο η οδηγηση μου φαινεται λιγο μουφα οπως και το μοντελο ζημιων 

κατα λλα μια χαρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιαφορε θα μου δωσεις σωστα settings για 3570K/660ti/8GB RAM ωστε να το συγκρινω με PS4 μεθαυριο που απλα θα βαλω το δισκακι να παιξει;

 

Mtzs να κανεις αναβάθμιση το pc για να παιξεις watchdogs σε 60fps. Το ps4 είναι αδυναμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...............

edit γιατι λαθος topic.

ομως τι συζητατε εδω?

η rockstar εχει γραψει το βιβλιο με τους κανονες για τα open world games, και το watch dogs ειναι μολις το νο.1 της σειρας.

επισης, τι μας λεει ο ρωσος δηλαδη? μηπως ειχαν τα αμαξια δυναμικες σκιες στο second son για παραδειγμα (ή εκεινοι οι μεγαλοι προβολεις ή οι λαμπες κλπ), και ειναι τοσο τρομερη και αξεπεραστη η ελλειψη απο το watch dogs?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mtzs να κανεις αναβάθμιση το pc για να παιξεις watchdogs σε 60fps. Το ps4 είναι αδυναμο.

Ούτε με δύο TItan δεν έχεις 60FPS στο WD με όλα maxed out και αυτά σε 1080P.Όσο για το βιντεάκι που πόσταρε ο DJTaurus..Ασχολίαστο το ξεφτιλίκι της Ubisoft.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...............

edit γιατι λαθος topic.

ομως τι συζητατε εδω?

η rockstar εχει γραψει το βιβλιο με τους κανονες για τα open world games, και το watch dogs ειναι μολις το νο.1 της σειρας.

επισης, τι μας λεει ο ρωσος δηλαδη? μηπως ειχαν τα αμαξια δυναμικες σκιες στο second son για παραδειγμα (ή εκεινοι οι μεγαλοι προβολεις ή οι λαμπες κλπ), και ειναι τοσο τρομερη και αξεπεραστη η ελλειψη απο το watch dogs?

Oταν για δυο χρονια ομως διαφημιζεις ενα παιχνιδι για τα γραφικα του, και τελικα δεν πλησιαζει αυτα που υποσχεται, ε οσο ναναι ξενερωνει ο κοσμος.

 

Αν και εγω προσωπικα τα βρηκα εξαιρετικα για open wolrd game

Mtzs να κανεις αναβάθμιση το pc για να παιξεις watchdogs σε 60fps. Το ps4 είναι αδυναμο.

Γιατι να μην το παιξεις low σε 30 fps? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...