Προς το περιεχόμενο

Watch Dogs [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


drake.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχει καλυτερο online αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

 

Εχει πολυ καλυτερο Shooting, πολυ καλυτερο, το GTA στο θεμα αυτο βρισκεται ακομα σε εποχες PS1.

 

Εχει ενδιαφερον concept, πολυ καλη ιστορια, γεματο κοσμο. Για πρωτη προσπαθεια το βρισκω αρκετα δυνατο, το online δυστυχως ειναι μεγαλο μειον. Στο GTAV ειχα ριξει 180 ωρες, εδω με καμμια ωριτσα ισα ισα για το platinum και δε νομιζω να ξαναμπω. Ειναι στο στυλ του AC, σε χακαρω με βρισκεις φαση.

 

Για την ερωτηση αν ειναι ανταξιο του PS4, δε ξερω, καλο ειναι, τωρα αν το συγκρινεις με το GTAV και τι παιχνιδι ηταν στις κονσολες που βγηκε οχι δεν ειναι ανταξιο του PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 268
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν έχεις νέα κονσόλα Εννοείται ότι θα το προτιμήσεις εκεί. Εκτός και αν έχεις δυνατό υπολογιστή. Από εκεί και πέρα καλύτερο του gta δε νομίζω να είναι. (Σε γραφικά σίγουρα είναι). Αλλά είναι ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι. Ένα οκτώ με εννιά θα του έβαζα εγώ απο αυτά που έχω δει μέχρι τώρα. Βέβαια όταν το τελειώσω ίσως να άλλαζα ελαφρά τη βαθμολογία. Πολύ δε νομίζω γιατί κυλάει πολύ καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν επαιξες online στο 5 εχασες το μισο παιχνιδι και οχι to ονλινε του δεν εχει να κανει με team deathmatches κτλ.

 

Οποτε αν βγαλω το online εγω θα ελεγα το Watchdogs οτι ειναι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις νέα κονσόλα Εννοείται ότι θα το προτιμήσεις εκεί. Εκτός και αν έχεις δυνατό υπολογιστή. Από εκεί και πέρα καλύτερο του gta δε νομίζω να είναι. (Σε γραφικά σίγουρα είναι). Αλλά είναι ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι. Ένα οκτώ με εννιά θα του έβαζα εγώ απο αυτά που έχω δει μέχρι τώρα. Βέβαια όταν το τελειώσω ίσως να άλλαζα ελαφρά τη βαθμολογία. Πολύ δε νομίζω γιατί κυλάει πολύ καλά...

 

Φίλε κάνε μια βόλτα από το αντίστοιχο pc section του παιχνιδιού (στο οποίο συμμετέχω κι εγώ) και βγάλε συμπέρασμα για το αν το WD τρέχει σε δυνατό υπολογιστή... Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.

 

Από την άλλη έχεις ROG avatar.. Άρα υποθέτω ότι το παίζεις στο PC? Αν ναι πες μας την δική σου εμπειρία στο PC section.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απολαμβανω στο PS4, στο PC το βαλα απλα για να το δω πως ειναι οπτικα.

 

Αλλα και δυο φιλοι μου που το εχουν παρει στο PC μια χαρα τους τρεχει. Αναφερομαι σε γνησια, βεβαια ολοι μας εχουμε καλα PC.

Εχουν SLI και γω quad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε κάνε μια βόλτα από το αντίστοιχο pc section του παιχνιδιού (στο οποίο συμμετέχω κι εγώ) και βγάλε συμπέρασμα για το αν το WD τρέχει σε δυνατό υπολογιστή... Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.

 

Από την άλλη έχεις ROG avatar.. Άρα υποθέτω ότι το παίζεις στο PC? Αν ναι πες μας την δική σου εμπειρία στο PC section.

Φίλε μου το παίζω στο playstation 4 για να το δανείζω και στον αδερφό μου. Ο κύριος λόγος που το πήρα εκεί ήταν αυτός. Βέβαια διάβασα και τι γίνονταν στο pc οπότε ακόμα ένας λόγος να το αποφύγω. Το rog είναι λόγο του bord μου. Βέβαια και εκεί παίζω παιχνίδια. Μιας και έχω τον Firefox 8350 και μια Asus 7950. Αλλά δε το ρίσκαρα να το πάρω εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το παίζω στο playstation 4 για να το δανείζω και στον αδερφό μου. Ο κύριος λόγος που το πήρα εκεί ήταν αυτός. Βέβαια διάβασα και τι γίνονταν στο pc οπότε ακόμα ένας λόγος να το αποφύγω. Το rog είναι λόγο του bord μου. Βέβαια και εκεί παίζω παιχνίδια. Μιας και έχω τον Firefox 8350 και μια Asus 7950. Αλλά δε το ρίσκαρα να το πάρω εκεί.

Kαι πολυ καλα εκανες και δεν το αγορασες στο pc.Ουτε εγω σκοπευω..Εφαγε unistall και οταν πληρωθω, παμε για αγορα στο Ps4 γιατι ειναι unplayable στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απολαμβανω στο PS4, στο PC το βαλα απλα για να το δω πως ειναι οπτικα.

 

Αλλα και δυο φιλοι μου που το εχουν παρει στο PC μια χαρα τους τρεχει. Αναφερομαι σε γνησια, βεβαια ολοι μας εχουμε καλα PC.

Εχουν SLI και γω quad.

 

Κι εγώ sli έχω (2x780ti), δεν τίθεται θέμα δύναμης αλλά άλλων προβλημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν περυσι εγραψα να δουμε πως θα τρεχει στα πισια στο pc vs console section που σβηστηκε η απαντηση που ελαβα ηταν:
"Δεν πιστευω να το λες σοβαρα"
:P
Απ οτι φαινεται αλλοι το λενε σοβαροτερα απο μενα (30 σελιδες flame για settings, fps, drivers κλπ στο αναλογο section)
Για να καταλαβουν μερικοι οτι δεν ειναι τα παντα 1080p η 4Κ αναλυση στα 60 fps αλλα ποσο smooth τρεχει κατι παντα σε συνδυασμο με αξιοπρεπη γραφικα.
Παω να βαλω δισκακι να παιξω το βραδυ :) :) :)

 

Sony-Playstation-4-disc.jpg

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...