Προς το περιεχόμενο

Car GPS tracker


Demcoratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν σου ερθει μηνυμα με τις συντεταγμενες και τις ανοιξεις σε google maps βλεπεις το που ειναι πχ το αυτοκινητο σου..αν το αυτοκινητο κινειται θα το δεις κ στον χαρτη να κινειται κανονικα..αυτο χρεωνει την καρτα sim του gps tracker;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε το εχω ετσι... αν σου ερθει μυνημα θεωρητικά σου στελνει την τρέχουσα θέση, οποτε δε θα έπρεπε να κινείται...

 

 

μπορεις να μας βάλεις ενα παραδειγμα του μυνηματος που σου έρχεται;

π.χ. σε εμενα: http://maps.google.com/maps?q=N0.000000,E0.000000  Speed:000.0km/h  Time:08:00:00  Date:00/00/00  IMEI:3ΧΧΧ88030039ΧΧΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο λεμε..κ μενα ετσι ερχεται..αν ομως παρεις το αμαξι κ φυγεις θα δεις οτι στο χαρτη που θα χεις ανοιξει θα κινεισαι..τελοςπαντων υπαρχει χρεωση γι αυτο απο την καρτα του gps;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποκλειεται με ακριβως το ιδιο να το δεις να κινειται... μαλλον το ανοιγεις απο κινητο και ειναι το στιγμα του κινητου σου που κινειται μαζι με το αμαξι και μπερδευεσαι!!

 

το τρακερ σε χρεώνει μονο για το sms που ήρθε εφόσον δεν ειναι σε gprs mode (που δε θα σου εστελνε ομως τετοιο μυνημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα εχεις δικιο! Το στιγμα του κινητου ηταν κ με μπερδεψε οντως..! Gprs mode ειναι σε κατασταση περιαγωγης του δικτυου σου ετσι; οχι αυτο δε με απασχολει..επειδη γνωριζεις καλα για το μηχανημα να σε ρωτησω κ κατι αλλο αν ξερεις κ συγνωμη αν σε εχω ζαλισει..η λειτουργια move που λεει αν μετα 3-10 λεπτα την εχεις ενεργοποιησει αφου εχεις σταθμευσει κ το αμαξι κινηθει σε ειδοποιει αυτοματα ισχυει;εγω εστειλα το μηνυμα μου ηρθε πισω move ok και την επομενη μερα που το πηρα δεν ειδα κατι..πως ακριβως δουλευει η λειτουργια αυτη;ευχαριστω κ σορυ σε ζαλισα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα εχεις δικιο! Το στιγμα του κινητου ηταν κ με μπερδεψε οντως..! Gprs mode ειναι σε κατασταση περιαγωγης του δικτυου σου ετσι; οχι αυτο δε με απασχολει..επειδη γνωριζεις καλα για το μηχανημα να σε ρωτησω κ κατι αλλο αν ξερεις κ συγνωμη αν σε εχω ζαλισει..η λειτουργια move που λεει αν μετα 3-10 λεπτα την εχεις ενεργοποιησει αφου εχεις σταθμευσει κ το αμαξι κινηθει σε ειδοποιει αυτοματα ισχυει;εγω εστειλα το μηνυμα μου ηρθε πισω move ok και την επομενη μερα που το πηρα δεν ειδα κατι..πως ακριβως δουλευει η λειτουργια αυτη;ευχαριστω κ σορυ σε ζαλισα

 

τα μπλέκεις πολύ, αστο ειναι περιεργη υποθεση!

 

το move δουλευει με κάποια ορια, τα καθόρισες; το θέμα ειναι οτι καμιά φορά και χωρίς να το κουνησεις μπερδευεται το σήμα κ σου ερχεται ειδοποιηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok απλα το manual στα ελληνικα δεν ειναι κ οτι καλυτερο..θα το δοκιμασω απλα για να δω πως λειτουργει

 

Και στα αγγλικά ιδια χαλια εχει, κινεζοι το γραψαν... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την λειτουργια χαμηλης μπαταριας πρεπει να ενεργοποιησω κατι; πχ τωρα μου εκλεισε επειδη τελειωσε αλλα αυτοματα δεν πηρα καποια ειδοποιηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι γιατι δεν ηξερα αν ειναι διαδικασια η συνδεση με την μπαταρια του αυτοκινητου.μπορω να το συνδεσω μονος μου η χρειαζεται ηλεκτρολογο;το καλωδιο λεγεται οπως το εγραψες αν ειναι να το αγορασω..παντως μηνυμα αυτοματο δε μου ηρθε ποτε κ τωρα που πηγα ειχε κλεισει απο μπαταρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kia ceed εχω.και το move μου εστειλε μηνυμα ενω το αμαξι ειναι απο κατω,κατι θα παιζει με το σημα.αυτος ειναι; ειχε με 8pin usb και με 12pin usb...αυτος κανει λεει για ολα τα tk102 μοντελα http://www.ebay.com/itm/GPS-tracker-Hard-wired-Car-charger-8pin-USB-connector-For-TK102-TK102-2-TK201etc-/281268259748?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417ce50ba4

Κ μετα θα ειναι το gps μπροστα στην μηχανη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...