Προς το περιεχόμενο

Νέο Moto G από τη Motorola με 4G LTE δυνατότητες και microSD slot


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη αλλα σε τι ειναι καλυτερο το moto g απο το s3; Διοτι ενδιαφερομαι για τα 2 κινητα κ το s3 μου φαινεται πολυ καλυτεροSent from my U9200 using Insomnia

το moto g έχει android που δέχεται αναβάθμιση νομίζω στη τελευταία έκδοση .το s3 καλύτερη κάμερα έχει και καλύτερο βίντεο τραβάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συγνωμη αλλα σε τι ειναι καλυτερο το moto g απο το s3; Διοτι ενδιαφερομαι για τα 2 κινητα κ το s3 μου φαινεται πολυ καλυτεροSent from my U9200 using Insomnia

 

To s3 είναι κινητό διετίας που έχει κλείσει λίγο-πολύ τον κύκλο αναβαθμίσεών του. To G ήδη τρέχει την 4.4.2 και θα πάρει και, αν η μοτορόλα συνεχίσει το σερί της θα πάρει και τις 2 επόμενες.Το S3 έχει καλύτερη κάμερα αλλά χειρότερο interface σε σχέση με το G το οποίο τρέχει σχεδόν stock android, εκτός και αν πετάξεις το touchwiz και περάσεις κάποια rom. 

 

 

πάντως οι φωτογραφίες του G δεν είναι κακές, απλά δεν συγκρίνονται με τα flagship κινητά. Κοντολογίς, αν δεν έχεις φως την πάτησες.

 

ένα μικρό άλμπουμ εδώ http://imgur.com/gallery/3c4za

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι στο νεο Moto G προσθεσαν την δυνατοτητα καρτας μνημης σιγουρα ειναι θετικο.Ειδικα για τις συσκευες των 8 GB.Θα μπορουσαν ομως να το κανουν απο την αρχη.

 

Και κατι αλλο,λιγοτερο σημαντικο σε σχεση με την καρτα μνημης αλλα επισης χρησιμο ειναι η αποσπωμενη μπαταρια την οποια δεν εχει το Moto G.Κατι το οποιο δεν αναφερει η ειδηση.Οπως αποσπωμενη μπαταρια δεν εχουν ακριβα κινητα οπως το LG G2,Nexus,κλπ.Δηλαδη θεωρειται πλεον αυτονοητο για αυτες τις εταιριες?

 

Για ποιον λογο ομως τα καινουρια κινητα αυτων των εταιριων δεν εχουν αποσπωμενη μπαταρια?Η Samsung πχ καθε μοντελο που βγαζει εχει και τα 2.(Αποσπωμενη μπαταρια και δυνατοτητα καρτας μνημης).

 

Οσο για το 4G μαλλον θα περασει αρκετος καιρος για να αξιοποιηθει εδω.Ολος ο κοσμος κραζει τους παροχους που διαφημιζουν το 4G ενω ακομα το 3G δεν προσφερει καλυψη παντου.

Στην Ελλαδα θα το φερουν το καινουριο Moto G?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι καινούργιος στο site σκέφτομαι να το αγοράσω ως τη πρώτη μου συσκευή με android. Το ανακάλυψα πρόσφατα και είμαι λίγο επιφυλακτικός αν πρέπει να αγοράσω τη 16αρα έκδοση ή να περιμένω να έρθει στην Ελλάδα με card slot αν και έχω 8αρα και με το ζόρι γέμισα 1 GB με μουσική και φωτος...(βασικά θα αργήσει να έρθει η νέα έκδοση Ελλάδα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρώτησα τη Wind στο Facebook πότε σκοπεύει να φέρει το κινητό και μου απάντησε: Δεν υπάρχει πλάνο διάθεσης της συσκευής στην Ελλάδα, γενικότερα. Ξαφνιάστηκα.. Από τη στιγμή που το απλό G ήρθε γιατί να μην έρθει και το LTE;

Μίλησα και με τη Motorola εδώ στην Ελλάδα και μου λένε δεν ξέρουν τίποτα ακόμα..

Επεξ/σία από aggelosvn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...