Προς το περιεχόμενο

Δείτε το LG G3 πριν από τα επίσημα αποκαλυπτήρια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτα όμορφο κινητό με ευκολίες οπως remote storage, remote phone view, knock on/off κτλ και παραμετροποίηση του UI που αλλά δεν έχουν built in, έχω 2 G2 από εταιρική επιδότηση και έμεινα κατευχαριστημένος όχι μόνο από μπαταρία αλλά και απο "Ιπποδύναμη" αφού φορά Snapsragon 800, το οποίο κυριολεκτικά σκάβει όσο για το UI το φέρνεις στα οπτικά γούστα σου με ότι θέμα θες, τώρα του φοράω theme με S5 icons κ weather widget skin..

Αν βγει και αποδειχτούν αληθινά τα leaks για αφαιρούμενο πίσω καπάκι οπερ κ σημαίνει εναλλάξιμη μπαταρία και SD card θα τα σαρώσει όλα!

Βέβαια αφαιρούμενο καπάκι μπορεί να έχει μόνο η κορεάτικη έκδοση...

Ίδωμεν!

Έχω άτομο σε standby Αμβέρσα μόλις κυκλοφορήσει το τσίμπησε κ μου το έστειλε πακέτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείχνει όντως πολύ ωραίο. Λίγο το ui της να άλλαζε η LG και θα με εψηνε...

όλο και κάποια rom θα βγει με διαφορετικό ui

ειδικά για κινητά όπως αυτό θα βγουν άπειρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη σχεδιαση... Τα υπολοιπα τεχνικα χαρακτιριστικα (software-hardware) ειναι σχεδον τα ιδια με ολα τα κινητα (ναυαρχιδες) χωρις να προσφερει κατι παραπανω (απο HW πλευρα δεν νομιζω οτι θελουμε και κατι αλλο ουσιαστικο)... το θεμα ειναι να υποστηριζουν τα μοντελα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να πω ότι η LG πραγματικά έχει ξεφύγει...Όσο για τα updates που λέτε πιστεύω ότι πλέον είναι από τις πιο τίμιες....Και για το ui εμένα στο G2 μου αρέσει πάρα πολύ. Είναι το μόνο κινητό που δεν έχω σκεφτεί καν να το πειράξω...ούτε καν root. Θεωρώ το G2 το καλύτερο κινητό αυτή την στιγμή ελπίζω το G3 να ακολουθήσει! Το μόνο που με προβληματίζει είναι το μέγεθος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΜΑΝ με το χρυσο, βγαζει η Apple, μπεεεεεεε ολοι απο πισω

On topic, υπεροχο δειχνει

ούτε καν, προσωπικά είχα ένα Sony Ericsson G700 πριν από 6 χρόνια τουλάχιστον, από τα πρώτα touch που είχε βγει σε αυτό το χρώμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...