Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, απλά είστε ανυπόμονοι και το έχει ξεσκίσει στις υποθέσεις. :P

Μπορεί να μην υπάρχουν writers. Η παραγωγή διαβάζει όλες τις υποθέσεις που κάνουν οι fans και σε κάθε επεισόδιο επιλέγουν την πιο ωραία :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γαμάτο το ep14. Απο δω και περα προβλεπω να σταματουν τα επεισοδια με τον γαμικουλα ζουμ. Κουραστικο & απογοητευτικό να μην μπορει κανεις να τον βαλει κατω τον τυπά. Επισης πολλες φορες ειχαν ευκαιριες για βολες με τα ειδικα οπλα αλλα κωλοβαρουσαν...

Παμε για το 15 απο βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το πρώτο επεισόδιο και με απογοήτευσε πλήρως. 

Εντελώς εφηβικό και φτιαγμένο με τέτοιο τρόπο ώστε να απευθύνεται κυρίως σε κοριτσάκια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιστεύω ότι στα επόμενα επεισόδια δεν θα ασχοληθούν με το Zoom, μέχρι να ξανά φτάσουμε προς το φελος της σεζόν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Jay Garrick the flash γη 2

 

hunter zolomon ZOOM γη 1

 

Ο άντρας με τη μάσκα έλεγε στον Barry ότι ο ΖΟΟΜ είναι ο Jay χωρίς να ξέρει ότι είναι διαφορετικό πρόσωπο

 

Ερωτήματα

 

1) πως πήγε από τη γη 1 στη γη 2;

2) πως ο Wells από τη γη 2 έφτιαξε τον ZOOM της γη 1

3) γιατί ο Jay βρήκε τον zolomon στη γη 1 ή μάλλον γιατί ο ΖΟΟΜ ήταν ως hunter zolomon και αραζε στο παγκάκι στη γη ένα

4) γιατί σκότωσε τον Jay της γη 2

5) γιατί ο hunter zolomon μεγάλωσε στη γη 2 ή τέλος πάντων έγινε ή δική του γη ενώ γεννήθηκε στη γη 1

6) γιατί ο Barry δεν πάει πίσω στο χρόνο να σκοτώσει τον zolomon πριν γίνει ZOOM ( όταν τελικά μάθει την ταυτότητα του); Εκτός και τελικά πάει :-P

7) μήπως αυτός στο κλουβί με τη μασκα είναι ο πατέρας του Jay από τη γη 2?

 

 

 

 

 

 

Τι γίνεται ρε @@ μου ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να εχω δει το καινούριο με το σποιλερ με εκαψες με τόσα ερωτήματά, ήμουν πεπεισμένος οτι στο κλουβί e ειναι  ο 

 

wally o αδερφός της iris , ο ανθρωπος στο κλουβι είναι μαύρος ο  μπαμπάς του jay λογικά θα είναι άσπρος

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να εχω δει το καινούριο με το σποιλερ με εκαψες με τόσα ερωτήματά, ήμουν πεπεισμένος οτι στο κλουβί e ειναι ο

 

wally o αδερφός της iris , ο ανθρωπος στο κλουβι είναι μαύρος ο μπαμπάς του jay λογικά θα είναι άσπρος

 

 

Ρε δε ξέρω έχω μπερδευτεί

 

Αυτό που έγραψα μπορεί να είναι και μουφα.

 

Ή άλλη θεωρία που διάβασα είναι

 

 

 

 

Ο καλός Jay Garrick από τη γη 2 με τη χρήση του velocity 6 χωρίστηκε στα δύο, με τον κακό να είναι ο κλώνος του ο ZOOM.

 

Και ο τύπος στη μάσκα να είναι ο hunter zolomon της γη 1 που τον έκλεψαν

 

 

 

 

Του Jay Garrick το κάγκελο γαμωτη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>χωρίς να εχω δει το καινούριο με το σποιλερ με εκαψες με τόσα ερωτήματά, ήμουν πεπεισμένος οτι στο κλουβί e ειναι  ο </p>

<p>* SPOILER * </p>

 

Γιατί μαύρος στο κλουβί; Αφού άσπρος ήταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μαύρος στο κλουβί; Αφού άσπρος ήταν..

 

 

The-Flash-Masked-Prisoner-Jay-Garrick.jp

 

 

 

 

 

 

 

μελαμψος μαύρος μου κάνει αν δεις τα χεριά και αποτο λεμο φαίνεται πιο ανοιχτοχρωμος από το φωτισμό.. νομίζω...!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Χωρίς να έχω δει το χθεσινό/σημερινό επεισόδιο ας πω τι πιστεύω/πίστευα για τον Zoom.

Θα το έγραφα την προηγούμενη εβδομάδα αλλά υπήρχαν κάποιες αντιθέσεις / κάποια ερωτήματα οπότε δεν το έβαλα.

 

Ο Zoom είναι ο Hunter Zolomon (το πάω με βάση τα comics) και ο άνδρας με την μάσκα είναι ο Jay.

 

Τα ερωτήματα/αντιθέσεις είναι το πως ο Zoom πήγε στην earth-2 χωρίς πύλη (αν και θεωρητικά μπορεί να ανοίξει πυλή με το να δονηθεί πολύ γρήγορα αν κ δεν ξέρω αν θα μπορούσε να περάσει) και το ότι θα το καταλάβαινε η Caitlyn με το αίμα που έχει πάρει/κτλ.

 

 

Από τα προηγούμενα spoiler που διάβασα μάλλον όντως ο Zoom είναι ο Hunter Zolomon. :P

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απο τη στιγμη που zoom = hunter zolomon και η μουρη του hunter zolomon οπως ειδαμε στη γη-1 ειναι ιδια με του Jay δεν με εκπλησει οτι εχει την ιδια φατσα ο zoom, τωρα το ποιος ειναι και τι κανει ειναι αλλη ιστορια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Will we see Killer Frost again on The Flash? — S Delcarmen

 

First off, despite the final breach being closed, we have not seen the last of Earth-2.You’ll see quite a bit” in coming episodes, executive producer Todd Helbing says. As for Killer Frost, we will find out her fate, so yes, you will see her again sometime soon.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...