Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ μιας και έπεσα μέσα (δεν το μάντεψα αλλά από τα όσα είχαν γραφεί από την αρχή πίστευα ότι το πιο πιθανό σενάριο ήταν αυτό που έδειξαν) να πω το εξής μιας και έχει διαρρεύσει το τέλος τέλος

 

 

Εκεί βρίσκονται όλοι τους στα μαύρα και λείπει μόνο η Caitlin.Δε νομίζω όμως πως είναι αυτή που πεθαίνει όπως λένε πολλοί.

Ή θα την έχουν κλειδωμένη μέχρι να βρουν θεραπεία,ή θα έχει ξεφύγει πάλι και θα πρέπει να τη βρουν στην άλλη σεζόν.

Άρα ή πεθαίνει η Cesile και γι'αυτό το προχωράνε έτσι γρήγορα με τον Joe στα τελευταία επεισόδια ή (πιο πιθανό ίσως) να πεθαίνει η doctor που βρίσκει τρόπο να σταματήσει το Savitar αφού με τόσα που της δείξανε από το μέλλον της και την πιθανή εφεύρεσή της τόσο νωρίτερα αλλάζει το μέλλον της.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειναι spoiler το παραπανω γιατι πολυ απλα δεν ειναι κατι που βγαινουν ευκολα συμπερασματα για να θεωρηθει τετοιο.

 

Επισης το τελευταιο με γαλαζια γραμματα υποθετω οτι ειναι απο twitter?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκαλειψαν κάτι τα παιδιά, ονόματα μόνο αναφέρουν

Στις σελιδες

 

78,79 ανεφερθηκε ποιος ειναι ο reverse flash και ο zoom και δεν θεωρηθηκε spoiler,και μας πειραξε μια εικονα υπονοουμενο(μιας και το θεμα αυτο αφορα ολες τις season του flash οπως λεει ο τιτλος).

 

Απλα οτι να ναι....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι τα ονόματα εκείνα ποτέ δεν εμφανίστηκαν σαν απλοί χαρακτήρες* στην σειρά αλλά μόνο όταν έγινε η αποκάλυψη του πραγματικού αντιπάλου.

 

 

*Το δέχομαι μόνο λίγο στον

 

 

Zoom επειδή είχαν βρει την υποτιθέμενη Earth 1 version σαν Hunter Zolomon.

 

Ποτέ δεν είπαμε ότι ο Wells και ο "Jay" είναι οι Reverse-Flash και Zoom αντίστοιχα.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η σειρα με εχει ξενερωσει. οτι ναναι ιστορια πια μελλον παρελθον ταξιδια απο δω και απο εκει πειραζω το ενα χαλαει το αλλο παμε παλι πισω στο χρονο, γκομενα ο μπαρυ γκομενα ο μαυρος φαδερ του ολοι γκομενα μονο ο γουολι δε βρηκε.. ( βασικα βρηκε και αυτος αλλα ειναι απο αλλη Γη!...)  και πρεπει να βλεπουμε και το καθε λαβ στορυ...  και ξαφνικα βλεπω χτες ποιος ειναι ο Σαβιταρ? ΑΛΗΘΕΙΑ? ναι ε? ΑΛΗΘΕΙΑ?!?!? WTF

 

τον μπαρυ τον εχουν αλλαξει 40 φορες σε 40 διαφορετικα συμπαντα τον ειδαμε με φρατζα, εμο, χωριστρα σε λιγο και με ανταυγειες. οτι ναναι με ξενερωσα και ημουν και υποστηρικτης της. βλακειες αχταρμας

 

δε προκειται να ασχοληθω με καινουρια σεζον. τελος για μενα να σωσω τον χρονο μου για σειρες να τον διαθεσω καπου που αξιζει και οχι σε τετοιο αχταρμα .. κριμα δλδ

Επεξ/σία από tzizzz
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ πάλι πιστεύω πως ξεκίνησε τότε που νίκησαν τον Zoom. Βάλτε το τελευταίο επεισόδιο της 2ης σεζον στο 29:44 (τώρα το έβαλα να το δω κ εγώ) και θα καταλάβετε τι εννοώ. 

 

 

Τελικά μέσα έπεσα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μέσα έπεσα :P

Οπως καταλαβα εγω

Το time remnant που εγινε savitar δεν ηταν αυτο που θυσιάστηκε season 2 αλλα ενα απο αυτα που δημιουργεί ο barry προσπαθώντας να σωσει την Iris, νομιζω το ειπε ξεκαθαρα στην αρχη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε στο τελος της σεζον ο μπαρυ θα αλλαξει χρωμα στα μαλλια του και ο σισκο θα κανει σκληρο πεσιμο στην viber απο την αλλη Γη Νο2568

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...