Προς το περιεχόμενο

The Flash (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Flash > Arrow αυτη τ στιγμη για μενα παντως. 

 

Μου άρεζαν πάρα πολύ και τα δύο, ακόμα μου αρέσουν δεν λέω, το απολαμβάνω να τα βλέπω...

 

Απλά ρε παιδιά τα 'χουν κάνει πολύ ψέμα... είπαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

Αρκετά καλό το Episode 13.

Το θέμα είναι αν ο Stein ή ο Ronnie θα έχουν τις ικανότητες του Firestorm και μετά από ό,τι έγινε. Αν και δεν κατάλαβα ακριβώς αν πέτυχε ή όχι......οψόμεθα.

 

In other news, βλέποντας την σελίδα στο facebook, το trailer έδειξε πως το επόμενο επεισόδιο θα είναι καταπληκτικό. Time travel talks incoming.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισε το ark? Την έχω κόψει στην σειρά λόγω χρόνου, αλλά εάν αρχίσει το storyline ξαναρχίζω.;ρ

Χλομό,από το πρώτο επεισόδιο άρχισε αυτό το ark και συνεχώς ρίχνουν σπόντες για αυτό και θα ρίχνουν ακόμα για πολλά χρόνια (έστω για πολύ καιρό ακόμα) εδώ ακόμα τον grodd δεν μας δείξανε και ρίξανε δυο φορές teaser για αυτόν.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χλομό,από το πρώτο επεισόδιο άρχισε αυτό το ark και συνεχώς ρίχνουν σπόντες για αυτό και θα ρίχνουν ακόμα για πολλά χρόνια (έστω για πολύ καιρό ακόμα) εδώ ακόμα τον grodd δεν μας δείξανε και ρίξανε δυο φορές teaser για αυτόν.  

 

3 φορές. 

 

Γενικά πάντως η σειρά δε μου χει δώσει την εντύπωση ότι εξελίσσεται αργά. Νορμάλ θα χαρακτήριζα τον ρυθμό της.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...