Προς το περιεχόμενο

Cooler Master Devastator MS2K Review


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω παρει το combo με το πληκτρολογιο σε φίλο μου και -για τα λεφτά του- ειναι καταπληκτικό.

Δεν ξέρω τι προσδοκίες είχανε οσα μέλη το δοκίμασαν ,αλλα ο gamer μπατίρης φίλος μου ( :P ) απλα το εκθειάζει.

Οι υπόλοιπες επιλογες σε αυτα τα λεφτά ειναι πολύ κατώτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει το combo με το πληκτρολογιο σε φίλο μου και -για τα λεφτά του- ειναι καταπληκτικό. Δεν ξέρω τι προσδοκίες είχανε οσα μέλη το δοκίμασαν ,αλλα ο gamer μπατίρης φίλος μου ( :P ) απλα το εκθειάζει. Οι υπόλοιπες επιλογες σε αυτα τα λεφτά ειναι πολύ κατώτερες.

Ευχάριστο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω πάρει και εγω και ενας φιλος μου, πολυ βολικο, και τα dbi του ειναι υπερ αρκετα, αλλα και στους δυο μας, ''κελαϊδάει" η ροδελα του, και αυτο ειναι ενα  μεγαλο μειονεκτημα, ισως και το μοναδικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Επισκέπτης

εχω παρει το mouse, με το οποιο εχω σοβαρο προβλημα σε κειμενο(και αν ξερει κανεις μηπως φταιω εγω και οχι το ποντικι)

οταν παω να "μαυρισω" πεντε λεξεις για copy/paste δεν ξερω τι το βαραει και κανει select ΟΛΟ το κειμενο απλα μια προς τα πανω ,μια προς τα κατω(ειλικρινα νομιζω οτι ειναι καταραμενο)

επισης τρωει κατι χοντρα κολληματα και με το παραμικρο κλικ σε πεταει στην κορυφη της σελιδας (κατι ΠΟΥ δεν βοηθα ,ειδικα σε forums!)

ΑΛΛΑ για παιχνιδια το εχω καταχαρει, αν και λογω καρβουνιαρη υπολογιστη σιγουρα δεν μπορεσα να το δοκιμασω σε καινουργια αλλα σε οτι ετρεξα ειχε αψογη συμπεριφορα!

αλλα ναι μου εχει σπασει τα νευρα το πως δουλευει ως work mouse(μηπως παιζει κανα weird configuration και δεν το εχω παρει ειδηση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...