Προς το περιεχόμενο

To Need for Speed έκλεισε 20 χρόνια "ζωής" !


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α ρε παιχνιδαρα μου.απο παιδακι πρωτη φορα επαιξα και κολλησα χρονια και απειρες νυχτες να παιζω και να φτιαχνω αμαξια.απειρες ωρες να παιζω με φιλους.ωραιες στιγμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

πορσε?αυτο δεν ηταν που ξεκιναγες με το σκαραβαιο και αμα τα εσπαγες επρεπε να πληρωσεις να τα φτιαξεις?εχει διαγραφει απο τη μνημη μου ειχα κατεβασει πολλα καντιλια στο πσ1

 

Το Porsche Unleashed ηταν επικο... Αλλα υπερανω ολων το πρωτο NFS. ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ για ολους μας που ειχαμε μεγαλωσει με τα test drive και το stunts.... Το επαιζα σε low detail στον dx4/100 mhz με Cirrus Logic 5426.... Glory days.....
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στιγμη που "Rollara" στο UNDERGROUND 2 με Skyline στα 300+ kmh και ξαφνικα αλλαζει χρωμα ο ουρανος πιανει βροχη και παιζει Riders On the Storm.....

 

 

Αλλες εποχες gaming.....

εγώ είχα τουμπανιάσει το hundai :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aχ τοσες ωρες καψιματος... Η αγαπημενη μου σειρα παιχνιδιων με απιστευτους τιτλους... Κορυφαιο για μενα το porsche unleashed. O πιο ρεαλιστικος συνδυασμος arcade/simulator. Κορυφαια στιγμη οι κωδικοι στο NFS2 που μπορουσες να οδηγησεις ενα... κουτι ή τον Τ-REX... Παιδικες αναμνησεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα οι καλύτερες αναμνήσεις είναι από το NFS3 με μια F355 λίγο γαργαλημένη να αποδίδει καλύτερα ψηλά. Πέρα από το gameplay είχε και ακριβώς το επίπεδο δυσκολίας που έπρεπε ώστε ούτε να σε κουράζει ούτε να βαριέσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα το nfs ειναι οτι ειναι το pes για τους ποδοσφαιροφιλους, πρωτη επαφη μου ηταν οταν πηγα 8 χρονων και μετα κολλησα, επειδη η πρωτη μου απαντηση ηταν λιγο επιπολαια θα τα παρω απο την αρχη. Underground 1&2 καραεπικα παιχνιδια, απειρες ωρες με τον κολλητο στο ps2 και free roam all day&night, μετα μου αρεσε πολυ το shift αλλα ηταν καπως δυσκολο και το most wanted (2005), το επικο παιχνιδι που με κρατα καθηλωμενο ακομα και τωρα ειναι το NFS Most Wanted 2012. Εχει ενα θεμα και οσο χαμηλα και αν το βαλεις στα γραφικα δεν ξεπερνα τα 30 καρε και γιαυτο δεν μπορουν πολλοι να το παιξουν full

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στιγμη που "Rollara" στο UNDERGROUND 2 με Skyline στα 300+ kmh και ξαφνικα αλλαζει χρωμα ο ουρανος πιανει βροχη και παιζει Riders On the Storm.....

 

 

Αλλες εποχες gaming.....

Όχι ρε φίλε, μετά από τόσο καιρό το βρήκα...

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Porsche Unleashed ηταν επικο... Αλλα υπερανω ολων το πρωτο NFS. ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ για ολους μας που ειχαμε μεγαλωσει με τα test drive και το stunts.... Το επαιζα σε low detail στον dx4/100 mhz με Cirrus Logic 5426.... Glory days.....

μαζευτικαμε ολοι οι παππουδες μου φαινεται...κανενας για δοομ η ψαγμενο σε γραφικα tombraider? :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζευτικαμε ολοι οι παππουδες μου φαινεται...κανενας για δοομ η ψαγμενο σε γραφικα tombraider? :D

 

Ή κάτι σε Shadow Warrior, Blood και Duke Nukem;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζευτικαμε ολοι οι παππουδες μου φαινεται...κανενας για δοομ η ψαγμενο σε γραφικα tombraider? :D

Και Doom και Nude Raider και Prince of Persia 1 σε Mac.. Δικέ μου τι μου θύμησες! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NFS I, II SE (σε Glide είχε πολύ ωραία γραφικά και weather effects για την εποχή), Porsche Unleashed, Underground 1&2 τα αγαπημένα μου. Μετά μας τα χάλασε λίγο (έως πολύ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...