Προς το περιεχόμενο

Digital Master


omiroswagdy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα
Έκανα μια παραγγελία(cpu,mobo,ram,psu) από το Digital Master στις  12/5/2014 και πλήρωσα μέσω τραπέζης. 10 μέρες μετά (σήμερα) που παρέλαβα το πακέτο έλειπε η μητρική, αξίας 200€. Θα ήθελα να μάθω αν έχει βρεθεί κανείς σε παρόμοια κατάσταση και γενικά κατά πόσο είναι έμπιστο το εν λόγω κατάστημα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτό με το παιδί απο πάνω.

Δε μίλησες μαζί τους ή περιμένεις να δέσει το γλυκό και να περάσουν μερικές ώρες/ μέρες και να τους πεις ότι δεν είδες μητρική;

 

Αν δε τους έχεις πάρει τηλ να τους πάρεις. Μια χαρά μαγαζί είναι όσες φορές συνεργάστηκα μαζί τους.

Το λάθος είναι εύκολο να το βρουν μιας και η αποθήκη τους θα εμφανίσει πλεόνασμα μία μητρική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα κλασικαεμενα σε ενα πακετο μου στειλαν μητρικη-καρτα γραφικων-σκληρο και μετα απο 3 μερες και πολλα παράπονα το τροφοδοτικό και τις ram.

έπρεπε να πάρεις αμέσως τηλτώρα πρέπει να κλείσαν αλλα αυριο το προι παρε αμεσως. Στο δεμα πρεπει να ειχε το δελτιο αποστοληςειχε τη μητρικη μεσαμπορει να κόψαν απόδειξη άλλα στο δελτίο αποστολής να μην τη βαλαν εχουν περιεργα συστήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τους πάρω τηλ, αλλά είχε κλείσει το τηλεφωνικό τους κέντρο καθώς παρέλαβα το πακέτο στις 7.30 από την acs... Στην απόδειξη που πήρα ήταν και η μητρική μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ψωνισει ποτε απο κει - εχω διαβασει ομως απειρα σχολια που συμφωνουν ολα με αυτο που σου ειπε και  η καρμεν - οτι δεν ειναι απατεωνες δηλαδη ,  θα βρεθει το λαθος μην ανησυχεις  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γράφει κάτι σχετικά με το τι είναι μέσα στο πακέτο το χαρτί παρά μόνο «τεμάχια: 1». Πήρα και στην acs μήπως ήταν δυο τα πακέτα αλλά μου είπαν όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε την ACS στην άκρη. Αυτή παραλαμβάνει ένα δέμα, ένα τεμάχιο αναφέρει.

Το παραστατικό πώλησης δες του Digital Master.

Αν εκεί έχει τη μητρική είναι εύκολο να βγάλεις άκρη. Θα τη δουν ότι περισσεύει απλά επικοινώνησε το συντομότερο δυνατό.

Αφού δε σηκώνουν τηλ τέτοια ώρα όπως λες στείλε ένα μέιλ να δείξεις άμεση αντίδραση τουλάχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε την ACS στην άκρη. Αυτή παραλαμβάνει ένα δέμα, ένα τεμάχιο αναφέρει.

Το παραστατικό πώλησης δες του Digital Master.

Αν εκεί έχει τη μητρική είναι εύκολο να βγάλεις άκρη. Θα τη δουν ότι περισσεύει απλά επικοινώνησε το συντομότερο δυνατό.

Αφού δε σηκώνουν τηλ τέτοια ώρα όπως λες στείλε ένα μέιλ να δείξεις άμεση αντίδραση τουλάχιστον

 

Έχω στείλει και email. 

 

99% θα σου έχουν βάλει 2 χαρτιά που θα μιαζουν ψάξε πίσω από τα στοιχεία αποστολής που κολλάει η acs

 

Το δέμα είχε μόνο ένα χαρτί απ' έξω, της acs. Εκεί δε γράφει τίποτα σχετικά με τα περιεχόμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξέχασα να ενημερώσω... Παρέλαβα κανονικά τη μητρική. Τους πήρα τηλ την επόμενη μέρα και μου είπαν ότι από δικό τους λάθος έμεινε στην αποθήκη και δε στάλθηκε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...