Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν νομίζω να μπορούμε να το επιβεβαιώσουμε, εκτός αν το eshop ξέρει κάτι αλλά χλωμό το βλέπω.

Στο site της A4TECH πάντως(Bloody V3A google result) βγάζει στα παρελκόμενα "Complimentary mouse feet" και cd με το software που στο δικό μου δεν είχε(CD+Εξτρα mouse feet),ΑΝ θυμάμαι καλά είχα δει unboxing που περιλάμβανε μεταλλικά mouse feet αλλά δεν βρίσκω κάτι τώρα, αν παραλάβει κάποιος ας ενημερώσει.

Οσοι παρελαβαν το v3A εδώ, μας λενε ότι δεν ειχε ουτε cd, ουτε σετ ποδαράκια.

 

Και σε Γερμανικα καταστήματα που το εχουν (φτηνο μαλιστα) αναφέρονται τα ιδια "επιπλέον" (cd+3 extra sets of mouse feet )

 

http://www.one.de/shop/product_info.php?products_id=8137 v3a 27€

 

http://www.jacob-computer.de/a4-tech-a4tech-v3a-v3a-artnr-1488461.html v3a 19.70€

 

 

 

[Πολύ τσιμπημένες οι αρχικες τιμες του eshop. (αυτό για οσους γραφουν για το v3a ότι το μαγαζι "δινει το ποντικι στη μιση τιμη" και πρεπει να κανουμε και... "αγαλμα" :P ) ]

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ένα ασύρματο κινεζικό πήρα για πιο φτηνό νόμιζα και χάλασε σε2 εβδομάδες και αυτό που έχω τώρα κινέζικο πάλι χάνει κλικ και δεν κάνει αντιγραφή/επικόλληση. Πότε ξανά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας δωσει ένα feedback οποιος πηρε το V3A μιας και μεχρι τωρα οσα λετε δειχνουν ότι είναι το V3 - χωρις διαφορά, χωρις τα εξτρα. Καποιος ειπε ότι εχει αντι για το cd, μια "καρτα" με λινκ για το download.  Είναι πληρης εκδοση χωρις περιορισμους αυτή που κατεβάζετε από το λινκ της "καρτας"; Η όχι; (επισης οσοι πηραν με τα 14 ευρω την V3, δεν ειχε μεσα καρτα με το λινκ; )

Εχω βρει μια αναφορα στο νετ (εκτος Ελλαδας) αλλα μην την ποσταρω εδώ αν δεν ισχυει για την περιπτωση του eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν θελετε φθηνα και καλα ποντικια απο ebay για gaming, μιας και το ειχα ψαξει προ 20μερου, διαβαζοντας αρκετα reviews, ειχα βρει τα παρακατω:

 

E-Blue Cobra, κοστος 5 ευρω

http://www.ebay.com/itm/E-Blue-Cobra-1600DPI-Adjustable-6-Buttons-USB-Wired-Optical-Gaming-Mouse-Mice-PC-/190900495622?pt=Mice&hash=item2c728e6506

(αυτο το πηρα περισσοτερο απο περιεργεια για να δω πως γινεται τοσο φθηνο να θεωρειται καλο).

 

Gigabyte GM-M6800 Dual Lens Contoured Advanced Gaming Mouse, κοστος 12 ευρω

http://www.ebay.com/itm/121322793348

 

Δεν μου εχει ερθει ακομη καποιο, αναμενω.

 

Δεν θα ελεγα τυφλα οτι τα γνωστα επωνυμα ειναι παντα και ποιοτικα, προσφατως παθων με roccat savu που τα "εφτυσε" σε 14 μηνες χωρις "βαρια" χρηση, εξ'ου και η αναζητηση εναλλακτικων μεχρι να σταλει για αντικατασταση...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δωσει ένα feedback οποιος πηρε το V3A μιας και μεχρι τωρα οσα λετε δειχνουν ότι είναι το V3 - χωρις διαφορά, χωρις τα εξτρα. Καποιος ειπε ότι εχει αντι για το cd, μια "καρτα" με λινκ για το download.  Είναι πληρης εκδοση χωρις περιορισμους αυτή που κατεβάζετε από το λινκ της "καρτας"; Η όχι; (επισης οσοι πηραν με τα 14 ευρω την V3, δεν ειχε μεσα καρτα με το λινκ; )

 

Εχω βρει μια αναφορα στο νετ (εκτος Ελλαδας) αλλα μην την ποσταρω εδώ αν δεν ισχυει για την περιπτωση του eshop.

Κάνει activate την πλήρη έκδοση αυτόματα μόλις το software αναγνωρίσει το mouse

https://www.dropbox.com/s/1rwx7ucgvg96hhh/screenshot.png

screenshot.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 


Αν θελετε φθηνα και καλα ποντικια απο ebay για gaming, μιας και το ειχα ψαξει προ 20μερου, διαβαζοντας αρκετα reviews, ειχα βρει τα παρακατω:
 
E-Blue Cobra, κοστος 5 ευρω
http://www.ebay.com/itm/E-Blue-Cobra-1600DPI-Adjustable-6-Buttons-USB-Wired-Optical-Gaming-Mouse-Mice-PC-/190900495622?pt=Mice&hash=item2c728e6506
(αυτο το πηρα περισσοτερο απο περιεργεια για να δω πως γινεται τοσο φθηνο να θεωρειται καλο).
 
Gigabyte GM-M6800 Dual Lens Contoured Advanced Gaming Mouse, κοστος 12 ευρω
http://www.ebay.com/itm/121322793348
 
Δεν μου εχει ερθει ακομη καποιο, αναμενω.
 
Δεν θα ελεγα τυφλα οτι τα γνωστα επωνυμα ειναι παντα και ποιοτικα, προσφατως παθων με roccat savu που τα "εφτυσε" σε 14 μηνες χωρις "βαρια" χρηση, εξ'ου και η αναζητηση εναλλακτικων μεχρι να σταλει για αντικατασταση...

 

Τα εχω και τα δυο αρκετο καιρο και δεν εχω καποιο θεμα ,αρκετα καλα για καποιον που δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις...παντως βγηκαμε offtopic

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οποιος μπορει ας δωσει μια πληροφορια περι της δυναμης/βαρους που θελουν οι huano του ποντικιου του θεματος:

 

Αν εχετε μια ζυγαρια κουζινας ψηφιακη, βαζετε πανω το ποντικακι, μηδενίζετε και πατατε απαλα για κλικ, παρακολουθώντας την τιμη, βαραινοντας σιγα σιγα το δαχτυλο μεχρι να ακουστει το κλικ. Η τιμη που βλέπετε πριν ακουστει το κλικ οριακα είναι η τιμη που θελουμε. ;) Παιζουν βεβαια και μικρες διαφορες από κομματι σε κομματι, οποιος εχει τη δυνατοτητα να κανει την μετρηση θα βοηθησει. Μετρηστε το αριστερο κλικ και το δεξι, μιας και σε αρκετα ποντικια το δεξι είναι πιο "ελαφρυ".

 

Τοσες μερες δεν βρεθηκε κανεις από οσους το πηραν που να εχει ζυγαρια. :)

 

Από τη μια ζητανε 5.5 ευρω ή αλλιως 40% παραπανω οποτε για μενα παυει να ειναι ουσιαστικη προσφορα στα 20 ευρω, από την άλλη παρα πολλοι εξω αναφερουν ότι ειναι σκληρα τα Huano microswitches του (πιθανον αυτος ειναι και ο λογος που πολλοι σε αυτό το τοπικ λετε τοσες μερες ότι σας κουραζει το ποντικι), τους ριχνω και εγω λοιπον με τη σειρα μου ένα "ακυρο" και εστιαζω την αναζητηση μου στα πολλα με omron micro switches στα ιδια και λιγοτερα λεφτα που υπαρχουν στην αγορα.

 

Κάθε εμποδιο σε καλο πιστευω! Και εδώ ηταν πολλα τα εμποδια.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μονος που δεν εχει φαει ακυρο ακομα και περιμενει την εκδοση με τα 15 ευρώ?

 

Ετσι φενεται Οο

 

 

Τοσες μερες δεν βρεθηκε κανεις από οσους το πηραν που να εχει ζυγαρια. :)

 

Από τη μια ζητανε 5.5 ευρω ή αλλιως 40% παραπανω οποτε για μενα παυει να ειναι ουσιαστικη προσφορα στα 20 ευρω, από την άλλη παρα πολλοι εξω αναφερουν ότι ειναι σκληρα τα Huano microswitches του (πιθανον αυτος ειναι και ο λογος που πολλοι σε αυτό το τοπικ λετε τοσες μερες ότι σας κουραζει το ποντικι), τους ριχνω και εγω λοιπον με τη σειρα μου ένα "ακυρο" και εστιαζω την αναζητηση μου στα πολλα με omron micro switches στα ιδια και λιγοτερα λεφτα που υπαρχουν στην αγορα.

 

Κάθε εμποδιο σε καλο πιστευω! Και εδώ ηταν πολλα τα εμποδια.  ;)

 

 

Για ριξε ρε συ 2-3 απο δαυτα σε πουμου (για να μην το ξεφτυλισουμε το νημα με τα οφ-τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι παραλαβατε το V3A γραφει πανω στο κουτι V3A?γιατι εγω παρελαβα σημερα και γραφει απλα V3.και κατω απο το mouse gun3 v3 γραφει.

 

Στο κουτι στην βαση πανω στο barcode γραφει
 
Model: V3(activated, Black)
 
Λογικα το activated το θεωρουν για το Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...