Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα μου ειχαν πει πριν απο 1 βδομαδα οτι χθες θα εκαναν παραλαβη, κατα τις 6-7 το απογευμα  που τσεκαρα την εξελιξη της παραγγελιας ηταν εξαντλημενο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σ εμενα ,χτες μου ξαναεστειλαν μηνυμα και στο κινητο οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο το V3 και αν δεχομαι το v3a.Τους ειχα στειλει email μερες πριν οτι δεν το δεχομαι αλλα μαλλον δεν το ειχαν δει.Αλλα ειπα δεν παει στα κομματια,ας το παρω.Οποτε πηρα τηλεφωνο και το δεχτηκα.Σημερα μπηκα στο site και ειδα ξαφνικα οτι υπαρχει διαθεσιμο το V3.Tους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα"μεχρι χτες(10 μερες απο την αρχικη παραγγελια)  μου λεγατε οτι δεν υπαρχει και σημερα το βλεπω διαθεσιμο" και ο υπαλληλος μου απαντησε οτι υπηρχαν μονο 3 διαθεσιμα απο επιστροφες που δεν τα πηραν αυτοι που τα παρηγγειλαν,αλλα δεν ειναι δυνατον να ξαναγυρισω στην προσφορα του v3 και ειμαι αναγκασμενος να παρω το v3a στα 20 ευρω.Αηδιασμενος πλεον δεν ξερω αν θα παω να το παραλαβω.....Αυτα....

Επεξ/σία από taskounis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, κατι τετοια και άλλα πολλα "ωραια" ηταν που εχουν τραβηξει κοσμο και κοσμακη μακρια απο αυτη την αλυσιδα... ελπιζω σε καλα ξεμπερδεματα σε οσους εμπλεξαν παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ εμενα ,χτες μου ξαναεστειλαν μηνυμα και στο κινητο οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο το V3 και αν δεχομαι το v3a.Τους ειχα στειλει email μερες πριν οτι δεν το δεχομαι αλλα μαλλον δεν το ειχαν δει.Αλλα ειπα δεν παει στα κομματια,ας το παρω.Οποτε πηρα τηλεφωνο και το δεχτηκα.Σημερα μπηκα στο site και ειδα ξαφνικα οτι υπαρχει διαθεσιμο το V3.Tους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα"μεχρι χτες(10 μερες απο την αρχικη παραγγελια) μου λεγατε οτι δεν υπαρχει και σημερα το βλεπω διαθεσιμο" και ο υπαλληλος μου απαντησε οτι υπηρχαν μονο 3 διαθεσιμα απο επιστροφες που δεν τα πηραν αυτοι που τα παρηγγειλαν,αλλα δεν ειναι δυνατον να ξαναγυρισω στην προσφορα του v3 και ειμαι αναγκασμενος να παρω το v3a στα 20 ευρω.Αηδιασμενος πλεον δεν ξερω αν θα παω να το παραλαβω.....Αυτα....

Μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικατέστησε το Razer Abyssus μου που είχε εμφανίσει ενοχλητικό πρόβλημα στο wheel.

 

Πιο μεγάλο και σίγουρα πιο βαρύ το v3 σε σχέση με το Abyssus, αλλά με πολύ καλύτερη αίσθηση στα click των δύο βασικών buttons.

 

Δεν πολυταιριάζει στο grip μου, αλλά μετά από κανά δίωρο το συνήθισα.

 

Overall μια χαρά value for money...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπον, το ποντικι (κανεις δεν το εχει γραψει μεχρι σημερα στο τοπικ) εχει ΠΟΛΥ θορυβώδεις για την κατηγορια του microswiches! Από 5 ποντικια που εχω, όλα λιγο-πολύ φθηνοτερα από 20 ευρω, είναι με διαφορα το χειροτερο. Ηταν χειροτερο σε αυτό τον τομεα ακομα και από ένα gigabyte για λαπτοπ, των 7 ευρω (για να εχετε μια πληρη εικονα οσοι το ξερετε).

 

Σκεφτομουν να το γυρισω πισω, μεχρι που αποφασισα να κανω επεμβαση (εχω κανει και στο ποντικι που δουλευω εδώ και 5 χρονια) για να αποφυγω να τρεχω πισω για επιστροφες. Ανοιξα τα μικροδιακοπτακια και τα πειραξα.

 

Τωρα είναι μια χαρα, από εκει που ειχα απογοητευτει και ηταν για μενα μια κακη αγορα, τωρα εγινε ενα ποντικι που για 14.5 ευρω είναι παρα πολύ καλο! (το μονο που πρεπει να "συνηθισω" είναι τα πολύ μετρια, με τζογο, πλαϊνα κουμπακια)

 

Απλα να τονισω ότι η διαδικασια αυτή δεν είναι ευκολη, προσεξτε γιατι μπορει ευκολα να γινει ζημια αν δεν πιανουν τα χερια σας + αν δεν το εχετε ξανακανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω το ποντίκι και δεν γνωρίζω, αλλά αντι να πληρώνετε extra για το software, δοκιμάστε πρώτα αυτό που είναι και free:

http://www.insomnia.gr/files/file/400-x-mouse-button-control/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...