Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσοι το πήρατε και είσαστε ευχαριστημένοι, σκεφτείτε να αγοράσετε και κανένα καλό mousepad (steelseries κλπ).

 

Θα δείτε μεγάλη διαφορά στην αίσθηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με ενα αρχαιο παλιο και με το καινουργιο μου roccat taito δεν ειδα παντως

 

Έχει δηλαδή την ίδια κύλιση με τα φθηνά κινέζικα mousepads? Δυσκολεύομαι να το πιστέψω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδιά είστε σοβαρή με αυτά που λέτε το στγκρινετε με παλιά mouse και λέτε το ίδιο είναι πάνω κάτω.Ωραια και εμενα το g500 ιδια αίσθηση έχω.Τι άλλο θα ακούσουμε εδω με αυτά τα λεφτά δεν περνετε τπτ ισάξιο και συγκρινετε με ποντίκια διπλάσιας τιμής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παλιο μου ειναι 7 χρονων φθηνιαρικο και πανω κατω τα ιδια ειναι

 

πιστευω ειναι στα ποδαρακια του v3, δεν και τα καλυτερα

 

Μάλλον αυτό θα φταίει γιατί η διαφορά που είδα εγώ αλλά και γνωστοί μου όταν αλλάξαμε mousepad ήταν αξιοσημείωτη!

Επιπλέον, είναι και πολύ πιο ανθεκτικά..

Τι λέτε ρε παιδιά είστε σοβαρή με αυτά που λέτε το στγκρινετε με παλιά mouse και λέτε το ίδιο είναι πάνω κάτω.Ωραια και εμενα το g500 ιδια αίσθηση έχω.Τι άλλο θα ακούσουμε εδω με αυτά τα λεφτά δεν περνετε τπτ ισάξιο και συγκρινετε με ποντίκια διπλάσιας τιμής...

 

Μιλήσαμε για mousepads και όχι για ποντίκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι λέτε ρε παιδιά είστε σοβαρή με αυτά που λέτε το στγκρινετε με παλιά mouse και λέτε το ίδιο είναι πάνω κάτω.Ωραια και εμενα το g500 ιδια αίσθηση έχω.Τι άλλο θα ακούσουμε εδω με αυτά τα λεφτά δεν περνετε τπτ ισάξιο και συγκρινετε με ποντίκια διπλάσιας τιμής...

Αν διαβασεις πιο καλα οσα διαβασες και αν γραψεις πιο καλα οσα εγραψες ισως υπαρχει νοημα να υπαρξει απαντηση αναλυτικη επι της ουσιας. Εισαι εντελως αλλου με αυτό το ποστ νομιζω. Διαβασες λαθος εξαρχής τα παντα αφενος και αφετερου αν καταλαβα καλα αυτά που γραφεις, υπερβάλεις για το ποντικακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλαρακι πιο πάνω ο panosem μιλάει για το v3a υπάρχει τέτοιο mouse pad και δεν το ξέρω?

 

Τότε ας έκανες ένα quote, αυτή είναι η χρήση του. Όχι να γράφεις κάτω από το παλικάρι που λέει για το mousepad και να πρέπει να μαντέψουμε σε ποιον αναφέρεσαι.

 

Επίσης, δεν βλέπω να κάνει κάποια σύγκριση ο panosem, απλά αναφέρει την εμπειρία του!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως βλεπω το ποντικι διαθεσιμο για παραγγελια ξανα απο χθες (Σαββατο) στα 45 ευρω

Δεν κοιταξα και πιο πριν για να ξερω αν ηταν νωριτερα διαθεσιμο

 

Η παραγγελία μου ομως παρ'ολα αυτα δεν εχει προχωρησει και παραμενει "σε εξελιξη"

Τους εστειλα μειλ να δω τι θα μου απαντησουν

 

Υπαρχει αλλος που ειχε κανει παραγγελια και δεν εχει παραλαβει, ενω η παραγγελια του ειναι ακομα σε εξελιξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τη software εχει μεσα, δεν εχω καταλαβει τη κανουν πολλες λειτουργιες, αλλα εχω κανει κατι τρελα headshot στο battlefield 3, jet vs jet (εγω πιλοτος εχω κανει headshot τον αντιπαλο πιλοτο και οχι μια φορα. Με το προηγουμενο ποντικι ποτε δεν εχει γινει αυτο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...