Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ειδα οτι τα παιδια που (λογω της μη διαθεσιμοτητας) τους εδωσαν την εναλλακτικη με τα 5.5 ειρω επιπλεον, προχωρησαν στην παραγγελια, ετσι ακολουθησα και εγω το ρευμα.

Αν εχει και το λογισμικο μαζι ακομα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα οτι και να πεις το ιδιο ακυρο θα φας

 

Αυτό εννοείται αλλά από την άλλη βγάζουν μια πολύ ωραία προσφορά και μετά βρίσκουν και το μπελά τους. Για να βγήκε η προσφορά προφανώς υπήρχαν κάποια στοκ σε μικρό αριθμό, κάποιοι πρόλαβαν και κάποιοι όχι. Τώρα προς τι η απαίτηση να γίνει με το γινάτι η τιμή στα 15€ δεν το καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν εχεις 15 κομματια αφηνεις να πεσουν 15 παραγγελιες. Όχι 150. Αν θες να λεγεσαι λιγο εστω σοβαρο καταστημα.

Χιλιες φορες τα ιδια λεμε. Ή δεν ξερεις να κανεις καλα τη δουλεια σου, ή εχεις σκοπιμότητες ώστε να γινει ντορος. Προσωπικα δεν με νοιαζει ο λογος ουτε θα γινουμε Σερλοκ Χολμς να τον ψάχνουμε. Το αποτέλεσμα είναι το ιδιο!

 

Από εκει και περα κατά τη γνωμη μου όλα αυτά που λετε σε οποιον εφαγε ακυρο, είναι τρολλαρισμα και τιποτα άλλο. Είναι δικαιωμα του αλλα και ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ του αν δεν σκέφτεται μονο την παρτη του, να κανει ο,τι μπορει για να παψει να γινεται κατι τετοιο. Ειτε λεγεται αρνητικη, ειτε καταγγελια κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως η V3A έκδοση να έχει τα μεταλλικά mouse feets, αν ναι κομπλέ τα έξτρα 5 ευρώ.

πως μπορουμε να το δουμε ομως αυτο?αν και σε μενα δεν εστειλαν κατι τετοιο μειλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως η V3A έκδοση να έχει τα μεταλλικά mouse feets, αν ναι κομπλέ τα έξτρα 5 ευρώ.

 

αν και δεν το νομιζω, υπαρχει καποιος που να πηρε το Α και να το εχει στα χερια του για να μας πει?

Ή οταν το παρει στα χερια του εστω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπορουμε να το δουμε ομως αυτο?αν και σε μενα δεν εστειλαν κατι τετοιο μειλ

Δεν νομίζω να μπορούμε να το επιβεβαιώσουμε, εκτός αν το eshop ξέρει κάτι αλλά χλωμό το βλέπω.

Στο site της A4TECH πάντως(Bloody V3A google result) βγάζει στα παρελκόμενα "Complimentary mouse feet" και cd με το software που στο δικό μου δεν είχε(CD+Εξτρα mouse feet),ΑΝ θυμάμαι καλά είχα δει unboxing που περιλάμβανε μεταλλικά mouse feet αλλά δεν βρίσκω κάτι τώρα, αν παραλάβει κάποιος ας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν το νομιζω, υπαρχει καποιος που να πηρε το Α και να το εχει στα χερια του για να μας πει?

Ή οταν το παρει στα χερια του εστω?

Αύριο αναμένεται να το έχει ο bro μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως η V3A έκδοση να έχει τα μεταλλικά mouse feets, αν ναι κομπλέ τα έξτρα 5 ευρώ.

οχι φιλε το δικο μου v3a δεν ειχε τιποτα αλλο μεσα στην συσκευασια..μανουαλ,ενα πανακι καθαρισμου και μια καρτα με το λινκ για να καταβασεις το software

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρος ο προβληματισμος σου εγω παντως το παρηγγειλα.

Ειναι βεβαιο παντως οτι θα ξαναβαλουν στις προσεχεις εβδομαδες τουλαχιστον το ενα απο τα δυο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω παραγγείλει αλλά δεν έχω πάει να το πάρω ακόμη... Μέχρι της 5/6 διορία να περάσω να το πάρω...

 

Αξίζει να πάω να το πάρω η όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...