Προς το περιεχόμενο

Πειρατικές κόπιες του Watch_Dogs είναι "φορτωμένες" με malware για bitcoin mining


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί η έκδοση του Reloaded είναι 21GB ?

 

Γιατί είναι multilanguage.

 

 

Γιατί η έκδοση του Reloaded είναι 21GB ?

 

 

στην σελιδα του skidrow fans το διαβασα και αυτο...

ρωτα τυπας γιατι 21gb και του απαντα ο αλλος στα αγγλικα ''ειναι 21gb επειδη δεν περιεχεi αυτην την πιπα με τα coins..''

 

ποιο μακακας πεθαινεις -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος σου ειπε οτι θες 1500 ευρω για να φτιαξεις ενα καλο PC με κανενα 800αρι παιζεις ανετα στα high settings τα περισσοτερα παιχνδια για 2 χρονια και απο τα παιχνιδια κανουν στην μιση τιμη στο PC

 

Ποιοι μεγαλοι Publishers-Developers. την εχουν παραπεταμενη

Το Elder scrolls online σου βγηκε σε κονσολα για το red dead redemption βγηκε σε ps3 και δεν το καταλαβα;

Ουτε το Football manager, mmo παιχνιδια εχει.

 

Το thread που παραθεσες ηταν κλασικο PC vs PS4 WAR οπου υπερασπιζομουν το PC. Kαι οπως καταλαβες δεν ειμαι fanboy καμια εταιριας, αλλα και γιατι το PS4 με ειχε απογοητευσει πληρως. Τα εχω δοκιμασει ολα και εχω βγαλει τα συμπερασματα μου. Και οι αποψεις μου οντως εχουν αλλαξει,

 

Το PS4 ακομα αχρηστο το θεωρω, καθως εξακολουθει να μην εχει παιχνιδια, δεν ηταν αυτο που αρχικα υποσχεθηκε η Sony, και ειναι πολυ ακριβο γι αυτο που παιρνεις.

Αν και αυτο θα αλλαξει μελοντικα.

 

Εξακολουθω να παιζω κατα κυριο λογο στο PS3, καθως εχει τα καλυτερα παιχνιδια.

Δεν διαφωνησα ποτε οτι το PC ειναι κλασεις ανωτερο σε ποιοτιτα γραφικων, και σε πολλους αλλους τομεις, αλλα το PS3 και γενικοτερα οι κονσολες τωρα πια ειναι καλυτερες σε ποιοτητα παιχνιδιων.

 

 

Οπως και να 'χει, η πειρατεια εχει καταστρεψει το PC Gaming. Και οι μεγαλες εταιριες δειχνουν περισοτερο ενδιαφερων στις κονσολες. 

Αυτο ηταν το αρχικο point μου. Και οχι να αρχισω αλλο ενα "PC VS Consoles WAR".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραμμυθι ειναι ολη η ιστορια.Εδω υπαρχουν ατομα που το εχουν ηδη τελειωσει απο χτες ή προχτες κιολας το game κανονικα και με τον νομο.Ουτε εγω εχω καποιο τετοιο προβλημα, εκανα ενα scan για σιγουρια,δεν βρηκε κατι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το thread που παραθεσες ηταν PC vs PS4 οπου υπερασπιζομουν το PC. Kαι οπως καταλαβες δεν ειμαι fanboy καμια εταιριας, αλλα και γιατι το PS4 με ειχε απογοητευσει πληρως. Τα εχω δοκιμασει ολα και εχω βγαλει τα συμπερασματα μου. Και οι αποψεις μου οντως εχουν αλλαξει,

 

Το PS4 ακομα αχρηστο το θεωρω, καθως εξακολουθει να μην εχει παιχνιδια, δεν ηταν αυτο που αρχικα υποσχεθηκε η Sony, και ειναι πολυ ακριβο γι αυτο που παιρνεις.

Αν και αυτο θα αλλαξει μελοντικα.

 

Εξακολουθω να παιζω κατα κυριο λογο στο PS3, καθως εχει τα καλυτερα παιχνιδια.

Δεν διαφωνησα ποτε οτι το PC ειναι κλασεις ανωτερο σε ποιοτιτα γραφικων, αλλα το PS3 ειναι το καλυτερο σε ποιοτητα παιχνιδιων.

 

 

 

Οι κονσολες αξιζουν μονο για τα 1-2 παιχνιδια που εχουν αποκλειστικα η καθε μια. Σε καθε αλλη περιπτωση το PC κερδιζει με ανεση με εξαιρεση (Fifa 14 and Nba 2k14 που ειναι καλυτερα στο ps4), ομως και το PC εχει δυνατα παιχνιδια που τα εχει μονο αυτο strategy, mmo, μαζι με το modding community που εχουν πολλα. Επισης οι τιμες ειναι χαμηλοτερες και τα γραφικα καλυτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οπως και να 'χει, η πειρατεια εχει καταστρεψει το PC Gaming. Και οι μεγαλες εταιριες δειχνουν περισοτερο ενδιαφερων στις κονσολες.

 

Μεγάλες εταιρίες όπως ας πούμε η Valve, η Blizzard, η Bioware, η Bethesda, η Relic, η Firaxis,  η Creative Assembly έτσι; 

 

Όσο για το σχόλιο σου ότι η ποιότητα στα παιχνίδια στις κονσόλες είναι ανώτερη απο τα PC, μόνο ώς αστείο θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε πάρει κάρτες γραφικών  με 400 ευρώ και δεν μπορείτε να πάρετε ένα παιχνίδι με 50 ευρώ? (μην πω για το συνολικο κοστος του pc)

άμα συνεχίσετε έτσι δεν θα έχουμε παιχνίδια για pc

σεβαστείτε τουλάχιστον την κούραση των προγραμματιστών

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη 100.000s ατομα κλεβουν το game πριν καλα-καλα κυκλοφορησει το παιχνιδι επισημως. Και δεν ειναι η πρωτη φορα που συμβαινει αυτο, αλλα δεν θυμαμαι ποτε να εχει ξαναγινει σε τοσο μεγαλο βαθμο.

 

 

 

Πως το κλεβουν? Μονος σου λες οτι δεν εχει καλα καλα βγει. Ειναι δυνατον να το αγοραζαν αυτοι οι 100.000? Απο που? Αφου δεν εχει βγει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα με 8150 και 7970 σερνεται το game και εκτός αυτού είναι μεγάλη μούφα. Οι χειρισμοί είναι ότι να ναι, ιδιαίτερα στα αυτοκίνητα (τα γραφικά πάτνως είναι ωραία ειδικά στο νερό). Τώρα εντάξει για τις κονσόλες αν δεν έχει συνηθήσει το μάτι στα 60+fps δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να έχει παράπονο με τα 20 της κονσόλας...

Edit: Δε βλέπω πουθενά στον task manager να τρέχουν οι ενλόγω διεργασίες, οπότε μούφα το θέμα. Μου φαίνεται κάποιο ψάχνουν αποδιοπομπαίους τράγους για να δικαιολογήσουν τη δουλειά που δεν έγινε σε ένα κακογραμμένο game. Ουστ! κλέφτες που θέλετε και 60 ευρώ για τη σαπίλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΣΌ ΜΙΣΌ, ξέρει η Ubisoft πως είναι πειρατικά τα copy και δεν την ενδιαφέρει και δεν φθάνει αυτό τους λέει και την λύση κιόλας; Sorry αν είπα μαλακία απλά ίσως κατάλαβα και λάθος.

 

. Η Ubisoft προτείνει 3GB μνήμης στη κάρτα γραφικών, ωστόσο πολλοί χρήστες που διαπίστωσαν ότι το παιχνίδι έτρεχε με… 13fps σε ορισμένες σκηνές, χρησιμοποιούσαν Nvidia GeForce GTX 780 Ti που διαθέτει ακόμα και 6GB RAM (σημ. TITAN) και είναι γνωστό πως πρόκειται για μία ιδιαίτερα ικανή κάρτα γραφικών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα high textures τρεχει  καλα το game χωρις να επηρρεαζεσαι ιδιαιτερα απο καποια frame drops.Στα ultra αρχιζει το πανηγυρι δυστυχως.Το sli δεν φαινεται να λειτουργει για την ωρα ακομα και να εχεις και titans μεσα, αρα και μεγαλο αποθεμα vram.60αρι σταθερο κανεις δεν εχει δει σε αυτο το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα με 8150 και 7970 σερνεται το game και εκτός αυτού είναι μεγάλη μούφα. Οι χειρισμοί είναι ότι να ναι, ιδιαίτερα στα αυτοκίνητα (τα γραφικά πάτνως είναι ωραία ειδικά στο νερό). Τώρα εντάξει για τις κονσόλες αν δεν έχει συνηθήσει το μάτι στα 60+fps δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να έχει παράπονο με τα 20 της κονσόλας...

Να ζητήσεις μερίδιο από τα bitcoins σου! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...