Προς το περιεχόμενο

Φτηνα & καλά παντελόνια τζην απο ebay


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως αυτο δεν ισχυει οσον αφορα τα ρουχα και τα παπουτσια. Το τι μαιμουδια μειντ ιν σαντανσκι κυκλοφορει δε λεγεται (και οχι σε τιποτε μαγαζακια της σειρας, μιλαμε για καταστηματα που κοιτας τις τιμες στη βιτρινα, και νομιζεις πως κοιτας βιτρινα της Μερσεντες).

Eχω φουτερ "diesel' απο σαντανσκι και εχει επιβιωσει απο το 2005!

Τωρα το χω μονο για το σπιτι αραλικι και ετσι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eχω φουτερ "diesel' απο σαντανσκι και εχει επιβιωσει απο το 2005!

Τωρα το χω μονο για το σπιτι αραλικι και ετσι...

 

Καμμια διαφωνια ως προς αυτο, αλλα οχι να το πληρωσω και 200 ευρα επειδη ειναι diesel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμια διαφωνια ως προς αυτο, αλλα οχι να το πληρωσω και 200 ευρα επειδη ειναι diesel.

Μαλλον δεν καταλαβες.

Σαντανσκι ειναι μια πολη της βουλγαριας που εχει εμπορικους δρομους και πουλαει μαϊμουδιές.

Το θεμα ειναι για ζακέτα των 15 ευρω τοτε και καλα εγραφε "diesel" μου χει αντεξει σαν να πηρα αυθεντική. ϊσως και παραπανω απο αλλες μαρκες που χω αγοράσει Ελλαδα.

Σκυλι μιλάμε. Εχει καποιες φθορές απο τα χρονια βεβαια αλλα μεχρι και σε βραχια την εχω πατησει για να κατσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν καταλαβες.

Σαντανσκι ειναι μια πολη της βουλγαριας που εχει εμπορικους δρομους και πουλαει μαϊμουδιές.

Το θεμα ειναι για ζακέτα των 15 ευρω τοτε και καλα εγραφε "diesel" μου χει αντεξει σαν να πηρα αυθεντική. ϊσως και παραπανω απο αλλες μαρκες που χω αγοράσει Ελλαδα.

Σκυλι μιλάμε. Εχει καποιες φθορές απο τα χρονια βεβαια αλλα μεχρι και σε βραχια την εχω πατησει για να κατσω.

 

Μια χαρα καταλαβα, απλα οπως εσυ πηγες και πηρες τη ζακετα κατευθειαν απο εκει, πανε κια αρκετοι "επιφανεις" καταστηματαρχες, ψωνιζουν μαζικα, τα βαζουν στη βιτρινα και τα πουλανε για αληθινα με τιμες ικανες για πολλαπλο εγκεφαλικο :)

 

(τωρα που το ξαναβλεπω, δεν εβαλα " " στο diesel, ωστε να δωθει η καταλληλη εμφαση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα δεν εχει εντοπίσει κανείς καποιον καλο πωλητη στο ebay να δινει φτηνα/καλα τζην, πχ ιμιτασιον Levis, με σχεδον ολες τις ιδιοτητες/χαρακτηριστικα των αντιστοιχων αυθεντικων;

(κυρίως αντοχη, μεγεθη, κοψιμο/ραψιμο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αυτό το μαγαζί http://www.dress-for-less.com/tmpl/home.tmplΕιναι αρκετα καλο.Εχω παρει 2 μπουφαν και ολα ηταν οκ.Μοναδικο μειονεκτημα αν δεν κανουν τα ρουχα τα στελνεις με διακ σου εξοδα Γερμανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Τελικα αγορασα τζην απο αμερικη, levis, γυρω στα 35€ με μεταφορικα!

Περυσι εκανα την αγορα, δεν εχω κρατησει λινκ.

Με φιλο που το ειδα και που εχει ασχοληθει σχετικα, του φανηκε κανονικο-αυθεντικο.

 

Εγω προσωπικα δεν με βλεπω να ξαναπαιρνω τζην απο ελλαδα...απαξ και ξερω τι φορω σε διαφορες σειρες των levis...καλα και φθηνα απεξω...

 

Απλα αν ξερει καποιο συγκεκριμενο πωλητη με σταθερη παρουσια στο ebay, ας το πει, να τσεκαρουμε πρωτα απο εκει, πριν παμε στο ebay search box...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρε φτυάρι! :ph34r:

 

Έχω πάρει 2 φορές τζιν από eBay (Levis & Versace) αλλά το έκοψα από τότε. Δεν ήταν ότι δε βγήκαν καλά ή ότι ήταν μούφα. Όλα εντάξει ήταν. Αλλά ήμουν τυχερός και μου έκατσαν καλά. Ακόμα και αν είναι το νούμερό σου, μπορεί να μη στρώνει σωστά πάνω σου. Μου έχει συμβεί αρκετές φορές σε φυσικά μαγαζιά, έχω απορρίψει πολλά ρούχα που μου άρεσαν γι αυτό το λόγο.

 

Πλέον ψωνίζω online μόνο ότι ξέρω πως κάθεται πάνω μου, π.χ. τη σειρά GT 2 της Asics (παπούτσια τρεξίματος) που την φοράω χρόνια τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πλέον ψωνίζω online μόνο ότι ξέρω πως κάθεται πάνω μου, π.χ. τη σειρά GT 2 της Asics (παπούτσια τρεξίματος) που την φοράω χρόνια τώρα.

 

E το ιδιο πραγμα λεμε.

Οταν ξερεις ηδη τι σου παει καλα πανω σου, και ειπα οτι ξερω απο τις σειρες της levis τι μου παει και τι νουμερα φοραω,

τοτε αφοβα ψωνιζεις online, επωφελουμενος απο τις τρομερες τιμες του εξωτερικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα αγορασα τζην απο αμερικη, levis, γυρω στα 35€ με μεταφορικα!

Περυσι εκανα την αγορα, δεν εχω κρατησει λινκ.

Με φιλο που το ειδα και που εχει ασχοληθει σχετικα, του φανηκε κανονικο-αυθεντικο.

 

Εγω προσωπικα δεν με βλεπω να ξαναπαιρνω τζην απο ελλαδα...απαξ και ξερω τι φορω σε διαφορες σειρες των levis...καλα και φθηνα απεξω...

 

Απλα αν ξερει καποιο συγκεκριμενο πωλητη με σταθερη παρουσια στο ebay, ας το πει, να τσεκαρουμε πρωτα απο εκει, πριν παμε στο ebay search box...

Εδώ δεν μπορείς να βρεις τέτοια τιμή; (Σε εκπτώσεις, στοκ κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν μπορείς να βρεις τέτοια τιμή; (Σε εκπτώσεις, στοκ κλπ).

 

35 levis? Ασε που δεν τα πολυβρισκεις κιολας, αλλα τετοια τιμη με την καμία!!!!

 

Κατι ξεφτιλισμενα τζην σε ονομα και σχεδιο, και σε περιοδο εκτπωσεων να τα εχουν 40-50 ευρω!

 

Και σου λεω levis με 35!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...