Προς το περιεχόμενο

Σύγκριση tv sony kdl 40W605 vs samsung ue40F6320


nik699

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συμφωνία με το ποστ  του nik699 ,θα ήθελα να σας ρωτήσω ποια είναι τα πραγματικά hz της ue40f6320, γιατί σύμφωνα με αυτό το site http://uhdtv.ro/tech/99-ghid-specificatii-tv-led-samsung-generatia-f-2013  είναι 50 hz,το οποίο μου προξένησε εντύπωση διότι θεωρείτο παραπλήσιο μοντέλο με την 6400(100hz)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχουνε κανει θαλασσα στον πινακα σε αυτο το site.

100hz ειναι.

Να'σαι πιο υποψιασμενος την αλλη φορα,καθως εχουν κανει γκαφες στον πινακα, πχ γραφουν οτι δεν υποστηριζει 3d...


μεταξυ 6320 και 605Β (υποψιν 50hz) θα πηγαινα για την δευτερη ,γιατι με ενδιαφερει μονο η εικονα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίστοιχες τηλεοράσεις είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Απιστευτη προσφορα στα Mediamarkt για την 40w605

Τρεχω στου ρεντη να προλαβω

 

Πρόλαβες τελικά;

 

Χα χα χα! Τι να προλάβει; Μου αρέσει που ρώτησες κιόλας. Προφανώς δεν παρατήρησες ότι το παραπάνω σχόλιο είναι ειρωνικό, επειδή από λάθος του καταστήματος αντί να γράψουν ότι η τιμή της τηλεόρασης από αρχική τιμή 449 πήγε με προσφορά στα 399, έγραψαν ότι πήγε με προσφορά στα 499! Οπότε όποιος την αγόρασε έδωσε και 50 παραπάνω!

 

Καλορίζικη και καλύτερη αγορά.

 

Αρχικά δεν σκόπευα να σχολιάσω, αλλά με τη δεύτερη απάντηση έδωσες ρέστα! Το δε σοβαρό ύφος της συγκριτικής απάντησης είναι όλα τα λεφτά! Να 'σαι καλά!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λες ε;

 

Αρχικά εξέλαβα την πρώτη σου απάντηση ως χιούμορ, και γέλασα αρκετά με το λάθος του καταστήματος, αλλά με τη σοβαρή δεύτερη απάντηση υπέθεσα ότι υπήρχε η περίπτωση να μην είχε πάει το βλέμμα σου στο λάθος και να απάντησες με κάθε σοβαρότητα. Δεν είχα σκοπό να δημιουργήσω ψευδείς εντυπώσεις. Απλώς το επισήμανα, μιας και ο συνδυασμός των δύο απαντήσεών σου, μου δημιούργησε εσφαλμένη εντύπωση που μου φάνηκε κάπως αστεία.

 

Πάντα

 

Προφανώς από ό,τι λες, οι δύο απαντήσεις σου δεν είχαν σχέση η μια με την άλλη.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...