Προς το περιεχόμενο

HTC One (M8) vs LG G3 vs Samsung Galaxy S5 vs Sony Xperia Z2


voltmod

  

2.084 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο από τα παρακάτω κορυφαία Android smartphone θα επιλέγατε ;

    • HTC One (M8)
      337
    • LG G3
      902
    • Samsung Galaxy S5
      348
    • Sony Xperia Z2
      241
    • Άλλο
      256


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επίσης μου φαίνεται περίεργο που κάποιοι ψηφίζετε το G3 χωρίς να το έχετε δει

 

Ε καλά τη γνώμη μας λέμε απλώς σύμφωνα με όσα παρουσίασε η κάθε εταιρία

Περίεργο είναι και ότι ψηφίζουμε το καλύτερο κινητό χωρίς να έχουμε χρησιμοποιήσει και τα 4

Πόσοι από όσους ψήφισαν έχουν χρησιμοποιήσει τα 3 που κυκλοφορούν ήδη(το 5λεπτο "παίξιμο" στο public δεν πιάνεται)?

Ελάχιστοι φαντάζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Man gus όχι δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου. Κάθισα όμως και είδα όλα τα reviews ώστε να ξέρω τι θα περιμένω και τι θα δω όταν θα έρθει.

Αυτές είναι οι πρώτες εντυπώσεις μου. Αν εσύ έχεις να προτείνεις κάτι άλλο ευχαρίστως να ακούσω και τη δική σου άποψη, ακούγοντας τα δικά σου επιχειρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG G2 και από μένα. Cloudyflex 2.4 rom και τα μυαλά στα κάγκελα. Καλό είναι να μην μένουμε μόνο σε stock roms αλλά να δούμε τι άλλο έχει να προσφέρει η dev σκηνή καθώς με την rom που αναφέρω, το G2 αποκτά, 4k video, dual window view, call recording, knock code, πληκτρολόγιο του G3 και όλο το GUI και τις δυνατότητες του LG Gflex. Και όλα όσα ανέφερα...ποιο stable και ταχύτερο και από την stock rom.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

One Plus One επίσης. Έστω με πειραγμένο Android. 

Πειραγμένο; Ούτε καν!

Το CyanogenMod είναι ό,τι είναι και το Sense, το Touchwiz, Xperia UI κλπ και μάλιστα για μένα το Cyanogen τα πατάει όλα τα προηγούμενα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατοχος note 2 και galaxy tab 3 10.1 εδω και 3 μηνες.

αν και οι δυο συσκευες ανταποκρινονται αψογα στις δουλειες μου και αν ποτε χρειαζοταν να αλλαξω θα πηγαινα παλι σε samsung γιατι εχω καταβολευτει με το interface.

 

Σε αντιθεση με ενα xperia z που ειχα λιγο στα χερι μου ειχα χαθει ψαχωντας τις επιλογες wifi ηχος κλπ κλπ.

 

S5 απο μενα αλλα NOTE ftw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραγμένο; Ούτε καν!

Το CyanogenMod είναι ό,τι είναι και το Sense, το Touchwiz, Xperia UI κλπ και μάλιστα για μένα το Cyanogen τα πατάει όλα τα προηγούμενα...

Πειραγμένο το εννοώ ότι είναι από την Cyanogenmod. Κι εγώ νομίζω ότι τα πατάει τα άλλα. Σύμφωνα με συγκριτικά reviews που είδα στο youtube. Και από τιμή ούτε συζήτηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...