Προς το περιεχόμενο

Μικρή αναβάθμιση για τα Windows Phone 8.1


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς...Lumia 1020 εδω όλα πάνε ρολοι...το φλασ κομπλε ειμαι 2 φορές ποιο γρήγορος σε browsing είδη βλέπω καταληκτικές αλλαγές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω σε 620 ολα μια χαρα. Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι έχουν βγάλει ξανά τη ρύθμιση στο wifi που είτε κλείνει είτε παραμένει ανοιχτό όταν κλειδώνει η οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι επειδη ειμαι φρεσκος σε windows phone αφου πηρα προσφατα 620...επισημα δεν εχει κυκλοφορησει η 8,1 ετσι?

επισημα οχι φιλος

Κανείς με 620 που έβαλε την 8.1 είδες καμία αλλαγή στην μπαταρία? Βγάζει επιτέλους 2 μέρες με μέτρια χρήση?

ναι αμε, αρκει να διαλλεξεις ποιες εφαρμογες θες να τρεχουν στο παρασκηνιο... πχ σε εμενα τρεχουν μονο το whatsapp, instagram Και facebook.. και ειμαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η cortana δεν ειναι διαθεσιμη στην ελλαδα για 520?

αυτο θελω να μαθω ρε φιλε και εγω εχω το 520 WP 8.1 developers view και δεν το εχω το κορτανα!Plus εκανα και το τελευταιο  update σημερα!

αν ξερει καποιος κατι ας μιλησει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο θελω να μαθω ρε φιλε και εγω εχω το 520 WP 8.1 developers view και δεν το εχω το κορτανα!Plus εκανα και το τελευταιο  update σημερα!

αν ξερει καποιος κατι ας μιλησει!

 

Διαβασε λιγα ποστ πιο πριν. Η Cortana ειναι διαθεσιμη MONO εαν αλλαξεις γλωσσα και περιοχη (language + region)  σε USA.

Μπες στις ρυθμισεις γλωσσας, προσαρμοσε τες αντιστοιχα, και θα την εχεις διαθεσιμη την κυρα-Κορτανα. Δεν εχει σημασια ποιο update των 8.1 εχεις, η ποια εκδοση των 8.1 εχεις.

Απ τη στιγμη που εχεις περασμενα τα 8.1, αλλαζοντας γλωσσες και περιοχες σε USA εχεις και την Κορτανα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...