Προς το περιεχόμενο

αναληψη paypal

lilika1973

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι αργει  το paypal  να κανει μεταφορα  χρηματων  απο  τον λογαριασμο μου προς το τραπεζικο λογαριασμο? εχουν περασει 4 εργασιμες ημερες και ακομα περιμενω. Τα στοιχεια του λογαριαμου μου ειναι ολα σωστα. το payzan  μηπως πληρώνει πιο γρήγορα?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αργει  το paypal  να κανει μεταφορα  χρηματων  απο  τον λογαριασμο μου προς το τραπεζικο λογαριασμο? εχουν περασει 4 εργασιμες ημερες και ακομα περιμενω. Τα στοιχεια του λογαριαμου μου ειναι ολα σωστα. το payzan  μηπως πληρώνει πιο γρήγορα?  

Εάν κατάλαβα καλά περιμένεις από κάπου λεφτά? Εξήγησε λίγο παραπάνω την ερώτηση σου για να καταλάβουμε και εμείς καλύτερα.

εχω πληρωθει απο καποιο site γυρω στα 20 ευρω  και ζητησα  απο το paypal  αναληψη ( δηλαδη  να μεταφερει το paypal αυτα τα 20 ευρω  στον τραπεζικο μου λογαριασμο ) . με εχει σε αναμονη

εχω πληρωθει απο καποιο site γυρω στα 20 ευρω  και ζητησα  απο το paypal  αναληψη ( δηλαδη  να μεταφερει το paypal αυτα τα 20 ευρω  στον τραπεζικο μου λογαριασμο ) . με εχει σε αναμονη

Μάλιστα. αυτή η κάρτα που έχεις συνδεμένη στον λογαριασμό σου είναι ενεργή? αν ναι περίμενε κανένα 2 ημέρες ακόμη γιατί παίρνουν από 7 μέχρι 10 ημέρες.

δεν εχω βαλει καρτα  ,αφου τα χρηματα θα πανε στο λογαριασμο μου  στην τραπεζα ,  η  νομιζω  πως δεν χρειαζεται

Η μεταφορα (αν ειναι η πρωτη) κανει 4-5 εργασιμες.

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρησιμοποιούμε  cookies για να απολαμβάνεις το insomnia προσωποποιημένο στις ανάγκες σου αλλά και για την παροχή στοιχείων επισκεψιμότητας για να βελτιώσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών μας