Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σμρ μ είπε κ ένας φίλος μ οτι του το έκανε στο mortal kombat. Κολλαγε στο άλμα... Στο δεύτερο που αγόρασες ειπές οτι δεν το κανει καθόλου σωστα? Άρα αγορασες νέο ds4 v2 κ σ είναι κομπλε στο witcher? Συγνώμη που ξανά Ρώταω απλα θέλω να απόκλεισω κάποια πραγματα

 

 

Στο 2ο μοχλο που τον ειχα αγορασει ΠΡΙΝ να αγορασω το Witcher ναι δεν το κανει.. Δεν πηρα τον δευτερο μοχλο για το Witcher γι αυτο το τονιζω..

Επισης.. στο Bloodborne χθες επαιζα 3-4 ωρες με τον μοχλο που κολλαει στο Witcher, και δεν το εκανε πουθενα στο Bloodborne.. Δεν ξερω τι ευαισθησια εχουν βαλει στην κινηση του Witcher και το κανει, γιατι για να μην το κανει σε αλλα games σημαινει οτι ειναι παρα πολυ μικρο το θεμα στο μοχλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tέλος και το blood and wine.

Τι να πρωτοπείς για αυτο κόσμημα.Απλά ενα έργο τεχνης με απίστευτη λεπτομέρια εως και το τελευταίο λιθαράκι.

Το ταξίδι ξεκίνησε το Μαιο 2015 και τελείωσε έπειτα απο 373 ώρες και 35 λεπτά στις 3/2/2017.Και τώρα τι;ολα φαντάζουν τόσο λίγα.(παιχνίδια)

 

post-423653-0-99204400-1486405553_thumb.


post-423653-0-83487100-1486405799_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

375 ώρες; Damn κι εγώ που είμαι ακόμα στις 170 (κάπου στα μισά του κύριου story) έλεγα δεν θα έχει πολύ ακόμα. Καλό 2019.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

375 ώρες; Damn κι εγώ που είμαι ακόμα στις 170 (κάπου στα μισά του κύριου story) έλεγα δεν θα έχει πολύ ακόμα. Καλό 2019.

εχω κανει τα πάντα εκτός απο κάποια ερωτηματικά δεν έχω ακουμπίσει το παιχνίδι με τις κάρτες,

κιενα quest που πρέπει να βρώ εναν αλχιμιστή (και μάλλον ειναι bug γιατι πάω στο μέρος που μου δίχνει ο χατρης και δεν τον βρήσκω πουθενά).

Με λιγα λογια μπορώ να το τραβήξω λιγο ακόμα. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις κάρτες έχω ασχοληθεί αρκετά, έχει αρκετή πλάκα το gwent (άσχετα αν γενικά δεν παίζω card games). Όμως κόλλησα στο τουρνουά των τριών γύρων μιας και οι τράπουλές μου ναι μεν δεν έχουν άσχημα κομμάτια αλλά τα έχω πολύ χύμα και πρέπει να κάτσω να τα συμμαζέψω. Που χρόνος όμως.

 

Γενικά το W3 είναι το είδος του παιχνιδιού που σε παρακινεί να παίξεις όσο περισσότερο μπορείς χωρίς να επαναλαμβάνεσαι (αφού πρακτικά δεν έχει farming). Γι΄ αυτό απορώ με όσους έσπευσαν να το τελειώσουν το συντομότερο δυνατό, μάλλον δεν ξέρουν τι έχασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει τα πάντα εκτός απο κάποια ερωτηματικά δεν έχω ακουμπίσει το παιχνίδι με τις κάρτες,

κιενα quest που πρέπει να βρώ εναν αλχιμιστή (και μάλλον ειναι bug γιατι πάω στο μέρος που μου δίχνει ο χατρης και δεν τον βρήσκω πουθενά).

Με λιγα λογια μπορώ να το τραβήξω λιγο ακόμα. :-)

Δεν είναι bug. Ο Αλχημιστής βρίσκεται εκεί που ψάχνεις και είναι καθισμένος. Όταν τον βρεις( τον βρίσκεις αφού σου δωθεί το quest για να γίνεις Master Alchemist), δεν μπορείς να παίξεις gwent μαζί του, γιατί σου δίνει 3 μικρά quests να φέρεις εις πέρας. Όταν τα κάνεις και του μιλήσεις, θα έχει μπλα μπλα και μετά έχει χαρτάκι μαζί του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενάμιση χρόνο μετά από την τελευταία επίσκεψη στα νησιά βρήκα τον αλχημιστή.

Το παιχνίδι γοητεύει ακόμη και στα πιο "μικρά" quest.

 

Στα νησιά εχω αφήσει τα περισσότερα ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά το W3 είναι το είδος του παιχνιδιού που σε παρακινεί να παίξεις όσο περισσότερο μπορείς χωρίς να επαναλαμβάνεσαι (αφού πρακτικά δεν έχει farming). Γι΄ αυτό απορώ με όσους έσπευσαν να το τελειώσουν το συντομότερο δυνατό, μάλλον δεν ξέρουν τι έχασαν.

 

Δεν συμφωνούν όλοι με αυτό. Όλα τα πράγματα, ακόμη και τα ωραία, πρέπει να έχουν ένα τέλος.

 

Ιδιαίτερα για ένα ενήλικα, αν παίζει 1 ώρα κάθε μέρα (δεν γίνεται, αλλά για χάρη του λόγου) και δαπανήσει 100 ώρες, σημαίνει ότι για τρεις μήνες δεν θα δει τίποτα άλλο. Είναι βαρετό.

 

Μεγάλο παιχνίδι δεν σημαίνει και καλό. Προτιμώ να τελειώσω ένα παιχνίδι 10 ωρών που να με αφήσει θέλοντας και άλλο, παρά να λέω αντε τελειωνε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Ξεκίνησα τα expansion και μετα απο την μάχη με τον μάγο καθώς πήγαινα να βρω τον τσαρλατάνο που συνάντησα στο πλοίο ειδα ενα quest , έκατσα και είπαμε ενα ποτηράκι παραπάνω βότκα . Στην αρχή νόμιζα οτι ήταν κατι σχετικά με το q αλλα τελικά ξύπνησα και έλειπαν τα ρούχα μου τα μισά και τα όπλα μου

Τα βρίσκω κάπως η μπααααα; να κανω αλλα

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Ξεκίνησα τα expansion και μετα απο την μάχη με τον μάγο καθώς πήγαινα να βρω τον τσαρλατάνο που συνάντησα στο πλοίο ειδα ενα quest , έκατσα και είπαμε ενα ποτηράκι παραπάνω βότκα . Στην αρχή νόμιζα οτι ήταν κατι σχετικά με το q αλλα τελικά ξύπνησα και έλειπαν τα ρούχα μου τα μισά και τα όπλα μου

Τα βρίσκω κάπως η μπααααα; να κανω αλλα

 

Ευχαριστώ

 

 

Ειπαμε να πιει.. εσυ τον εκανες λιαρδα βρε αδερφε.. :P

Δεν εχω φτασει ακομα εκει δυστυχως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε να πιει.. εσυ τον εκανες λιαρδα βρε αδερφε.. :P

Δεν εχω φτασει ακομα εκει δυστυχως..

Αστέ βραστά βρήκα λύση

Μπαίνω πάλι στο κλίμα του παιχνιδιού και θυμάμαι τι δυνατότητες εχει οπως ........ loading :)

Το γύρισα λιγο πίσω

Τα εχουμε μπουρδουκλωσει....... bloodborne ratcher tomb raider

Οκά διαφορετικά πράγματα ..... κοινώς ...... κουβάς!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα εισαι.. μολις τελειωσω και γω το πρωτο Bloodborne run ξαναπιανω το Witcher 3 (ή μηπως το The Last of Us μπας και φυγει και αυτο).. χεσε μεσα.. μπαχαλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα καλύτερα παιχνίδια το Witcher 3, μάλλον το top στη καρδιά μου. Τόσο λιώσιμο δεν έχω ξαναρίξει σε παιχνίδι. Έκλεισα 170 ώρες και αυτές μέχρι να τελειώσω την κυρία ιστορία, τα ερωτηματικά και όλα τα sidequests. Ίσως να φαίνονται πολλές γιατί όλα αυτά μπορείς να τα κανεις και στις μισές ώρες. Απλώς τόσο πάθος και του αφιέρωσα πολλά. Τώρα θα ξεκινήσω τα expansions αφού κάνω ένα μικρό διάλειμμα. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...