Προς το περιεχόμενο

Αγορά μηχανάκι 125cc honda vs piaggio


nick kas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους διαθέτω 2000€ και είμαι ανάμεσα σε ένα piaggio liberty 3v 125cc και ένα honda pcx 125.το πρώτο έχω την δυνατότητα να το πάρω καινούργιο το δεύτερο όμως δυστυχώς όχι.παρολα αυτά το βρήκα μεταχειρισμένο στα 2000€ με 400χμλ από μαγαζί... Τι μου προτείνεται?καινουργιο piaggio liberty η μεταχειρισμένο Honda pcx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά τα 2, προσωπικά θα έπαιρνα το pcx  σαν καλύτερης αξιοπιστίας μηχανάκι από αυτά που έχω δει στατιστικά. 

Όσον αφορά το οικονομικό το 2000€ με 400klm, αν είναι πραγματικά, ακούγεται καινούριο.

Έχει κάποιο υπόλοιπο εγγύησης αντιπροσωπείας;

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου!!δεν ξέρω απλά με προβληματίζει το γεγονός ότι ειναι 400χμλ μεταχειρισμένο μήπως έχει κανένα πρόβλημα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου!!δεν ξέρω απλά με προβληματίζει το γεγονός ότι ειναι 400χμλ μεταχειρισμένο μήπως έχει κανένα πρόβλημα!!!

 

Σίγουρα κάτι θα έχει για να το παράτησαν στα 400 χιλιόμετρα... Ψάξε στο ίντερνετ για να δεις τι προβλήματα βγάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί απλά να το μετάνιωσε ο ιδιοκτήτης. Το έχει κάνει συνάδελφος στην δουλειά αυτό. Το πήρε την μια ημέρα, την επόμενη το επέστρεψε.

 

Τα PCX δεν είναι γνωστά για κάποιο πρόβλημα, είναι πολύ αξιόπιστα, Honda είναι  :-D

 

Το αντίθετο θα έλεγα για τα Piaggio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...