Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μου άρεσε από την αρχή η ιδέα να παίζω με "φανταστικές" ομάδες, γι'αυτό δεν ασχολήθηκα. Θα το κοιτάξω όμως, thanks για τις πληροφορίες :-)

Ti εννοείς με φανταστικές ομάδες?Υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να φτιάχνεις μόνος σου την ομάδα απο τους παίκτες που γουστάρεις?Εγώ πέρσι πχ ενώ όλοι εφτιαχναν ομάδες με παίκτες απο BPL εγώ είχα φτιάξει μια απο κολομβιανούς ,martinez,falcao,hames κτλ κτλ μεγάλες πλάκες σου λεώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ti εννοείς με φανταστικές ομάδες?Υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να φτιάχνεις μόνος σου την ομάδα απο τους παίκτες που γουστάρεις?Εγώ πέρσι πχ ενώ όλοι εφτιαχναν ομάδες με παίκτες απο BPL εγώ είχα φτιάξει μια απο κολομβιανούς ,martinez,falcao,hames κτλ κτλ μεγάλες πλάκες σου λεώ.

Εννοώ με "μικτές" ομάδες που δεν υπάρχουν στην πραγματικότητα :-)  Εντάξει μάλλον κόλλημα δικό μου, θα το δοκιμάσω σίγουρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είστε μέλη του ea access (xbox one -25 ευρώ το χρόνο) ,σήμερα βγαίνει  trial  του fifa 15 για συγκεκριμένο χρόνο για να το δοκιμάσετε υποτίθεται πριν την αγορά.Φαντάζομαι θα είναι ολόκληρο το παιχνίδι χωρίς ίσως κάποια λίγα features.

 

Επομένως το βράδυ θα έχω μια καλύτερη εικόνα ,θέλω να πιστέυω, του παιχνιδιου.Για να δούμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είστε μέλη του ea access (xbox one -25 ευρώ το χρόνο) ,σήμερα βγαίνει  trial  του fifa 15 για συγκεκριμένο χρόνο για να το δοκιμάσετε υποτίθεται πριν την αγορά.Φαντάζομαι θα είναι ολόκληρο το παιχνίδι χωρίς ίσως κάποια λίγα features.

 

Επομένως το βράδυ θα έχω μια καλύτερη εικόνα ,θέλω να πιστέυω, του παιχνιδιου.Για να δούμε.

 

 

Περιμένουμε εντυπώσεις! Δες αν διορθωθηκαν οι τερματοφυλακες και τα σουτ εξω απο την περιοχή αν μπαίνουν πιο ευκολα καθως και τα finesse shots που εμπαιναν πολυ ευκολα στο assisted. Αν μπορεις δοκιμασε και manual σε slow ταχυτητα να μας πεις αν ειναι πιο αργο απο το ντεμο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10% έκπτωση λέει άρα λογικά θα βγει στα 62.5€?

 

Ναι τόσο το αγόρασα.Για να δούμε θα μας το δώσουν full το βράδυ σε εμάς που το αγοράσαμε κιόλας και δεν είμαστε απλά μελή στο ea access?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομέρεια (ίσως όχι και τόσο) που τους είχε ξεφύγει στα προηγούμενα, αν ανατρέψεις τον επιθετικό με τον τερματοφύλακα (τελευταίος παίχτης και σε προφανή θέση για γκολ) δεν παίρνεις κόκκινη αλλά απλά κίτρινη! Ξέρω ότι είναι κάπως δύσκολο να το πετύχεις στο demo αλλά ρωτάω μήπως και το πρόσεξε κανείς αν έχει αλλάξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομέρεια (ίσως όχι και τόσο) που τους είχε ξεφύγει στα προηγούμενα, αν ανατρέψεις τον επιθετικό με τον τερματοφύλακα (τελευταίος παίχτης και σε προφανή θέση για γκολ) δεν παίρνεις κόκκινη αλλά απλά κίτρινη! Ξέρω ότι είναι κάπως δύσκολο να το πετύχεις στο demo αλλά ρωτάω μήπως και το πρόσεξε κανείς αν έχει αλλάξει

 

Μου τυχε εμένα.Ναι δίνει κανονικά κόκκινη,στο demo τουλάχιστον !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως παιδια ευχαριστω! Δεν τη θεωρω πολυ σημαντικη την εκπτωση, θα προτιμουσα ετσι κι αλλιως το retail για ενδεχομενη μεταπωληση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τόσο το αγόρασα.Για να δούμε θα μας το δώσουν full το βράδυ σε εμάς που το αγοράσαμε κιόλας και δεν είμαστε απλά μελή στο ea access?

 

Αν θυμάμαι (και αν έχω καταλάβει) καλά, θα υπάρχει περιορισμός 6 ωρών συνολικού παιχνιδιού μέχρι την ημερομηνία κυκλοφορίας. Άρα με ρέγουλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως παιδια ευχαριστω! Δεν τη θεωρω πολυ σημαντικη την εκπτωση, θα προτιμουσα ετσι κι αλλιως το retail για ενδεχομενη μεταπωληση.

 

Καλά η έκπτωση δεν είναι σημαντική.Αλλά φαντάσου παίρνεις battlefield 4 ΔΩΡΕΑΝ αν δεν το έχεις και NFS RIVALS.Εντάξει θα μου πεις το NFS σιγά το game,ε όπως και να χει είναι τσαμπα.Και στο μέλλον ακολουθούν και άλλα δωρεαν.

Αν θυμάμαι (και αν έχω καταλάβει) καλά, θα υπάρχει περιορισμός 6 ωρών συνολικού παιχνιδιού μέχρι την ημερομηνία κυκλοφορίας. Άρα με ρέγουλο...

 

Ναι νομίζω ότι είναι εξάωρο αν και δεν διευκρινίζεται,αλλά είναι 6άωρο καθαρού play time.Δηλαδή είναι υπερ αρκετό μέχρι τις 21/09 που θα ξεκλειδωθεί (5 ημέρες πριν το επίσημο release λόγω ea access)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τόσο το αγόρασα.Για να δούμε θα μας το δώσουν full το βράδυ σε εμάς που το αγοράσαμε κιόλας και δεν είμαστε απλά μελή στο ea access?

το έκανα και εγώ μόλις τώρα , μου στοίχισε 25 ευρώ το EA access 63 το FIFA και έβαλα να κατεβαίνουν  το BF4  και το NFS RIVALS.  Πολύ καλό deal.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έκανα και εγώ μόλις τώρα , μου στοίχισε 25 ευρώ το EA access 63 το FIFA και έβαλα να κατεβαίνουν  το BF4  και το NFS RIVALS.  Πολύ καλό deal.  

Αυτό μόνο στο Xbox γίνεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό μόνο στο Xbox γίνεται ?

 

Ναι γιατί η SONY δεν άφησε την ΕΑ να βάλει και στο PSN το ΕΑ access, αν και προβλέπω ότι θα δεχτεί πιέσεις από τους fans, και σε κάποια φάση θα έρθει και στο PLAYSTATION.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...