Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πληρώσαμε σαν τους @#@#!!# 62 ευρώ να προπαραγγείλουμε το fifa και δεν μας αφήνουν να μπούμε στο web app του FUT.

Τι ερασιτέχνες είναι ρε?Που υποτίθεται ότι σκας 25 για το ea access + 62 για pre order για να έχεις περισσότερα προνόμια,όχι λιγότερα απο τους άλλους.

 

Μου προκαλεί τεράστια εντύπωση που οι περισσότεροι δεν παίζετε ultimate team.Τεράστια ,με τον κακό χαμό που γίνεται με αυτό το mode.Νομίζω ότι είναι ο μόνος λόγος για να πάρει κανείς το fifa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες κατέβασα το demo σε 360, έτσι για να το δω λίγο πριν παροπλιστεί η κονσόλα και να το συγκρίνω και με του one την άλλη βδομάδα. Ακόμα και στο 360 είναι ωραίο, βελτιωμένο σε κίνηση και ίσως λίγο σε γραφικά. Σχετικά εύκολο ή απλά ήμουν τυχερός αφού έβαλα 3 γκολ στις 3 πρώτες μου επιθέσεις μετά από αρκετό καιρό αποχή! Το περιμένω στο one πως και πως, Τρίτη θα έχω την κονσόλα, Παρασκευή λογικά το fifa. Πρέπει να δοκιμάσω UT τελικά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα και εγώ το full game στο trial.

 

Εντάξει το παιχνίδι είναι καταπληκτικό!!!

 

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι είναι μόνο 6 ώρες.... :(

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα και εγώ το full game στο trial.

 

Εντάξει το παιχνίδι είναι καταπληκτικό!!!

 

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι είναι μόνο 6 ώρες.... :(

 

Ελα πες μας καμια λεπτομερεια. Διορθωσαν τερματοφυλακες και σουτ απεξω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το demo είδα πως το παιχνιδι ήταν ενα κλικ πιο βελτιωμένο απο το world cup 14.

Κάποια πράγματα με ξίνισαν αλλά προσπερνούνται.

Επίσης θα πρέπει να δυσκολέψουν λίγο τις εκτελέσεις των φαουλ.Αν τα χτυπάς με καλό παίκτη,σχεδόν όλα πάνε μέσα.

Όλο το θέμα είναι να έχουν προσέξει το career mode γιατι κακά τα ψέματα,αυτό ειναι το δυνατό χαρτί  κάθε παιχνιδιού ποδοσφαίρου(αντίστοιχα το master league για το pro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου φαίνεται ότι είναι το online :) Αλλά για όσους παίζουν offline, το συγκεκριμένο είναι όντως το σημαντικότερο mode.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για όποιον ενδιαφέρεται, 1η Οκτώβρη θα ξεκινήσει ένα τουρνουά fifa 15 στο xbox one. Υπάρχουν ακόμα κάποιες θέσεις. Λεπτομέρειες στο γνωστό ελληνικό forum για xbox (δεν ξέρω αν μπορώ να το γράψω) ή με pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για άλλη μια χρόνια η πίεση σε όλο το γήπεδο και το ασταμάτητο τρέξιμο, θα συνεχίσουν να θριαμβεύουν στο Seasons. Με απογοήτευσε πάρα πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για άλλη μια χρόνια η πίεση σε όλο το γήπεδο και το ασταμάτητο τρέξιμο, θα συνεχίσουν να θριαμβεύουν στο Seasons. Με απογοήτευσε πάρα πολύ...

και φυσικά οι noobs με την Real

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...