Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και φυσικά οι noobs με την Real

 

Χαχα,το 14 δε το έπαιξα καθόλου online,αλλά το 12 και 13 που έπαιζα όταν έβλεπα Real έκανα πάρτι.Παίζει να μην έχω χάσει ποτέ από άτομο που χει Real :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχα,το 14 δε το έπαιξα καθόλου online,αλλά το 12 και 13 που έπαιζα όταν έβλεπα Real έκανα πάρτι.Παίζει να μην έχω χάσει ποτέ από άτομο που χει Real :-D

ναι συνήθως την παίρνουν κάμποσοι άσχετοι, αν όμως είσαι άτυχος και πέσεις σε παίκτη που το κατέχει την έβαψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως πάντως αυτοί που... ξέρουν, παίρνουν κουλές ομάδες τσιτέλια. Παλιότερα ήταν η Ανζί του Ετό, η Άστον Βίλα, το Βέλγιο κλπ.

 

Το κοινό χαρακτηριστικό όλων είναι (τι άλλο; ) η ταχύτητα. Στο Fifa ταχύτητα >>>> all.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίος εχει trial σε xbox one ας με κανει add για κανά ματσάκι.....vtampak7

 

Έπαιξα και εγώ το full game στο trial.

 

Εντάξει το παιχνίδι είναι καταπληκτικό!!!

 

Όσοι έχετε την full έκδοση, μπορείτε να μας πείτε πως είναι σε σχέση με το demo? Κυρίως με ενδιαφέρει αν παραμένουν οι ανοιχτοί χώροι στο κέντρο. Ώστε να μπορείς να κάνεις παιχνίδι. Είναι από τις πιο σημαντικές βελτιώσεις φέτος στο fifa και ελπίζω στο full game να μην έκαναν πάλι την ΑΙ όπως στο fifa 14.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε την full έκδοση, μπορείτε να μας πείτε πως είναι σε σχέση με το demo? Κυρίως με ενδιαφέρει αν παραμένουν οι ανοιχτοί χώροι στο κέντρο. Ώστε να μπορείς να κάνεις παιχνίδι. Είναι από τις πιο σημαντικές βελτιώσεις φέτος στο fifa και ελπίζω στο full game να μην έκαναν πάλι την ΑΙ όπως στο fifa 14.

 

Εγώ ξεκίνησα το Career Mode μου, (θα το συνεχίσω στο release) έπαιξα 5-6 παιχνίδια (Έχω τη Swansea).Οι χώροι για μένα είναι αυτοί που πρέπει να είναι.Όταν παίζεις με υποδεέστερες ομάδες κλείνονται πίσω από τη σέντρα και σε περιμένουν ενώ όταν παίζεις με πιο μεγάλες ομάδες σου δίνουν χώρους στο κέντρο αλλά μπροστά είναι φωτιά!

Μου άρεσαν πολύ οι μονομαχίες και το γεγονός ότι πλέον και το AI κάνει φάουλ (και πολύ σκληρά αν ο δράστης έχει ανεβασμένο το aggression), και παίρνει κάρτες!

 

Εντάξει η ατμόσφαιρα που υπάρχει στο γήπεδο, τα replays , οι φίλαθλοι είναι απλά μαγικά!

 

Πόσο χαλάστηκα όταν τελείωσαν οι 6 ώρες μου δεν λέγεται..... :cry:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συγγνωμη που θα ξαναρωτησω αλλα δεν απαντησατε ! Οσοι εχουν παιξει ή οσοι γνωριζουν : Θα υπαρχει η δυνατοτητα να παιξουμε καποιο πρωταθλημα μαζι με φιλους μας ; Δηλαδη να παρω εγω μια ομαδα, να παρουν οι φιλοι μου καποια αλλη και ναπαιξουμε το πρωταθλημα πχ της Premier Leugue ;

 

Επισης θα μπορω να φτιαχνω custom league;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συγγνωμη που θα ξαναρωτησω αλλα δεν απαντησατε ! Οσοι εχουν παιξει ή οσοι γνωριζουν : Θα υπαρχει η δυνατοτητα να παιξουμε καποιο πρωταθλημα μαζι με φιλους μας ; Δηλαδη να παρω εγω μια ομαδα, να παρουν οι φιλοι μου καποια αλλη και ναπαιξουμε το πρωταθλημα πχ της Premier Leugue ;

Επισης θα μπορω να φτιαχνω custom league;

Στο 14 δεν υπηρχε αυτο και ηταν απο τα μεγαλα φαουλ του παιχνιδιου. Καμια λιγκα δεν υπηρχε

Φετος δεν ξερω αν θα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα, Υπομονη μια βδομαδα και θα το μαθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιθανότερο. Επειδή όμως υπάρχει αρκετός κόσμος που έχει ήδη παίξει την πλήρη έκδοση ένεκα EA Access, θα ξέρει να μας πει τι γίνεται (ή έστω θα μπορεί να βρει κάτι σχετικό το Google). Αλλιώς, υπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συγγνωμη που θα ξαναρωτησω αλλα δεν απαντησατε ! Οσοι εχουν παιξει ή οσοι γνωριζουν : Θα υπαρχει η δυνατοτητα να παιξουμε καποιο πρωταθλημα μαζι με φιλους μας ; Δηλαδη να παρω εγω μια ομαδα, να παρουν οι φιλοι μου καποια αλλη και ναπαιξουμε το πρωταθλημα πχ της Premier Leugue ;

 

Επισης θα μπορω να φτιαχνω custom league;

 

Για το πρώτο δεν ξέρω,

 

αλλά για το custom league, ναι υπάρχει απ' ότι έμαθα. Το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι από 4 ομάδες και πάνω. Δηλαδή αν μαζευτούμε 3 φίλοι, δεν μπορούμε να φτιάξουμε λίγκα. Κακό αυτό για μένα, γιατί συνήθως μαζευόμαστε 3 άτομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...