Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το πρώτο δεν ξέρω,

 

αλλά για το custom league, ναι υπάρχει απ' ότι έμαθα. Το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι από 4 ομάδες και πάνω. Δηλαδή αν μαζευτούμε 3 φίλοι, δεν μπορούμε να φτιάξουμε λίγκα. Κακό αυτό για μένα, γιατί συνήθως μαζευόμαστε 3 άτομα. 

 

 

Φιλε μου , αν συμβαινει αυτο , τοτε αυτο ειναι πολυ καλο νεο. Οπως και να χει, για να εχει νοημα ενα πρωταθληματακι κακα τα ψεματα , θες να εισαι 4 ατομα και πανω. Παντως αυτο που μπορεις να κανεις ειναι διαλεγεις μια ομαδα ή δυο στην τυχη και να τις παιζεις εν αλλαξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η άλλη λύση είναι αυτό που κάνουμε εμείς. Παίρνουμε μία ομάδα και παίζουμε teammates, από 2 έως 4 άτομα. :P

 

Το είχαμε ξεκινήσει σαν παράδοση πριν ~25 χρόνια, για να σταματήσουμε επιτέλους να τρωγόμαστε (βλ. ξύλο) στους μεταξύ μας αγώνες. Τώρα τα μπινελίκια πέφτουν μόνο κατά τη διάρκεια του ματς: "τις πάσες είναι αυτές που κάνεις στα γ@μίδια, με έχεις κάνει άλογο, μόνο εγώ μαρκάρω και οι άλλοι τον παίζετε, σταματήστε επιτέλους τις γιόμες, όχι άλλα τάκλιν για κίτρινη, προχώρα και μη σουτάρεις συνέχεια στο γάμο του Καραγκιόζη κλπ".

 

Το ωραίο είναι πως παλιά μπορούσαμε να το κάνουμε μόνο offline. Τώρα όμως στο online έχει άλλη χάρη.

 

 

h9D0608FD

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αμερικανικη Digital εκδοση ps4 του φιφα ξερει κανεις αν θα μπορω να την παιξω απο αυριο στο Ελληνικο μ προφιλ οταν τελειωσει η αντίστροφη μέτρηση στο χρονομετρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω uk account στο ΧΒΟΧ live , λέει ότι θα είναι ανοικτό στις 26 παρασκευή, ας ελπίσουμε να είναι από αύριο. Δυστυχώς μόλις 15 λεπτά μου έμειναν από το early access...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε UK το παιχνίδι ξεκλειδώνει στις 26/9. Άρα όσο έχεις UK account θα πρέπει να περιμένεις μέχρι τότε. Δεν ξέρω όμως τι θα γίνει αν αλλάξεις region. Εγώ λέω να δηλώσω USA σήμερα το βράδυ να δω τι θα γίνει (αφού στις ΗΠΑ ξεκλειδώνει στις 23/9).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα κ απο το Ελληνικο προφιλ που το βλεπω τωρα ενω εχει κατεβει και εκει γραφει 13 ωρες, θα δω αυριο το μεσημερι που θα ολοκληρωθει η αντιστροφη μετριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να δούμε αν σε 22 λεπτά θα μπορούμε να παίξουμε... (βλ. 12 η ώρα Δυτικής ακτής, οπότε και ξεκλειδώνει το παιχνίδι).

 

edit: τζίφος, υπομονή μιάμιση μέρα ακόμα.

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ΄το έχω γυρισμένο σε US store και λέει 23/9 αλλά δε μπαίνει.

 

Κάπου διάβασα ότι τα παιχνίδια ξεκλειδώνουν ανάλογα με το από ποια περιοχή είναι ο κωδικός τους.Πχ εμείς που βάλαμε Ευρωπαϊκό κωδικό Fifa θα ξεκλειδωθεί μάλλον στις 25.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες για να παίξει στην αμερικανική κυκλοφορία πρέπει να έχει αγοραστεί απο το αμερικανικό store, σύμφωνα με αυτά που λένε στο forum του fifa... Εγω απο το αμερικανικό store το πήρα αλλα είμαι δουλεια και δε μπορω να το τεσταρω.

Edit: μιλάω για xbox one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ebay τσιμπησα για φιλαρακι FiFa 15 (δευτερο account) στα 16 ευρω για PS4.

 

Για μια φορα το χρονο αξιζει ετσι η αγορα. Κανεις primary το αλλο account και του χρονου ξαναπερνεις αλλο Fifa, και γενικοτερα παιχνιδια τετοιας λογικης (ετησιας).

 

Γεμιζεις με πολλα account, αλλα για αυτους που δεν θελουν να δωσουν πολλα, συμφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...