Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια το χει παιξει κανεις σε ps3 ? εγω το κατεβασα χτες το demo επαιξα 2 παιχνιδια.εδω να πω οτι το τελευταιο fifa που επαιξα σε ps3 ηταν το 12.το 13 δε ετυχε και το 14 το επαιξα λιγο σε φιλους σε ps4 και σε pc. το παιχνιδι μου φανηκε καλο αλλα οπτικα δε ξετρελαθηκα.αν το εχει παιξει καποιος σε ps3 αναμενω τις εντυπωσεις του. οσο αφορα τη ταχυτητα το ειχα στο νορμαλ και μου φανηκε μια χαρα.τα προσωπα καλα φαινονται αλλα δε ξερω σε σχεση με περυσι αν ειναι καλυτερα. οσο αφορα του φιλαθλους στις εξεδρες περιμενα μεγαλυτερη βελτιωση. Προβληματιζομαι για το που θα το αγορασω σε pc η σε ps3?? το pc εχει gtx 460 καρτα και καινουρια οθονη σε λιγες μερες.στο ps3 το παιζω σε sony 32 1080p. Οσοι παιζετε σε κονσολα καλο ειναι να αναφερετε τι tv παιζετε διοτι αλλο 720p αλλο 1080p.επισης οταν εχεις τη μπαλα στα ποδια εξακολουθει να βρισκεται λιγο ποιο μακρια η μπαλα απο τα ποδια το χει δει κανεις;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορειτε να βλεπετε και βιντεακια να παρετε μια ιδεα.Οσοι το πηραν τωρα ειναι ακομα ενθουσιασμενοι για το καινουργιο παιχνιδι που εχουν στα χερια τους.Μετα απο κανα δυο μηνες θα ειναι πιο αντικειμενικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ps4 το δισκακι απο καταστημα στην πανορμου. Απο το απογευμα διαθεσιμο για οσους εχουν προπαραγγειλει

Στο συγκεκριμένο κατάστημα που λες, οπου έχω κάνει και προπαραγγελία, μου είπαν οτι ΔΕΝ θα τα έχουν απο σήμερα,αλλα αύριο κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο συγκεκριμένο κατάστημα που λες, οπου έχω κάνει και προπαραγγελία, μου είπαν οτι ΔΕΝ θα τα έχουν απο σήμερα,αλλα αύριο κανονικά.

 

Πακετο ναι. Πηρα τηλ και μου ειπαν το ιδιο. Παμε για αλλο κατάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω μια πληροφορια.Σε περιπτωση που παρω Ps4 για να παιξω ΦΙΦΑ online πρεπει να πληρωσω 49,90 το χρονο?

 

Υ.Γ Ευχαριστω πολυ οποιον απαντησει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το άκουσες αυτό; Αγοράζεις το παιχνίδι και παίζεις τζάμπα online για όσα χρόνια θέλεις.

βασικά για μια τετραετία περίπου, γιατί η ΕΑ έχει τακτική να κλείνει τους servers μετά από κάποιο διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω μια πληροφορια.Σε περιπτωση που παρω Ps4 για να παιξω ΦΙΦΑ online πρεπει να πληρωσω 49,90 το χρονο?

 

Υ.Γ Ευχαριστω πολυ οποιον απαντησει!

Πιθανον να εννοεις το οτι για να παιξεις online οποιοδηποτε παιχνιδι πρεπει να εχεις PS Plus. Αυτο ναι ισχυει

Η συνδρομη PS Plus κοστιζει αυτη τη στιγμη 50 ευρω η ετησια η 15 η τριμηνη. Πολυ συχνα βγαινει σε προσφορα στα 30 ευρω η ετησια.

Καθε χριστουγεννα εδω και 3 χρονια τοσο την αγοραζω. Εχω μαλιστα και μια καβαντζα για του χρονου

 

Το ιδιο ισχυει και για το XBOX να παιζεις online. Ειναι με ετησια συνδρομη και εκει.

 

Απο κει και περα το καθε παιχνιδι δεν θελει επιπλεον συνδρομη για να παιξεις online και στις 2 κονσολες, αρκει φυσικα να εχει/υποστηριζει online το συγκεκριμενο παιχνιδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω nzeppos.Δηλαδη παιρνω ps4 + Fifa 15 και μπαινω αμεσως seasons οπως κανουμε τοσα χρονια στο PS3 σωστα?

Καλο βραδυ...


Αυτα ακουω και μπρεδευει το πραγμα.Διευκρινιζω ξανα,σκοπευω να αγορασω ps4 fifa 15.Για να παιξω seasons online χρειαζομαι την καρτα η οχι ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι

Αλλιως δε θα μπορεις να παιξεις ΚΑΝΕΝΑ παιχνιδι online.

Οχι μονο το ΦΙΦΑ

 

Ξανατονιζω οτι ειναι θεμα συστηματος/κονσολας και οχι παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, βάλανε συνδρομή και στο PSN; Δεν είχα πάρει χαμπάρι τίποτα.

 

Ξεκλείδωσε το Fifa στο Χ1, εν αντιθέσει με αυτό του PC που ανοίγει στη 1:00. Οι πρώτες προσπάθειες για online αγώνα μάλλον απογοητευτικές, αφού δεν βρίσκει αντίπαλο όχι μόνο στο manual αλλά ούτε καν σε semi assisted... πολύ κακή αρχή (εννοείται στα any controls βρήκε αμέσως).


Αρχίσαμε τις αισχρότητες με το άθλιο router της Cyta. Παρότι η κονσόλα είναι σε DMZ σε στατική ΙΡ, το UPnP ενεργοποιημένο κλπ, μου έβγαζε πάλι strict NAT type. Έπρεπε να κάνω χειροκίνητο forward την 3544 για να σταματήσει να βγάζει το Teredo IPv6 error και να κάνει open το ΝΑΤ. Άντε να δούμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα από το αμερικάνικο psn για ps4 και έπαιζα μέχρι και πριν λίγο offline με ένα φιλαράκι. Πάρα πολύ καλό!! Ειδικά με γραφικά και animation έχω πάθει πλάκα! Btw σε αντίθεση με το demo οι τερμοτοφύλακες έτρωγαν κάτι αστεία γκολ κάποιες φορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...