Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω ειμαι ετοιμος να κανω την αγορα απο το nuuvem αλλα κατι με κραταει πισω....

 

Και εγω, ελπιζω να μην το γυρισουμε στον θειο αργοτερα. Ας μας πει καποιος που εχει ξανααγορασει απο εκει με ip βραζιλιας αν ειχε ποτε θεμα, αλλα και οπως το βλεπω απο την στιγμη που το κατεβαζεις απο το social club, σιγα μην εχεις ποτε προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις μικρες αναλυσεις εχουν θεμα οι FX, σε 4Κ παιζουν μια χαρα!

Κανενας σοβαρος ανθρωπος που σκεφτεται να παιξει σε 4κ δεν θα παει σε Fx κακα τα ψεματα. Για τετοια παιχνιδια σε 4κ μιλαμε για Sli 970 minimum αρα με τοσα χρηματα δεν θα λυπηθεις τα 190ευρω του i5.

@Anastazio: Δεν το εννoουσα ετσι, πηρα για παραδειγμα την περιπτωση μου που πηγα σε 4Κ και εριξα ολο το βαρος σε καινουργια GPU και οθονη παρα να αναβαθμισω ολοκληρο το συστημα μου. Οπως και εσυ ειπες, αν εχεις δωσει 1500+ ευρω για 4Κ, πιστεψε με θα τα σκεφτεις το 500αρι παραπανω για καινουργια mb/cpu/ram απο την στιγμη που θα ειναι 100% αχρειαστα για gaming.

Φανταζομαι αναφερεσαι σε Ddr4 και Socket 2011-3,αλλιως δεν καταλαβαινω τι εννοεις με αναβαθμιση Ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μην με κλανετε

βοηθηστε με στο προβλημα που εγραψα μια σελιδα πριν

παταω play

μου βγαζει παραθυρακι για να κανω εισοδο στο social club

και μετα με βγαζει steam setup

 

και σταματαει εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποτε η 7990 εχει 3gb vram? :P

Απο ποτε η 7990 εχει 3gb vram? :P

 

Με καλυψε ο Psycho!

 

Στο 500αρι μιλαω για i5 4690k με μια καλη μητρικη και αναβαθμιση ram σε περιπτωση που χρειαζεσαι περισσοτερο, το x99 ξεφευγει πολυ

Πασο τοτε για αυτα που εγραψα, αν και δεν χρειαζεται οπως και δηποτε να παει καποιος σε 4690κ. Και με κλειδωμενο Intel Κανει μια χαρα την δουλεια του και πεφτει και το κοστος,αλλα και με μεταχειρισμενα πχ i5 2500k.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζει κανεις αν μπορεις να δουλέψει το thrustmaster 3 tigger στο gta 5? ξέρω οτι με εναν controller xbox 360 δεν θα ειχα πρόβλημα.. αλλα αυτον ειχα αγορασει και δεν θελω να μπω στην διαδικασια να αγορασω εναν controller για ενα game :/

 

δοκίμασα το x360ce αλλα τιποτα σαν να μην εχω gamepad.. στο Assassin's Creed Unity δουλεύει κανονικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...