Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω, ελπιζω να μην το γυρισουμε στον θειο αργοτερα. Ας μας πει καποιος που εχει ξανααγορασει απο εκει με ip βραζιλιας αν ειχε ποτε θεμα, αλλα και οπως το βλεπω απο την στιγμη που το κατεβαζεις απο το social club, σιγα μην εχεις ποτε προβλημα.

δεν ειναι το nuuvem το θεμα.δεν ξερω αμα αξιζει το multiplayer του.ας μας παει καποιος την γνωμη του που το εχει παιξει!! :)

 

τα γραφικα του ειναι καλυτερα αμα το συγκρινουμε με full modded gta iv??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι καπως περιεργα τα λεει παλι ο Ρώσος :P

 

Παμε λιγο στο Guru3d διοτι εδω φαίνεται οτι η Amd καρτες τα πανε παρα πολυ καλα!

 

Εδω τα settings του: http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,3.html

 

Εδω τα 1200p(δλδ οι κάτοχοι 1080p υπολογίστε περιπου +3ps απο οσο δείχνει)

http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,5.html

 

Και εδω τα 1440p :

http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,6.html

 

Not bad αλλα χωρις advanced settings.

 

Οπως στο far cry 4, Dying  Light, AC Unity που τα εβγαζε ιδια το guru3d, και η 970gtx την ΚΑΡΠΑΖΩΝΕΙ ΑΣΧΗΜΑ την 290Χ με ενα +20-25% με latest drivers και patches! 

Εχω ανεβασει και μετρησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και εχει τοσο μεγαλη απηχηση το παιχνιδι.μπορουμε να μαζευτουμε ολοι μαζι οι ελληνες και να φτιαξουμε ενα καλο guild.ο xtrmsnpr εχει δημιουργησει ενα και αριθμουμε 57 μελη..ελατε ολοι να γινουμε πιο δυνατοι!!

http://socialclub.rockstargames.com/crew/noob_greek_players

το nickname:saillok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια βοηθεια, με τα παρακατω το παιχνιδι τρεχει με ολα max?

 

win 7 64bit

i5 [email protected]

Geforce gtx 650

4gb ram

 

Ολα MAX με την GTX650 σιγουρα οχι. Αλλα μπορεις να το παιξεις ικανοποιητικα σε χαμηλοτερα settings, λογικα σε Normal Settings 1080p θα εισαι πανω απο 30fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως στο far cry 4, Dying  Light, AC Unity που τα εβγαζε ιδια το guru3d, και η 970gtx την ΚΑΡΠΑΖΩΝΕΙ ΑΣΧΗΜΑ την 290Χ με ενα +20-25% με latest drivers και patches! 

Εχω ανεβασει και μετρησεις!

Δεν αμφιβάλλω για τις μετρήσεις σου, αλλα δεν εχω και μια 290Χ ευκαιρη για να τα συγκρίνω και εγω.. Ωστόσο θα δοκιμασω με τα settings του αν θα συμπιψουν -πανω κατω- με τα δικα μου νουμερα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το εχει στα Ελληνικα αλλα δεν θυμαμαι τι λεει και δεν ειμαι σπιτι.καθετος συγχρονισμος νομιζω,καπως ετσι

To βρήκα αλλά διαφορά δεν είδα δυστυχώς. Το μόνο που έγινε είναι να ανεβοκατεβαίνει μεταξύ 30-45. 

Αν κάποιος βρει τίποτα ας μου στείλει κανά π.μ ή να γράψει στο τόπικ γιατί από τις 5 ώρες που είμαι ingame έχω παίξει μία αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με Public και μου είπαν αυριο μεθαυριο θα ειναι στα καταστήματα, στο δε κατάστημα Βόλου που ρώτησα με είπαν αύριο το μεσημέρι... και να μια απορία: σε ι5 4210u, nvidia 840m 4gb, ram 8gb και ssd, πως θα τρέχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια βοηθεια, με τα παρακατω το παιχνιδι τρεχει με ολα max?

 

win 7 64bit

i5 [email protected]

Geforce gtx 650

4gb ram

Με Gtx 650 και 4gb ram νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολικο να εχεις απαιτηση απο ενα τοσο μεγαλο παιχνιδι οπως το GTA V να τρεξει στα Max. Λογικα στα Low πρεπει να εισαι με καποιες επιλογες ισως στα Medium.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις εαν, οταν με το καλο μου ερθει η retail εκδοση, εαν μπορω να κανω validate τα αρχεια απο το θειο να μη ξανακατεβαζω;

 

Βλακεια ρωτησα, αφου θα μου ερθει με τα dvd, το ξαναπερναω.. sorry  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...