Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μίλησα με Public και μου είπαν αυριο μεθαυριο θα ειναι στα καταστήματα, στο δε κατάστημα Βόλου που ρώτησα με είπαν αύριο το μεσημέρι... και να μια απορία: σε ι5 4210u, nvidia 840m 4gb, ram 8gb και ssd, πως θα τρέχει;

 

Περασα απο το καταστημα του συνταγματος και ειχε ολοκληρες στοιβες για πωληση. Ετοιμες με το price tag, στοιχισμενες και τα κουτια τσαλακωμενα απο το "ειδικο συστημα ασφαλειας" του public με το συρματοσχοινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω οτι πολλοι αναφερουν το Public για αγορες.Για ατομα που μενουν επαρχια οκ το καταλαβαινω να κοιτανε για Public αν θελουν κουτατο το παιχνιδι,αλλα για οσους ειναι Αθηνα τουλαχιστον θεωρω την τιμη του Public απλα απαραδεκτη. http://www.skroutz.gr/s/5024152/Grand-Theft-Auto-V-PC.html?keyphrase=grand+theft+auto+v

σχεδον 13ευρω ακριβοτερα απο τα πρωτα μαγαζια.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές οι πρώτες εντυπώσεις. Όχι τόσο στα γραφικά, αλλά στο γενικότερο gameplay και στον έλεγχο που έχεις. Κλασσικά το βρισίδι και το "nigger" σύννεφο και καφρίλα άφθονη. Μισή ώρα πρόλαβα να παίξω (έχουμε και δουλειές). Ανυπομονώ να παίξω online!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως δν νομιζω να υπαρχει λογος για καποιον που το χει τερματισει σε κονσολα να το αγορασει...καπως ετσι δν ειναι??

Μan για το online και μονο θα αξιζει. Το να τερματισεις το campaign το κανεις και απο το θειο στα PCs.

To θεμα ειναι το online. Kαι στο ΙV επαιζα το λιγοτερο 3 χρονια. Μεχρι τωρα τι ΙV ειναι πιο vfm αγορα που εχω κανει.

Ελπιζω επιτελους να βρηκα τον αντικαταστατη τωρα.

 

 

Βλεπω οτι πολλοι αναφερουν το Public για αγορες.Για ατομα που μενουν επαρχια οκ το καταλαβαινω να κοιτανε για Public αν θελουν κουτατο το παιχνιδι,αλλα για οσους ειναι Αθηνα τουλαχιστον θεωρω την τιμη του Public απλα απαραδεκτη. http://www.skroutz.gr/s/5024152/Grand-Theft-Auto-V-PC.html?keyphrase=grand+theft+auto+v

σχεδον 13ευρω ακριβοτερα απο τα πρωτα μαγαζια.....

 

Αγορινα πουλαει ομως διαθεσιμοτητα.

Τα σκρουτζομαγαζα ειναι ολα κατοπιν παραγγελιας & αγνωστη διαθεσιμοτητα και τετοια.

Αν το θες 0day το παιχνιδι θα δωσεις κατι παραπανω.

Στο πλαισιο παει 51,89 euro με τιμη internet & υπαρχει ηδη στα ραφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μan για το online και μονο θα αξιζει. Το να τερματισεις το campaign το κανεις και απο το θειο στα PCs.

To θεμα ειναι το online. Kαι στο ΙV επαιζα το λιγοτερο 3 χρονια. Μεχρι τωρα τι ΙV ειναι πιο vfm αγορα που εχω κανει.

Ελπιζω επιτελους να βρηκα τον αντικαταστατη τωρα.

 

 

μωρε το χω τερματισει στο ps3 και αναρωτιεμαι στο online ποσο καλο θα ναι να αξιζει αγορα...

ποσοι παιζουν στο οnline ταυτοχρονα ξερει κανεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μan για το online και μονο θα αξιζει. Το να τερματισεις το campaign το κανεις και απο το θειο στα PCs.

To θεμα ειναι το online. Kαι στο ΙV επαιζα το λιγοτερο 3 χρονια. Μεχρι τωρα τι ΙV ειναι πιο vfm αγορα που εχω κανει.

Ελπιζω επιτελους να βρηκα τον αντικαταστατη τωρα.

 

 

 

Αγορινα πουλαει ομως διαθεσιμοτητα.

Τα σκρουτζομαγαζα ειναι ολα κατοπιν παραγγελιας & αγνωστη διαθεσιμοτητα και τετοια.

Αν το θες 0day το παιχνιδι θα δωσεις κατι παραπανω.

Στο πλαισιο παει 51,89 euro με τιμη internet & υπαρχει ηδη στα ραφια.

Θελω να πω πολλα και διαφορα για το Public,κυριως στον τομεα των video games και των τιμων του αλλα τελος παντων δεν ειναι επι του θεματος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο menu (esc) του κάνει κανενός άλλου κολλήματα; και ο κέρσορας πάει αργά και πρέπει να πατήσω πολλές φορές κάποιο μενού για να νιώσει. Δεν έχω βρει τι φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο menu (esc) του κάνει κανενός άλλου κολλήματα; και ο κέρσορας πάει αργά και πρέπει να πατήσω πολλές φορές κάποιο μενού για να νιώσει. Δεν έχω βρει τι φταίει.

Στα settings πήγαινε στο "keyboard/mouse" και άλλαξε το mouse input method σε directinput.

 

 

 

 

Βρε παιδιά κάποιος με gtx 780 να πεί με τί ρυθμίσεις παίζει και με πόσα fps.Έχω δοκιμάσει πολλές παραλλαγές στις ρυθμίσεις άλλα με το ζόρι φτάνω στα 45fps.Πρέπει να βάλω πολλά σε medium/high και off για να ανέβουν τα fps άλλα το οπτικό αποτέλεσμα δέν είναι καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...