Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι spoilers? παιχνίδι του 2013 είναι τι μπορεί να είναι spoiler? 

Προσωπικά δεν έχω δει τίποτα από πλοκή. Σήμερα θα το ξεκινήσω πρώτη φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι spoilers? παιχνίδι του 2013 είναι τι μπορεί να είναι spoiler? 

δεν έχει καμια σημασία, πολλοί δεν το έχουνε παιξει καθόλου και τώρα το πρωτοπαιζουνε, την pc έκδοση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα spoilers όπως γίνεται με όλα τα spoilers για όλα τα θέματα μπαίνουν στο αντίστοιχο πεδίο

 

 

Τόσο απλό και δεν χαλιέται κανένας. Αυτός που θέλει να τα διαβάσει θα τα διαβάσει.

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες ερωτήσεις παιδιά : Το social club κάνει auto sign in (προφανώς από επιλογή μου σε κάποιο άλλο παιχνίδι παλαιότερα). Πώς μπορώ να το αλλάξω (πατώντας το home δε βλέπω κάποια επιλογή). Κάθε φορά που μπαίνω μου έχει την επιλογή ρύθμισης φωτεινότητας, το κάνει σε όλους αυτό ; Τέλος κατέβασα το παιχνίδι Χθές (steam), δηλαδή μετά από μια μέρα από την κυκλοφορία του, αλλά patch δεν μου ήρθε, να υποθέσω ότι ήταν ένα με το παιχνίδι εξαιτίας του steam ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Great και δεν θα μπορούμε να μιλήσουμε ελεύθερα για το παιχνίδι για μερικά άτομα; 

Δεν μπορείς να συζητάς την ιστορία του παιχνιδιού χωρίς spoilers, την στιγμή που κάποιοι δεν το έχουν παίξει και περίμεναν την PC έκδοση (Και 'γω μέσα σ' αυτούς).

 

Αλλά τώρα εγώ ας πούμε που έγραψα για ληστεία, δεν είναι spoil αυτό, GTA παίζεις. Και ληστεία θα έχει και σεξ και βία :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με 4 Gb ram intel core 2 duo e7500 και Gpu ati hd 5850 μπορω να παιξω?

 

 

Ναι, μπορεις.

 

Καλησπέρα. Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί σύμφωνα με τις ελάχιστες απαιτήσεις του παιχνιδιού χρειάζεται i3 επεξεργαστής. Η cpu μου είναι C2D [email protected] και θεώρησα ότι δεν θα λειτουργεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί σύμφωνα με τις ελάχιστες απαιτήσεις του παιχνιδιού χρειάζεται i3 επεξεργαστής. Η cpu μου είναι C2D [email protected] και θεώρησα ότι δεν θα λειτουργεί.

 

Ειναι κατω απο το minimum ο επεξεργαστης αλλα δεν χανεις τιποτα να το δοκιμασεις μολις ερθει απο τον θειο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί σύμφωνα με τις ελάχιστες απαιτήσεις του παιχνιδιού χρειάζεται i3 επεξεργαστής. Η cpu μου είναι C2D [email protected] και θεώρησα ότι δεν θα λειτουργεί.

 

καλα τα recommended κτλπ μην τα παιρνεις και πολυ στα σοβαρα...πες μου εναν παραδειγμα απο τα τελευταια παιχνιδια (διετιας) που πεσανε μεσα σε αυτα που λεγανε...

Απλα η R* και καθε εταιρια θεωρει οτι για να εχεις μια σωστη εμπειρια πρεπει να εχεις τουλαχιστον καποια συγκεκριμενα πραγματα,οχι ομως οτι με ποιο κατω δεν θα παιξεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω οτι οι σκιες που εφαρμόζει η amd ειναι καλυτερες απο τις pcss της Nvidia, οποτε κάτοχοι της Nvidia δοκιμαστε με τα shadows της amd.

 

"AMD Contact Hardening Shadows know it at the end better to please than the percentage-Closer Soft Shadows. Nvidia has currently still struggling with errors (all shadows are missing on the left field), beyond the shadows are very soft. AMD's version is more detailed."

 

http://www.computerbase.de/2015-04/gta-v-benchmarks-grafikkarten-prozessoren-und-kantenglaettung-im-vergleich/#abschnitt_die_kantenglaettung_im_vergleich

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες ερωτήσεις παιδιά : Το social club κάνει auto sign in (προφανώς από επιλογή μου σε κάποιο άλλο παιχνίδι παλαιότερα). Πώς μπορώ να το αλλάξω (πατώντας το home δε βλέπω κάποια επιλογή). Κάθε φορά που μπαίνω μου έχει την επιλογή ρύθμισης φωτεινότητας, το κάνει σε όλους αυτό ; Τέλος κατέβασα το παιχνίδι Χθές (steam), δηλαδή μετά από μια μέρα από την κυκλοφορία του, αλλά patch δεν μου ήρθε, να υποθέσω ότι ήταν ένα με το παιχνίδι εξαιτίας του steam ;

Κανένας ρε μάγκες :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...