Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nice, θα κάνω δοκιμή μόλις γυρίσω σπίτι. Το κακό είναι πως δεν έχουμε νεότερα για την αφαίρεση του CA :(

 

***Edit: Με το preset του K-Putt σώζεται κάπως η κατάσταση.

 

http://sfx.thelazy.net/games/preset/3434/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κατω απο το minimum ο επεξεργαστης αλλα δεν χανεις τιποτα να το δοκιμασεις μολις ερθει απο τον θειο. :)

 

 

καλα τα recommended κτλπ μην τα παιρνεις και πολυ στα σοβαρα...πες μου εναν παραδειγμα απο τα τελευταια παιχνιδια (διετιας) που πεσανε μεσα σε αυτα που λεγανε...

Απλα η R* και καθε εταιρια θεωρει οτι για να εχεις μια σωστη εμπειρια πρεπει να εχεις τουλαχιστον καποια συγκεκριμενα πραγματα,οχι ομως οτι με ποιο κατω δεν θα παιξεις!

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και τους δυο σας.

Δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με παιχνίδια και έτσι δεν μπορώ να σου φέρω κάποιο παράδειγμα. Απλά το GTA είναι το παιχνίδι που έχω αφιερώσει τις περισσότερες ώρες (ειδικά το vice city) και έλεγα να το δοκιμάσω αλλά απογοητεύτηκα όταν είδα ότι δεν θα παίζει ούτε στο minimum.

Όπως και να έχει θα το δοκιμάσω έστω για μια προσπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι εχω βρει να το αγορασω απο μαγαζι το θεμα ειναι οτι προβληματιζομαι με το αν θελει ?ενεργη συνδεση adsl διοτι εμεινα απο την hol και μεχρι να επιστρεψω σε αλλο παροχο μπαινω απο κινητο... μπορειτε να μου πειτε φυσικα εχω steam... το θελει μονο για ενεργοποιηση ?? διαβασα παραπανω οτι εχει βγει και patch ??? αν δεν γινει update δεν θα παιζει ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί σύμφωνα με τις ελάχιστες απαιτήσεις του παιχνιδιού χρειάζεται i3 επεξεργαστής. Η cpu μου είναι C2D [email protected] και θεώρησα ότι δεν θα λειτουργεί.

 

Ειναι κατω απο το minimum ο επεξεργαστης αλλα δεν χανεις τιποτα να το δοκιμασεις μολις ερθει απο τον θειο. :)

 

Οι minimum απαιτησεις του GTA V σε CPU ειναι Core 2 Quad Q6600. (Δες εδω).

O E7500 οπως και ο E8400 ειναι παρομοιοι με τον Q6600 σε επιδοσεις, και αν το τρεχει ο Q6600 το παιχνιδι (που το τρεχει) το τρεχουν και οι αλλοι δυο.

Και σε διπυρηνους Pentium το εχω δει να παιζει το GTAV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σκεφτομαι να το αγορασω αυριο απο τα public.

 

Εχω φορητο με i7-4702MQ ram 6 gb καρτα γραφικων AMD RADEON HD 8670M.

 

Θα μπορεσω να το παιξω χωρις κολληματα σε τουλαχιστον medium ρυθμισεις;

 

Αποστολή από το LG-E400 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες ερωτήσεις παιδιά : Το social club κάνει auto sign in (προφανώς από επιλογή μου σε κάποιο άλλο παιχνίδι παλαιότερα). Πώς μπορώ να το αλλάξω (πατώντας το home δε βλέπω κάποια επιλογή). Κάθε φορά που μπαίνω μου έχει την επιλογή ρύθμισης φωτεινότητας, το κάνει σε όλους αυτό ; Τέλος κατέβασα το παιχνίδι Χθές (steam), δηλαδή μετά από μια μέρα από την κυκλοφορία του, αλλά patch δεν μου ήρθε, να υποθέσω ότι ήταν ένα με το παιχνίδι εξαιτίας του steam ;

Κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι εχω βρει να το αγορασω απο μαγαζι το θεμα ειναι οτι προβληματιζομαι με το αν θελει ?ενεργη συνδεση adsl διοτι εμεινα απο την hol και μεχρι να επιστρεψω σε αλλο παροχο μπαινω απο κινητο... μπορειτε να μου πειτε φυσικα εχω steam... το θελει μονο για ενεργοποιηση ?? διαβασα παραπανω οτι εχει βγει και patch ??? αν δεν γινει update δεν θα παιζει ??? 

 

 

κανεις???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και εσύ;

Κοίτα, ρύθμιση φωτεινότητας μόνο μία φορά μου ζήτησε...

Ωστόσο το home button δεν δουλεύει για το social club -AN έπρεπε να δουλεύει δηλαδή-.

Όσον αφορά το patch, δεν είδα κάτι... Όταν έκανα προφόρτωση, λόγω χώρου δεν μπορούσα να κάνω εγκατάσταση το βράδυ της Δευτέρας...

Έτσι αναγκαστικά το ξανακατέβασα -σαν μ@λ@κας-, χωρίς ωστόσο να δω κάποιο patch... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, ρύθμιση φωτεινότητας μόνο μία φορά μου ζήτησε...

Ωστόσο το home button δεν δουλεύει για το social club -AN έπρεπε να δουλεύει δηλαδή-.

Όσον αφορά το patch, δεν είδα κάτι... Όταν έκανα προφόρτωση, λόγω χώρου δεν μπορούσα να κάνω εγκατάσταση το βράδυ της Δευτέρας...

Έτσι αναγκαστικά το ξανακατέβασα -σαν μ@λ@κας-, χωρίς ωστόσο να δω κάποιο patch...

Εμένα το home δουλεύει κανονικά, η ρύθμιση φωτεινότητας είναι κάθε φορά στο ξεκίνημα και δεν έχω βγάλει άκρη αν όντως υπάρχει patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο γραφικα τι λεει? δεν το εχω παιξει ακομα αλλα απο αυτα που βλεπω μεχρι στιγμης εχω ξενερωσει,ψιλομαπα μου φαινονται,πολυ ασπριλα-μποχα βλεπω  :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...