Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ λύθηκε από εδώ... http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204075496-How-to-Resolve-Errors-in-the-Social-Club-Launcher-for-GTAV-PC

 

Λοιπόν οι τύποι είναι απαράδεκτοι! Μετά από τοοοοοοσοοοοο καιρό και να χτυπάς εγκεφαλικό για να παίξεις;;; Είπαμε... και λές Rockstar μετά.... Πλάκα με κάνεις ρε ροκσταρ; Έκανα το ηλεκτρονικό τσιγάρο πύραυλο, συν μια αντίσταση στα εξοδα του παιχνιδιού... :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε full hd με όλα στο τέρμα εκτός απο advanced off και το msaa στο 2x δεν πέφτω κάτω απο 60 fps.Το περίεργο είναι οτι η μπάρα στα settings ξεπερνάει τα 3 gb σε vram αλλά η gpu μου με 2gb το παίζει πολύ καλά το παιχνίδι οπότε η μπάρα μπορεί και πρέπει να αγνοηθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς είναι το port; Είναι optimised για PC το παιχνίδι;

Με το pc και την οθόνη της υπογραφής σε τι settings θα παίζω;

Κανε απλα ενα search για r9 290.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ λύθηκε από εδώ... http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204075496-How-to-Resolve-Errors-in-the-Social-Club-Launcher-for-GTAV-PC

 

Λοιπόν οι τύποι είναι απαράδεκτοι! Μετά από τοοοοοοσοοοοο καιρό και να χτυπάς εγκεφαλικό για να παίξεις;;; Είπαμε... και λές Rockstar μετά.... Πλάκα με κάνεις ρε ροκσταρ; Έκανα το ηλεκτρονικό τσιγάρο πύραυλο, συν μια αντίσταση στα εξοδα του παιχνιδιού... :ph34r:

 

Μη μου λες τέτοια ! Εγώ έβαλα κωδικο και ακόμα κάνει update (30άρα vdsl και κατεβάζει με 1mbps -έλεος...τρομεροί οι servers της rockstar- ). Ελπίζω να μην αντιμετωπίσω μετά κι εγώ το ίδιο πρόβλημα... Αν θες πες μας τα βήματα ακριβώς που έκανες...με ενδιαφέρει άμεσα όπως θα χεις καταλάβει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς είναι το port; Είναι optimised για PC το παιχνίδι;

Με το pc και την οθόνη της υπογραφής σε τι settings θα παίζω;

To handling δεν με εχει τρελανει μεχρι στιγμης.

Δεν ειναι σαν του IV που ηταν οτι καλυτερο εχω παιξει.

Οι μοτο μοιαζουν λες και ειναι κολλημενες στο εδαφος.

Πας με 150χ.α.ω και φρεναρει στα 5 μετρα θαρρεις και ριχνει αγκυρα.

 

Κατα τα αλλα ειναι τρελα.

Μολις βγει κανενα ωραιο modακι για το handling θα ειναι αψογο.

 

Με 2600Κ & 290 θα παιζεις σχεδον ultra σε 1080p & με ελαχιστους περιορισμους σε 1440p ανετα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου λες τέτοια ! Εγώ έβαλα κωδικο και ακόμα κάνει update (30άρα vdsl και κατεβάζει με 1mbps -έλεος...τρομεροί οι servers της rockstar- ). Ελπίζω να μην αντιμετωπίσω μετά κι εγώ το ίδιο πρόβλημα... Αν θες πες μας τα βήματα ακριβώς που έκανες...με ενδιαφέρει άμεσα όπως θα χεις καταλάβει :P

οχι εμένα τώρα κανει το update πριν δεν πηγε ουτε μεχρι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι εμένα τώρα κανει το update πριν δεν πηγε ουτε μεχρι εκει

 

 

Άντε να δούμε...Δεν θέλω να γίνομαι γραφικός αλλα η Rockstar είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ! Απλά ντροπή....για πολλά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...