Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι στο τσακ να παραγγειλω την 980.Εχω ριξει την αναλυση απο 1440p σε 1080p για να μπορω να παιξω σε very hign αλλα τραβαω ζορια τι να κανω γαμ@ γαμ@ γαμ@ τα θελω ολα στο τερμα ρε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στο τσακ να παραγγειλω την 980.Εχω ριξει την αναλυση απο 1440p σε 1080p για να μπορω να παιξω σε very hign αλλα τραβαω ζορια τι να κανω γαμ@ γαμ@ γαμ@ τα θελω ολα στο τερμα ρε!!!!!

Γιατι 980 ρε ή τα σκας χοντρα για να παιζεις στο τερμα και παιρνεις TitanX ή καθεσαι στα αυγα σου :P

Αφου τα θες ολα στο τερμα τοτε πηγαινε και για 4κ.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι 980 ρε ή τα σκας χοντρα για να παιζεις στο τερμα και παιρνεις TitanX ή καθεσαι στα αυγα σου :P

Αφου τα θες ολα στο τερμα τοτε πηγαινε και για 4κ.....

 

Το τέρμα τέρμα είναι 5Κ πάντως, το 4Κ ''ξεπεράστηκε''.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα ένα πρόβλημα χθες και νωρίτερα το πρωί σήμερα "game exited unexpectedly" και κάτι τέτοια.. το έφτιαξα διαγράφοντας ένα αρχείο και ξανά τρέχοντας τον launcher.. έπαιξα λίγο κανονικά χωρίς προβλήματα, μετά έκανα minimize το game, "κρασηαρε", και όταν πήγα να ξανά μπω μου ξανά έβγαλε το ίδιο "exited unexpectedly" πάτησα retry, μπήκα στο game.. αλλα έλειπαν βουνά, κτίρια,δρόμοι.. έστειλα και ticket στην rockstar να μου πει τι παίζει γενικά με αυτά τα error από χθες αλλα δεν μου απάντησαν ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στο τσακ να παραγγειλω την 980.Εχω ριξει την αναλυση απο 1440p σε 1080p για να μπορω να παιξω σε very hign αλλα τραβαω ζορια τι να κανω γαμ@ γαμ@ γαμ@ τα θελω ολα στο τερμα ρε!!!!!

 

 

Φέρε την 770 άμα αλλάξεις να παίξω κι εγώ το φτωχαδάκι που έχει ξεμείνει με 660 καλέ κύριε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε που ειναι πιο φτηνο για digital purchase atm?

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/

 

Μπες εδω και εχει αυξουσα ταξινομηση αναλογα με την τιμη που το δινει το καθε site.

 

Εγω προσωπικα θα περιμενω για καμια προσφορα να πεσει κανα 10αρικο κατω,δεν καιγομαι ακομα με οτι issues ακουω και εχει το παιχνιδι να το παρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σπαει το παιχνιδακι !! :-D  κολλησα B) !!!

 

attachicon.gifGTA5_2015_04_16_11_28_14_875.jpg

 

attachicon.gifGTA5_2015_04_16_10_48_56_692.jpg

 

attachicon.gifGTA5_2015_04_16_14_16_52_586.jpg

Πιο προγραμμα ειναι που σου δειχνει τα στοχεια αυτα πανω αριστερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια.. εχω το πσ οπως ειναι απο κατω. ενταξει δεν περιμενω να το παιξω και σε καλα γραφικα... το εχω το game σε γραφικα οπως τα ειχε απο μονο του... και μια στο τοσο με πεταει και μου γραφει το μηνυμα οτι η μνημη ειναι ανεπαρκεις!! ξερει κανεις τι, γιατι και πως? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...