Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπειδή δεν είχα παιξει το παιχνίδι σε κονσόλα (το περίμενα σε pc και δεν ήθελα να ξέρω το στόρυ), θέλω να κάνω μια δήλωση: the storyline fucking RULEZ. Αυτό.

Λένε ότι δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα. Πολλοί που δεν τους άρεσαν τα προηγούμενα το V το αγάπησαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λένε ότι δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα. Πολλοί που δεν τους άρεσαν τα προηγούμενα το V το αγάπησαν. 

Νομίζω ότι όσον αφορά το story, είναι πιο καλό και από το San Andreas, και από το GTA 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το code 2 error έχουμε καμία λύση υπόψιν;

μου το κανε πριν λιγο έκανα αυτο εγω:

delete PlayGTAV.exe μετα άνοιξε GTAV_Setup_Tool.exe κανε repair και μετα θα σου παίζει κανονικά.. εμενα μου εγινε οταν εφαγα crash απο το game -.-

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ασπρίλα δειχνει την αισθηση της ατμοσφαιρας στη πολη  :-)

 

Είναι σαν να 'χει λάθος contrast dude, με το ReShade δείχνει όπως τις PC screenshots που μας έδειχνε η R*, μακριά έχει και πάλι ασπρίλα αλλά τη φυσιολογική της πραγματικότητας, με default έχεις στη μούρη σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω..η εγκατασταση πιο αργη και απο τον θανατο..μολις το βαλω το πρωτο πραγμα που πρεπει να κανω ειναι το reshade για να φαινεται καλυτερο?
αν κανω to reshade να κανω και κατι ρυθμισεις που ειδα και πιο πισω στα γραφικα (εχω την 280 καρτα και ειδα καποιον που ποσταρε κατι ρυθμισεις!η φτιαχνονται με το reshade?)

 

btw εχει σταματησει εδω κανα 20λεπτο?παιζει να εχει κολλησει?

 

uA88JJE.png

 

 

 

edit:τελικα ειχε κολλησει.μου βγαλει κατι για i/o device error και τωρα το ξαναβαζω απο την αρχη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παλαβά framedrops (είδα και κάτω από 20fps σε οδήγηση) με GTX660 και Q9650 σε default settings (mixed high - very high και advanced off).

Σίγουρα με κόβει ο επεξεργαστής, τι να κόψω να αναπνεύσει λίγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είστε όλοι άρχοντες ! Εγώ περιμένω το retail από τα public ακόμα , το αστείο είναι ότι σήμερα άλλαξα κουτί σε Nzxt s340  και δεν έχω dvd drive   :P Να δω τι θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν να 'χει λάθος contrast dude, με το ReShade δείχνει όπως τις PC screenshots που μας έδειχνε η R*, μακριά έχει και πάλι ασπρίλα αλλά τη φυσιολογική της πραγματικότητας, με default έχεις στη μούρη σου.

 

Γινεται να εξηγησεις το ReShade γιατι με ολες αυτες τις σελιδες εχω χαθει σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παλαβά framedrops (είδα και κάτω από 20fps σε οδήγηση) με GTX660 και Q9650 σε default settings (mixed high - very high και advanced off).

Σίγουρα με κόβει ο επεξεργαστής, τι να κόψω να αναπνεύσει λίγο;

 

 

Ιδια vga εχω και δεν εχω κανενα προβλημα

ποση ram εχεις ? πιστευω με 4 θα ζοριζεται λιγο θελει 8 για να παιζει ανετα (εγω εχω 8 gb 1600mhz)

Επισης πριν 2 μερες βγηκαν drivers για καλυτερη αποδοση στο gta απο την nvidia

και τελος κανε λιγο overclock στην cpu και ισως να  παιζει στρωτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παλαβά framedrops (είδα και κάτω από 20fps σε οδήγηση) με GTX660 και Q9650 σε default settings (mixed high - very high και advanced off).

Σίγουρα με κόβει ο επεξεργαστής, τι να κόψω να αναπνεύσει λίγο;

Όντως σε κόβει ο επεξεργαστής στην οδήγηση κυρίως , όπως και σε μένα με τον i5 2500k στα 4,4ghz . Βάλε τα πάντα στο High για αρχή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ με το dell λάπτοπ μου παιζει να έχω ελπίδες να παίξω με ικανοποιητικά fps η να μην τολμησω να το εγκαταστησω;;

 

Έχω αυτό το inspiron με 8gb ram και τον i7 με την 8850m ati κάρτα.

Για πείτε μην το εγκαταστησω τζάμπα

http://www.skroutz.gr/s/3852552/Dell-Inspiron-15-3537-i7-4500U-8GB-1TB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ με το dell λάπτοπ μου παιζει να έχω ελπίδες να παίξω με ικανοποιητικά fps η να μην τολμησω να το εγκαταστησω;;

 

Έχω αυτό το inspiron με 8gb ram και τον i7 με την 8850m ati κάρτα.

Για πείτε μην το εγκαταστησω τζάμπα

http://www.skroutz.gr/s/3852552/Dell-Inspiron-15-3537-i7-4500U-8GB-1TB.html

Πολύ δύσκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδια vga εχω και δεν εχω κανενα προβλημα

ποση ram εχεις ? πιστευω με 4 θα ζοριζεται λιγο θελει 8 για να παιζει ανετα (εγω εχω 8 gb 1600mhz)

Επισης πριν 2 μερες βγηκαν drivers για καλυτερη αποδοση στο gta απο την nvidia

και τελος κανε λιγο overclock στην cpu και ισως να  παιζει στρωτα

 

 

8gb ram έχω, δεν είναι εκεί το πρόβλημα.

Drivers έχω περάσει τους καινούριους, κλόκαρα ένα παλιό profile που είχα σώσει ..προ 5ετίας στο bios στα 4GHz αλλά δεν είναι stable και βαριέμαι να το ψάξω.

 

Το έριξα στα 3.6 και έπαιξα μερικά ρεύματα προπό.

 

Πα να το βάλω να δω αν κέρδισα κάνα fps..

 

 

Ξέρουμε κάποιο setting που μπορεί να πίνει πολύ cpu?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...