Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελετε ατομα που παιζουν 24/7 tryhard mode η μπορουμε να μπουμε για κανα χαλαρο heist μερικες ωρες?? Επισης παιζω με gamepad :P

εννοείται,όπως βολεύεται ο καθένας και ότι του αρέσει να παίζει..Χτες κάναμε 6ώρες σερί να τελείωσουμε το τελευταιό heist,τόσο πολύ που χάναμε,οπότε no worries.

Είπαμε είμαστε βετεράνοι πολεμικών παιχνιδιών,αλλά μιλάμε για το GTA,αν δεν κάνεις πλάκα εδώ που θα κάνεις;

Παίζω και με gamepad και K/M

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Noob Greek Players θέλουν να σας προσκαλέσουν στο σούπερ ντουπερ GTA5 crew τους.

Ένα crew που όταν λέει πάει για heist,πάει για heist και πεθαίνει....στα γέλια,τους παίρνει λίγη ώρα αλλά τα καταφέρνει να το ολοκληρώσει.

Με ισόποσα κέρδη για όλα τα μέλη και με crew leaders δίκαιους προς τα ποσά!

Ένα crew που πάντα θα έχει διαθέσιμα αυτοκίνητα για όποιον βαριέται να οδηγήσει το δικό του.

Ένα crew που έχει το american dream για ψωμοτύρι.

Ένα crew που παίζει tactical ένα arcade παιχνίδι,απλώς for fun και προσφέρει εμπειρία κανονικής ληστείας.

Ένα crew που στήνει τους αγώνες υπέρ των μελών της.

Ένα crew που βάζει bounties δίχως να το σκεφτεί 2η φορά!

Ένα crew που λέει ένας ελάτε να οργανωθούμε να κάνουμε μια ληστεία της προκοπής,και τους κυνηγάει η αστυνομία πριν καν ξεκινήσει η ληστεία.

Ένα crew που το παραδάκι το φτύνει κατάμουτρα,αλλά μόλις ολοκληρώσουμε κάποια αποστολή κάνει bank τα χρήματα του αμέσως για να μη τα χάσει :P .

 

 

Το crew σημμετέχει σε:

 

  • Κόντρες παντώς τύπου οχήματος
  • Cruising
  • TDM
  • Heists
  • Golf
  • Darts
  • Sky diving
  • Paintball
  • Ληστείες
  • +όλα τα υπόλοιπα activities που προσφέρει το παιχνίδι.

Πέρα από τα αστεία,έχουμε άτομα πλήρως συνεννοήσιμα και με άψογη συμπεριφορά,φιλικά και διαθέσιμα για κάθε αποστολή,κλοπή ή πλάκα.

Αριθμούμε γύρω στα 100 άτομα και αυξανόμαστε,με ένα μεγάλο ποσοστό καθημερινής παρουσίας στο online κομμάτι.

Έλατε να γίνουμε οι πιο άγριοι,οι πιο πολλοί και πιο καλοί κακοποιοί του los santos.

 

Steam Group

Rockstar Crew

 

Πλέον,αλλάζουμε τρόπο επικοινωνίας,και μεταφερόμαστε στο teamspeak αφήνοντας πίσω το raidcall,μιας και προκαλούσε πολλά προβλήματα στην επικοινωνία!

Βέβαια δεν θα μας χωρέσει όλους,αλλά για αρχή πιστεύουμε ότι είναι εντάξει ο αριθμός των slots,στο μέλλον θα αυξήσουμε τα slots.

 

TS ip= 31.220.31.54:9988

32 slots

----

Πριν μπείς σκέψου:

  • είσαι πάνω από 18 χρονών;
  • Η ιεραρχία είναι τυπική,και κανείς δεν είναι πιο πάνω από κανέναν στο crew
  • Τα μέλη του crew,δεν χρησιμοποιούν το ingame VOIP του παιχνιδιού.
  • Τα μέλη του crew δεν αλληλοσκοτώνονται στο άκυρο,δίχως να έχουν μιλήσει πιο πριν ότι θα παιχτεί τέτοια φάση.
  • Τα μέλη του crew δεν σπαμάρουν με invites συνέχεια άλλα μέλη,η λογική λέει για να απορρίπτει κάποιος την πρόσκληση,θα είναι σε δουλειά με άλλους.
  • Τα μέλη του crew δεν κλέβουν τα αυτοκίνητα των συμπαικτών τους με σκοπό να τα καταστρέψουν
  • Τα μέλη του crew συνενοούντε και κανονίζουν την δράση τους μόνο από το TEAMSPEAK
  • Τα μέλη του crew απαγορεύοντε να μπαίνουν στα κανάλια του TS και να προκαλούν πανικό είτε βλέπουν 2 άτομα είτε 30.Παρακαλώ να δείχνετε σεβασμό.
  • Αν φωνάζεις ή βρίζεις πολύ δυστυχώς θα χάσεις την πρόσβαση σου στο ts και στην συνέχεια στο crew.
  • Όποιο μέλος παραβεί τους κανόνες θα διώχνεται από το crew χωρίς κάποια άλλη προειδοποίηση!

greekGTA521_zpsognxdh3b.jpg~original

Θα μπω το βραδυ να μιλαω επιτελους αφου θα ειμαι μονος.σας ακουγα χθες στο heist που κανατε κ ειχα λιωσει.οποτε ts απο σημερα?παει το raidcall?Παντως εκανε πολλες διακοπες που σας ακουγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται,όπως βολεύεται ο καθένας και ότι του αρέσει να παίζει..Χτες κάναμε 6ώρες σερί να τελείωσουμε το τελευταιό heist,τόσο πολύ που χάναμε,οπότε no worries.

Είπαμε είμαστε βετεράνοι πολεμικών παιχνιδιών,αλλά μιλάμε για το GTA,αν δεν κάνεις πλάκα εδώ που θα κάνεις;

Παίζω και με gamepad και K/M

Οκ ωραια, θα μπω το βραδυ με ενα φιλο μαλλον γιατι χτες παιζαμε το τελευταιο mission του Prison Break heist και δεν μπορουσαμε να βρουμε 2 ατομα να συνεννοηθούμε τι θα κανουμε.. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά ότι να ναι... Πολύ λίγα τα 28€ που έδωσα για αυτήν την παιχνιδάρα. Όσοι κράζουν μάλλον δεν έχουν ξαναπαίξει GTA..

 

 

Εδωσα λιγοτερα και ειμαι χαρουμενος. Θα σας συναντησω συντομα στο online μεσω του crew του υπαρχει.

 

Το πηρα απο greenmangaming και παρολο που στο reddit ελεγαν καποιοι οτι ακομα και τωρα επερναν το pre order bonus εγω δεν το πηρα. Αλλα δεν πειραζει, με τοσα που εδωσα δεν πρεπει να εχω παραπονο

 

Από πού βρε παιδιά; :P

 

@gavros10

Λιγότερο από 28 στο Greenmangaming; Εγώ γιατί βλέπω 60;

 

Πόσα επεισόδια έχω χάσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πού βρε παιδιά; :P

 

@gavros10

Λιγότερο από 28 στο Greenmangaming; Εγώ γιατί βλέπω 60;

 

Πόσα επεισόδια έχω χάσει;

Από το nuuvem. Και το pre order bonus είχε. Το πήρα λίγες ώρες πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι αλλο αν ξερει κανεις σιγουρα γιατι ψαχνω στο net και δεν βρισκω Info ο καθενας λεει τα δικα του, αν αγορασω ενα αυτοκινητο online πχ το Entity XF θελω, υπαρχει περιπτωση με καποιο τροπο να το χασω?? Πχ να το κλεψει αλλος η να καταστραφει?? Δεν θυμαμαι πως λειτουργουσε στο single player καθολου, τωρα λενε υπαρχει tracker και insurance αλλα ενα random αμαξι που πηγα στα customs δεν ηταν διαθεσιμο το insurance.

 

Με λιγα λογια δεν θελω να δωσω 800k και να τα χασω με οποιοδηποτε τροπο.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από το nuuvem. Και το pre order bonus είχε. Το πήρα λίγες ώρες πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι

 

Όταν το είχα ψάξει μου έλεγε ότι δεν υπάρχει.

Το ίδιο δείχνει και τώρα. T-T

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία φάση το online αλλά κάθε φορά που μπαίνω όλο με άσχετους ξένους παίζω. Πως μπορούμε να παίζουμε μόνο έλληνες από ένα crew. Είμαι κι εγώ μέλος στους έλληνες νουμπαδες. Στο social club μου λέει ποιοι φίλοι είναι online αλλά δεν βλέπω κάποιο τρόπο να τους κάνω join εκεί που βρίσκονται όπως στο steam. Είμαι retail έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx xtrmsnpr γιατί ψάχναμε crew μπας και κάνουμε κάνα heist γιατί παίζει πολύ καφρίλα στο online.

Εννοείται.. δε βγαίνεις μόνος σου για κανένα λόγο εκεί έξω. Γι αυτό φτιάξαμε ένα γκρουπ φιλικό στα μέλη του :)

Δεν υπάρχουν ούτε κάφροι, ούτε "καλοί" και "κακοί" όλοι είναι ευπρόσδεκτοι αρκεί να σέβονται τα υπόλοιπα μέλη.

 

Κατι αλλο αν ξερει κανεις σιγουρα γιατι ψαχνω στο net και δεν βρισκω Info ο καθενας λεει τα δικα του, αν αγορασω ενα αυτοκινητο online πχ το Entity XF θελω, υπαρχει περιπτωση με καποιο τροπο να το χασω?? Πχ να το κλεψει αλλος η να καταστραφει?? Δεν θυμαμαι πως λειτουργουσε στο single player καθολου, τωρα λενε υπαρχει tracker και insurance αλλα ενα random αμαξι που πηγα στα customs δεν ηταν διαθεσιμο το insurance.

 

Με λιγα λογια δεν θελω να δωσω 800k και να τα χασω με οποιοδηποτε τροπο.. :P

Tracker έχουν όλα τα δικά σου αυτοκίνητα.

Όταν ένα αυτοκίνητο είναι δικό σου, δε μπορεί να στο "κλέψει" κανείς. Μάλιστα μπορείς να επιλέξεις και ποιος θα μπορεί να μπαίνει μέσα.

Insurance χρειάζεσαι γιατί άμα το καταστρέψεις σου δίνει άλλο η ασφαλιστική. Οπότε πρέπει να έχεις.

Αν δε κάνω λάθος, αυτά που αγοράζεις από το website έχουν και τα 2 από default.

 

 

Ωραία φάση το online αλλά κάθε φορά που μπαίνω όλο με άσχετους ξένους παίζω. Πως μπορούμε να παίζουμε μόνο έλληνες από ένα crew. Είμαι κι εγώ μέλος στους έλληνες νουμπαδες. Στο social club μου λέει ποιοι φίλοι είναι online αλλά δεν βλέπω κάποιο τρόπο να τους κάνω join εκεί που βρίσκονται όπως στο steam. Είμαι retail έκδοση.

 

Μπες στο TS μας, εκεί μαζευόμαστε :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...