Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52308/grand-theft-auto-v-release-dates-and-exclusive-content

 

Rockstar Games is proud to announce that Grand Theft Auto V will arrive on the PlayStation 4 and Xbox One on November 18, 2014 with the PC version to follow January 27, 2015.

 

gtav_details09122014_005.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok then, παμε να το παρουμε για το ps4 τοτε αφου μαλλον δεν θα εχω και πολλα games να παιζω εκεινη την περιοδο καθως ολα ηταν ή εχουν παει για το 2015.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω κ πολλα χρονια η rockstar εχει το master race γραμμενο εκει που δεν πιανει το μελανι...παρτε καμια κονσολα να παιξετε κανα game γιατι θα γερασετε περιμενωντας ports.

 

 

pc gamer since 90's!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα για μενα!!! τοτε υπολογιζω να εχω μαζεψει τα φραγκα να κανω το πισι τερας (το τωρινο κοντευει 7 χρονια με ψευτοαναβαθμισεις, ωρα να γινει media center κατω απο την τηλεοραση!! ) αρα γεναρη gta5 φεβρουαριο witcher 3 ....σουπερ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε open world games οι κονσολες δεν θα καταφερουν ποτε 60 fps. Eδω με το ζορι προσπαθουν να μην κοψουν αναλυση. Εγω εχω περιεργεια αν στο pc θα το αφησουν ξεκλειδωτο για πανω απο 60 fps.

Σιγουρα!!!αλλα τα εχουμε ξαναπει. Κονσολα δεν παιρνεις για να δεις raw power!!αλλα για τους αποκλειστικους τιτλους που εχουν γενικως.

Τωρα απλα υπομονη!!! 2 μηνες ειναι θα περασουν, ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τοτε θα εχουμε να  παιξουμε alien isolation assasin creed unity evil within far cry 4 και ολα αυτα καινουργια παιχνιδια που θα βγουν ταυτοχρονα στο pc. Γι αυτο ας στηριξουμε αυτες τις εταιριες που σεβονται την αγαπημενη μας πλατφορμα και οχι εταιριες σαν την rockstar. Ακους εκει να το βγαλει εναμσιι χρονο μετα στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον πέο η R*..Στα χνάρια της Ubisoft πατάει μου φαίνεται..

 

Μαλλον εγραψες αυτο το ποστ σε στιγμη μεγαλης αδυναμιας. Ξερεις πολυ καλα οτι τα παιχνιδια της ubisoft ειναι unoptimized για pc και το gta v μονο unoptimized δεν φαινεται να ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα!!!αλλα τα εχουμε ξαναπει. Κονσολα δεν παιρνεις για να δεις raw power!!αλλα για τους αποκλειστικους τιτλους που εχουν γενικως.

Τωρα απλα υπομονη!!! 2 μηνες ειναι θα περασουν, ;)

Συμφωνω με την διαφορα οτι εγω δεν μιλησα για raw power. Δεν συγκρινω σε καμια περιπτωση.  Για αποδοση στην ουσια εγραψα καθως σε μερικα games(πιο πολυ το ps4 για την ωρα)  οι τωρινες κονσολες να καταφερνουν τα 1080p 60fps (ok, oχι σταθερα, αλλα ειναι μια αρχη). Στα open world games απο την αλλη ειναι πιο απαταιτητικα τα πραγματα, αρα δεν παιζει να δουμε ευκολα (σχεδον αδυνατο) 1080p 60 fps. Εχουμε χιλιοπει οτι καλα τα 30fps στις κονσολες, αλλα πρεπει καποια στιγμη να ξεκολλησουμε απο εκει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εγραψες αυτο το ποστ σε στιγμη μεγαλης αδυναμιας. Ξερεις πολυ καλα οτι τα παιχνιδια της ubisoft ειναι unoptimized για pc και το gta v μονο unoptimized δεν φαινεται να ειναι

Το έγραψα γιατί αυτά τα κάνει και η Ubisoft(Πρώτα κονσόλες και αργότερα release στο PC), το τι optimization θα έχει το V θα το δούμε όταν βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...