Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μετα το update πηγα να ξεκινησω το παιχνιδι και μου πεταξε blue screen. Τωρα οποτε παω να ξεκινησω μου βγαζει zlib call error. Δοκιμασα να κανω repair αλλα τιποτα. Η απορια μου αν το κανω unistall και ξανα install  τα save μου θα τα χασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μετα το update πηγα να ξεκινησω το παιχνιδι και μου πεταξε blue screen. Τωρα οποτε παω να ξεκινησω μου βγαζει zlib call error. Δοκιμασα να κανω repair αλλα τιποτα. Η απορια μου αν το κανω unistall και ξανα install  τα save μου θα τα χασω?

κανε delete το PlayGTAV και ξανα κανε repair (τρεχεις το GTAV_Setup_Tool.exe) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε πως με το νέο patch διόρθωσαν τη υπερβολική χρήση ram αν και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

 

Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι η στάση της rockstar απέναντι στο modding... 

Λες και αν βάζαμε texture mods όπως αληθινά αυτοκίνητα θα χάλαγε η online εμπειρία..

Δε κοιτάνε που γέμισε το online με τύπους που έχουν δισεκατομμύρια και God Mode με cheats...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχω στατερινκ με το νεο patch...και αρκετό θα έλεγα,ενω πριν καμια σχέση!!

Επίσης χάθηκαν όπλα που είχα!!!!

Και όταν πούλησα μια βεσπα για 28k μου έδωσε 15k.....

Ρε συ, πως πούλησες βέσπα ? γίνεται να πουλάμε οχήματα στο game ? κι αν ναι, κάνε τον κόπο να μου πεις αν θες πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ, πως πούλησες βέσπα ? γίνεται να πουλάμε οχήματα στο game ? κι αν ναι, κάνε τον κόπο να μου πεις αν θες πως.

ιδια ερωτηση με τον απο πανω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...