Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρωταω επειδη γραφει i5 ενω εγω εχω i3 . Ειναι σιγουρο φιλος ;;

 

Τρεχει και σε κατωτερες CPU απο τη δικη σου.

 

i5 3470 λεει στα Recomended Specs, τα οποια ειναι για High+ settings.

Τα Minimum Specs λενε Q6600, ο οποιος ειναι κατωτερος απο τον i3 σου.

 

Χαμηλα settings βαλε, δεν ειναι και για πολλα η 6850 1GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Los santos custom μπορειτε να πουλατε οχηματα,αλλα σε αφηνει ενα καθε 45 λεπτα

 

??? Έχω πάει άπειρες φοιρές αλλά δεν είδα πουθενά τέετοια επιλογή, που την βγάζει ?

 

Μήπως είναι μόνο για το online ή υπάρχει και για το story mode ? (μακάρι γιατί έχω τεράστιο θέμα με έλλειψη $$$ στους χαρακτήρες)

 

Αν δεν σου είναι κόπος ρίξε μιά λεπτομερέστερη εξήγηση του πως και τι.

 

Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

[4/21/15] GTAV PC Patch 335.1 Notes

  • Players can no longer purchase more vehicles than their properties can store.

Players can now launch a video card benchmark test from the main menu.

Fixed an issue where facial features would not save correctly when transferring a character from Xbox 360 or PS3 and changing genders while editing the character's appearance.

Fixed an issue where players could become stuck in the clouds when voting to quick restart the Humane Labs Heist.

Fixed an issue where markers in the Rockstar Editor could not be deleted with the mouse.

Fixed various audio recording issues with Rockstar Editor clips.

Fixed an issue where the Yacht would not appear in some recorded Rockstar Editor clips.

Fixed a rare issue where some Rockstar Editor clips could not be opened for editing.

Fixed an issue where the GTAV Launcher would not display the correct amount of time remaining for file downloads.

The Steam overlay has been moved to prevent it from covering up Launcher buttons. 

Fixed an issue where the game would not save your settings when restarting in some instances.

Fixed a rare issue where the Steam version of the game would crash right after launching.

Windows Media Player is no longer required to install GTAV. Instead, Windows Media Foundation will be required.

Fixed an issue where the game would show the pause menu without player input.

Fixed an issue where the max frame rate would be incorrectly low in rare cases.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 6870 1gb, phenom 955, 8gb ram, χωρίς OC, 1080p και περασμένο σε HDD το game δίνει πόνο, αναλογικά.

 

Όλα στο normal πλην των water, reflection quality που είναι high, very high. Advanced graphics όλα κλειστά, MSAA, AF περασμένο από AMD panel x4, x8 αντίστοιχα + sweetfx του k-putt (πόσο αξίζει).

Περασμένοι οι 15.4beta.

 

Ανέβασα water quality very high, tesselation normal, still playable.

Έτρεξα bench του fraps, ημέρα, οδήγηση με μεγάλη ταχύτητα + περπάτημα min 25, max 50, avg 30-35.

To bench του game τα πήγαινε καλύτερα σε αριθμούς. Περίμενα γενικά λίγο υψηλότερα νούμερα σε σχέση με την αίσθηση όταν παίζω.

 

Έτσι μου δείχνει το game (στιγμιαία μηδενικά fps λόγω screenshot)

post-122473-0-81145100-1429642521_thumb.png

post-122473-0-15937900-1429642633_thumb.png

post-122473-0-28520200-1429642723_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχει και σε κατωτερες CPU απο τη δικη σου.

 

i5 3470 λεει στα Recomended Specs, τα οποια ειναι για High+ settings.

Τα Minimum Specs λενε Q6600, ο οποιος ειναι κατωτερος απο τον i3 σου.

 

Χαμηλα settings βαλε, δεν ειναι και για πολλα η 6850 1GB.

Ενταξει δηλαδη μου λες οτι αν παρω ας πουμε μια καλυτερη καρτα γραφικων θα μπορω να το τρεχω στο High ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις retail εκδοσεις που ειναι εκτος steam,που γινονται τα saves?στο pc η στο social club?

Από όσο γνωρίζω ότι είναι σε uplay,origin,social club, steam σου δίνει και τις δυο επιλογές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δηλαδη μου λες οτι αν παρω ας πουμε μια καλυτερη καρτα γραφικων θα μπορω να το τρεχω στο High ;

 

Ναι με μια καλυτερη καρτα γραφικων μπορεις να ανεβασεις λιγο τα settings, αλλα μεχρι ενα σημειο καθως θα σε κοψει ο i3-2100 σου. Το καλο ειναι οτι εισαι σε 1155 οποτε μπορεις να βαλεις εναν i5 ή i7 καινουριο ή και μεταχειρησμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι εχει αναφερθει.

 

Εγραψαν στο reddit πολλοι χρηστες οτι τους εκλεψαν τον λογαριασμο στο social club. Το εκανε ειδηση το pcgamer και καλο θα ηταν να αλλαζαμε κωδικο.

 

http://www.reddit.com/r/gta5/comments/336781/psa_secure_your_rockstar_social_club_account_now/

 

http://www.pcgamer.com/rockstar-social-club-hasnt-been-hacked-but-change-your-passwords-anyway/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

E τελικά πάω και γω , δεν είχα παιξει online στο xbox οπότε..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον το borderless δεν μου είναι smooth, ειχε μικρα ψιλοκοληματακια ακομα και στα 70fps. Το vsync του παιχνιδιού ειναι άθλιο, οποτε το γύρισα Vsync always on απο nvidia control panel και τωρα παει νερο και φαίνεται η διαφορά οτι τωρα ειναι πιο ομαλο το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...