Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α μάλιστα, άντε να δούμε. Ευχαριστώ πολύ!

 

Επίσης να πω το εξής

 

Με το σύστημα της υπογραφής τα έχω βάλει όλα τα γραφικά στο φούλ και τρέχει νερό.

Παρόλαυτα κάπως δεν είμαι ευχαριστημένος. Αυτό είναι όλο; Δεν θα ήταν next-gen υποτίθεται;

 

Το next-gen που εννοούν οι game devs είναι το Depth of Field και το Motion Blur.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Next Gen χωρις Ambient Occlusion λιγο δυσκολο. Θαυμα ειναι και που δειχνει ετσι χωρις AO.
Εχεις δει το Watch Dogs πως ειναι χωρις AO?
http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/watch-dogs/watch-dogs-ambient-occlusion-comparison-5-hbao-plus-high-vs-no-ao.html

http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/watch-dogs/watch-dogs-ambient-occlusion-comparison-2-hbao-plus-high-vs-no-ao.html

http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/watch-dogs/watch-dogs-ambient-occlusion-comparison-4-hbao-plus-high-vs-no-ao.html

 

Εχεις δει αλλο open world game που να δειχνει ετσι χωρις ΑΟ?

Οταν φτιαξουν το ΑΟ και δουλεψει θα δειξει πιο "next gen".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα, άντε να δούμε. Ευχαριστώ πολύ!

 

Επίσης να πω το εξής

 

Με το σύστημα της υπογραφής τα έχω βάλει όλα τα γραφικά στο φούλ και τρέχει νερό.

Παρόλαυτα κάπως δεν είμαι ευχαριστημένος. Αυτό είναι όλο; Δεν θα ήταν next-gen υποτίθεται;

Στο φουλ ολα ε; Νερό κιολας...μαλιστα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα μια λύση γα το ReShade σε όσους δεν παίζει και έχουν κάρτα γραφικών nvidia και λειτουργικό σύστημα Windows 7.

Τσεκάρετε από το ιστορικό των ενημερώσεων σας αν έχετε περάσει το update KB2670838 ή αλλιώς Windows 7 platform update και μπορείτε να την βρείτε από Link.png Site: εδώ αν δεν την έχετε. Εμένα για κάποιο λόγο δεν υπήρχε και ας έχω ενεργοποιημένο το windows update, την πέρασα και όλα παίζουν τζάμι!! Επιτέλους έφυγε η ασπρίλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το αγορασα απο Link.png Site: εδω , μου εστειλαν το 16ψηφιο κωδικο και οταν παω στο social να το ενεργοποιησω λεει λαθος κωδικος ή εχει ηδη χρησιμοποιηθει. Βαζω τα 16 ψηφια το ενα διπλα στο αλλο χωρις κενα


Οκ, ηθελε παυλες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχει περάσει ο καιρός και πραγματικά δεν κρατιέμαι άλλο(μόνο η τιμή με κρατάει πίσω)και έχω αποφασίσει ότι θα το αγοράσω, Με normal όλα,χωρίς φιλτρα κλπ θα μπορέσω να έχω σοβαρά καρέ στο παιχνίδι; με ενοχλεί εν μέρει που δεν μπορώ να το τρέξω με τέρμα γραφικά αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο στο σύστημα μου απο οικονομικής άποψης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχει περάσει ο καιρός και πραγματικά δεν κρατιέμαι άλλο(μόνο η τιμή με κρατάει πίσω)και έχω αποφασίσει ότι θα το αγοράσω, Με normal όλα,χωρίς φιλτρα κλπ θα μπορέσω να έχω σοβαρά καρέ στο παιχνίδι; με ενοχλεί εν μέρει που δεν μπορώ να το τρέξω με τέρμα γραφικά αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο στο σύστημα μου απο οικονομικής άποψης.

 

Ναι σε 1080p μια χαρα πιστευω θα το τρεχεις, καποια settings θα μπορεις να τα ανεβασεις κιολας λιγο.

Υπαρχουν πολλοι στο youtube με παρομοια συστηματα αν θες να δεις επιδοσεις, π.χ. δες αυτο (διαβασε και περιγραφη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σε 1080p μια χαρα πιστευω θα το τρεχεις, καποια settings θα μπορεις να τα ανεβασεις κιολας λιγο.

Υπαρχουν πολλοι στο youtube με παρομοια συστηματα αν θες να δεις επιδοσεις, π.χ. δες αυτο (διαβασε και περιγραφη).

εχμ, 1280Χ1024 παίζω :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο online, αν κλεψουμε ενα αυτοκινητο δεν μπορουμε να το κρατησουμε καπως; Αν το βαλουμε σε γκαραζ, βαλουμε ασφαλεια κλπ

 

Εκει που δεν ειχα τελειωσει ουτε ενα heist, κερδισαμε δυο συνεχομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...