Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά , έχει βγεί καμια καλή τιμή pre-order? γιατί το είχα αφήσει στο xbox και το συνέχισα λίγο τώρα και έπαθα ζημιά πάλι. want it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Ξέχασες να αναφαίρεις ότι είναι ΜΟΝΟ για τους προηγούμενος κατόχους σε 360 & PS3.

Δεν έχει σχέση με το pc αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικο φαινεται απο τα screenshots. Τι να πω, κριμα πραγματικα που μου εχει τελειωσει η υπομονη και θα το παρω στο ps4 τον Νοεμβριο. Δεν την παλευω να το περιμενω αλλο μεχρι το 15. Το εχω πολυ αχτι να το παιξω αυτο το game.

 

Πονταρω οτι θα εχει γινει παντως καλο optimization στο pc, και αυτο που θα δουμε θα ειναι μερα με την νυχτα απο τις κονσολες. 

 

Δεν μπορω να πω οτι δεν θα το αγορασω και στο pc γιατι ειναι και τα mods που πολλες φορες στο παρελθον στα gta με εχουν βαλει στο τρυπακι να ξαναρχισω στο pc με μεγαλη ορεξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες να αναφαίρεις ότι είναι ΜΟΝΟ για τους προηγούμενος κατόχους σε 360 & PS3.

Δεν έχει σχέση με το pc αυτό.

φυσικά και έχει σχέση, αν κάποιος το ειχε σε 360, ps3 και το αγοράσει στο pc παίρνει τα bonus

δεν ξέχασα κάτι, το λέει ξεκάθαρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και μετά μας τα κάνει τσουρέκια η Ubi με το WD...

Ορίστε παιχνιδάρα ρε και μάλιστα με γραφικά "προηγούμενης γενιάς" χωρίς hype του κερατά που το φτάνουν και ίσως το ξεπερνάνε κιόλας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά και έχει σχέση, αν κάποιος το ειχε σε 360, ps3 και το αγοράσει στο pc παίρνει τα bonus

δεν ξέχασα κάτι, το λέει ξεκάθαρα

Sorry, δικό μου λάθος.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry, δικό μου λάθος.

no prob :P

 

Ε καλά τι hype να θέλει το GTA..Είναι hyped χρόνια τώρα :D

να σου πω την αλήθεια το iv δεν το ευχαριστήθικα , ίσως το μόνο gta που για κάποιο λόγο δεν μου άρεσε και φαντάσου οτι το ειχα day 1 original στο 360 και δεν έπαιξα πάνω απο 2-3 μέρες. Αυτό πάλι που το έπαιξα στο 360 αν δεν μου χάλαγε η κονσόλα να την πουλήσω για ανταλλακτικά θα το τερμάτιζα 100% , πιστευω στο pc θα ειναι κλάσεις ανώτερο και θα αξίζει η αγορά του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τιμές προπαραγγελίας retail έκδοσης δείτε εδώ:

http://www.skroutz.gr/s/5024152/Grand-Theft-Auto-V-PC.html?keyphrase=gta+v

 

Μετά την κυκλοφορία του (27/1/2015) η τιμή του θα είναι ~40 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...