Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Olλα τα drm σπανε. Στην αρχη οταν ειναι καποιο καινουργιο για πρωτη φορα μπορει να παρει και μηνες αλλα αφου σπασει μετα σε ολα τα υπολοια παιχνιδια σπαει αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε για retail έκδοση λέω πάντα για τίτλο που θα ασχολούμαι με τις ώρες και για πολλά πολλά χρόνια! 

Τελικά το έκλεισα από Games Club που είναι σχετικά κοντά σε μένα στην Γλυφάδα τελική τιμή 50,85...τώρα δεν ξέρω τι γίνεται αν πέσει η τιμή αν κάνουν επιστροφή χρημάτων...θα δείξει έχουμε 2+ μήνες 

δε γίνεται να έβαζες αντικαταβολή; 

 

άσχετο με το θέμα, το games club έχει συχνά καλές τιμές και είναι και κοντά μου (γλυφαδιώτης), αλλά δεν έχω πάρει τόσο καιρό κάτι από κει, ίσως του δώσω μια ευκαιρία (αλλά αφού βγει το παιχνίδι, προκαταβολικά δε δίνω τίποτα για τη περίπτωση που βγει προβληματικό στη τελική έκδοση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως γιατι στο PS4 μπορουν να δειξουν κατι καλυτερο απο το Xbone, λογο τις υπεροχης του σε δυναμη/hardware (1.8 vs 1.2 Teraflops).
Iσως και να πληρωνει η Sony... Αλλα το πρωτο εμενα μου φαινεται λογικο. Αν ειχα μια R7 260X (2 Teraflops) και μια R9 280 (3.5 Teraflops) δεν θα το σκεφτομουν και πολυ σε ποια απο τις δυο να παρουσιασω το game μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε γίνεται να έβαζες αντικαταβολή; 

 

άσχετο με το θέμα, το games club έχει συχνά καλές τιμές και είναι και κοντά μου (γλυφαδιώτης), αλλά δεν έχω πάρει τόσο καιρό κάτι από κει, ίσως του δώσω μια ευκαιρία (αλλά αφού βγει το παιχνίδι, προκαταβολικά δε δίνω τίποτα για τη περίπτωση που βγει προβληματικό στη τελική έκδοση)

Νομίζω δεν είχε αντικαταβολή και από ότι μου είπε στο τηλέφωνο η παραγγελία πάει στον εισαγωγέα οπότε θα έρθει courier από εκεί και όχι από το games club.

Και εγώ το σκεφτόμουν να μην κάνω pre-order μιας που έχω κακή εμπειρία από το Rome II αλλά και από κάποιους άλλους τίτλους αλλά μετά είπα "wtf? GTA είναι δεν είναι GTP!" :P 

Ελπίζω να βγάλουν τα specs σύντομα για να δω πως θα το τρέχει το pc μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω εαν εχει μπει το βιντεακι αλλα ο τυπος βαρεθηκε να περιμενει το gta v next και να το αποτελεσμα

https://www.youtube.com/watch?v=_cvJ6tfNG28#t=233

απλα ποσο μαλακες ειναι και οι μπατσοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ε τοτε θα ειναι και πολυ πιο ωραιο οπτικα στο pc αν παρω σαν παραδειγμα το mp 3.

 

Θα το παιξω και στο pc παρολο που τερματιστηκε προσφατα στο ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αδόκιμη η φράση "στο pc ήδη τρέχει στα 60", αλλά όπως και να έχει μάλλον φαίνεται ότι δε θα έχει θέματα.Ειδικά αν κινείται στα επίπεδα του τελευταίου Μαξ θα είναι απόλαυση.Σας είπα;Θα είναι το πρώτο της σειράς που θα παίξω! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rumor: GTA V Already Runs At 60FPS On The PC, “Max Payne 3″ Team Handling The PC Version

 

Άρα να περιμένουμε port αντίστοιχο του MP3, σούπερ.

Θα ανάψω λαμπάδες αν είναι σα το mp3 , μετά τους ερασιτεχνισμούς της ubisoft με έχει πιάσει αναγούλα

Πολύ αδόκιμη η φράση "στο pc ήδη τρέχει στα 60", αλλά όπως και να έχει μάλλον φαίνεται ότι δε θα έχει θέματα.Ειδικά αν κινείται στα επίπεδα του τελευταίου Μαξ θα είναι απόλαυση.Σας είπα;Θα είναι το πρώτο της σειράς που θα παίξω! ^_^

Ντροπή που δεν έχεις παίξει τα προηγούμενα, να το πούμε αυτό :P

 

Κοιτά, έχει διάφορα να σου υπόσχονται 60 με το να προσπαθουν να σου πλασάρουν το 30αρι ως καλύτερο και ως cinema experience

 

Άργησε πάρα πολύ το συγκεκριμένο, αλλά τουλάχιστον να το χαρουμε όπως πρέπει, όχι να μας σπάνε τα νεύρα

 

Από gameplay ξέρουμε ότι θα τα σπάει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...