Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Pε εχει πωρωθει.Εδω βλεπει ονειρα οτι κλεβουμε λεωφορεια με χειρομβοβιδες και τετοια χαχαχα.Ο μαστιχας εχει χαθει απο προχθες.Λες να τον εδεσε τελικα η δικια του? χαχαχ :P

 

Αντιπαρέρχομαι τις γνωστές "οπαδικές" φωνές του crew που ζητωκραυγάζουν

"Μαστίχα, ζούμε , δεμένο να σε δούμε" ,

"Έντα γερά με τσαμπουκά",

"Γουστάρει να  σφυρίζει, όταν τη ροζ zentorno στρίβει" και

"Πες μας τι πίνεις και ...πάει το ποδήλατο γαμιw*&@ας",

 τις καταγγέλλω ως εγκάθετες και συμπληρώνω ότι ο μαστίχας έχει σπάσει τα δεσμά και εμφανίζεται με κάποια post στο insomnia, (αφού φυσικά έχει πάρει έγγραφη άδεια από την κοπελιά του).

Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μάλιστα λένε ότι ίσως τον έχουμε απόψε μαζί σας... ("Συζύγου" επιτρέποντος...). 

Επεξ/σία από fever25
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις βρήκα μια χαραμαδα και επιασα λίγο 2g ίσα ίσα για αυτό το μήνυμα, καθότι με έχει η κοπελα μου κλειδωμένο σε μια αποθήκη χωρίς γουιφι αλλά όλα καλά μπορεις να πεις δεν με έχει δεμενο. Αν όλα πάνε όπως σχεδιαζω θα αποδρασω στις 21:00 όταν θα μου φέρει το δισκο με το γεύμα που μου έταξε. Θα της αρπαξω το χερι και θα την τραβηξω μέσα οπου θα τη κλειδωσω έτσι ώστε να ξαναπαιξουμε μαζί στο TS αποψε όλα τα αγορακια.

 

Αποτι άκουγα εχθες, πρεπει να επαιζε GTA σε offline mode για να μη τραβήξει υποψίες στο crew μας. Και αυτό το συμπερανα λόγω του οτι υπήρξαν ηχοι με αρκετά κορναρισματα και στριγλισματα λάστιχων ταυτοχρονα. Και όλα αυτά για πολλές ώρες.. Πρεπει να πήρε άδεια απο τη δουλεια της για να χαρει το παιχνιδι όσο δε παει.

 

Απόψε θα με δείτε λογικά.. Pray for me guys. Aekoupoli watch your back..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.. Προσπαθώ τόση ώρα - με keyboard παίζω - να επιλέξω τις sticky bombs ενώ είμαι μέσα σε αμάξι, και μου βγάζει μόνο πιστολάκια και micro-smg.. ενώ έχω πάνω μου και grenades και sticky bombs...

 

Βοήθεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα πειτε μου καποιος οποιος ξερει να με βοηθησει ποιες ειναι οι βελτιστες ρυθμισεις στα γραφικα με amd 

 

εχω amd 6990! και i7 980x 12 gb ram εννοειται προτοτυπο το game...... 

 

 

προσπαθω να το κανω να τρεχει φυσιολογικα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.. Προσπαθώ τόση ώρα - με keyboard παίζω - να επιλέξω τις sticky bombs ενώ είμαι μέσα σε αμάξι, και μου βγάζει μόνο πιστολάκια και micro-smg.. ενώ έχω πάνω μου και grenades και sticky bombs...

 

Βοήθεια..

Ναι δεν γινεται,μονο πιστολακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα γίνεται, μια δυο φορές μου 'χει συμβεί και τα εμφανίζει στην σειρά όταν πατάω tab, αλλά δε μπορώ να καταλάβω τι παίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος τα heists, τι να κάνεις στο online τώρα ; Οκ, έχει κάποια πραγματάκια αλλά μέχρι να βάλουν κι' άλλα heists θεωρώ ότι δεν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος τα heists, τι να κάνεις στο online τώρα ; Οκ, έχει κάποια πραγματάκια αλλά μέχρι να βάλουν κι' άλλα heists θεωρώ ότι δεν αξίζει.

Τι ακριβως εννοεις τι να κανεις? Δηλαδη τι αλλο θα ηθελες να εχει ενα παιχνιδι τετοιου ειδους εκτος απο αυτα που εχει? Αγωνες αυτοκινητων, ποδηλατων, σκαφων, αεροπλανων, καθε λογης deathmatch, αγωνες με αλεξιπτωτο, καμια 30αρια+ contact missions, lts,  παρα πολλα και ενδιαφεροντα activities (darts golf tennis). Αγοραζεις σπιτια αμαξια γκαραζ, ντυνεις οπως γουσταρεις τον χαρακτηρα, μαζευεσαι με φιλους και πας στο στρατοπεδο για να κλεψεις τανκ και να νιωσεις κουλ, φτιαχνεις δικο σου Mode οπως ακριβως το γουσταρεις και αλλα πολλα. Μην ειμαστε απληστοι το παιχνιδακι αξιζει και με το παραπανω.. Μπορει ανετα να προσφερει 100+ ωρες διασκεδαστικου gameplay το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...