Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια γρηγορη ερώτηση... μπορούμε στο gta v να παίξουμε παρέα με ps4 players??? και αν ναι πως??? έχω κάτι φίλους που έχουν ps4 και τους έχω ψάξει στην rockstar τους βρήκα μου τους εμφανίζει στην friend list αλλα δεν με αφήνει να τους προσκαλέσω πουθενά μου λέει ότι πρέπει να έχουμε τελειώσει και οι δυο το tutorial τι παίζει ακριβώς??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια γρηγορη ερώτηση... μπορούμε στο gta v να παίξουμε παρέα με ps4 players??? και αν ναι πως??? έχω κάτι φίλους που έχουν ps4 και τους έχω ψάξει στην rockstar τους βρήκα μου τους εμφανίζει στην friend list αλλα δεν με αφήνει να τους προσκαλέσω πουθενά μου λέει ότι πρέπει να έχουμε τελειώσει και οι δυο το tutorial τι παίζει ακριβώς??

 

Δεν γίνεται να παίξετε μαζί, δεν υποστηρίζει crossplatform multiplayer το GTA V.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται να παίξετε μαζί, δεν υποστηρίζει crossplatform multiplayer το GTA V.

 

http://www.insomnia.gr/topic/531541-grand-theft-auto-v-pc/?p=53958421

 

50~ σελίδες πίσω που είχα ξαναρωτήσει μου είχαν πει ότι παίζει... τοτε δεν είχα κάποιον να το δοκιμάσω και τώρα που έχουν αρχίσει να το παίρνουν κι άλλοι αποφάνθηκε ότι δεν.... κρίμα  :fear:

 

αν μάθετε κάτι άλλο ή άμα το εξελίξει η R* παρακαλώ ενημερώστε θα βοηθήσει πολύ κόσμο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Rockstar έχει ανακοινώσει ότι δεν παίζει να γίνει.

 

We absolutely love being able to push the boundaries of what can be done in a dynamic online world like GTA Online, but certain things are not technically possible right now and this is one of them. Unfortunately, there is no technical way that we could enable players to play in the same lobby with one another across different types or generations of game consoles. It is also impossible to enable PC players to join console-based lobbies.

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52366/asked-answered-gtav-first-person-experience-online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gta5cheats.com/gta-online-hints-tips/+ γενικα στο onliνε κομματι και γενικα sto gta τι κανουμε ρε παιδια εκτος απο missions heists και να σκοτωνουμε τους αλλους που ειναι στον ιδιον server με εμας?το παιχνιδι εχει γαματο gameplay αλλα αρχιζω και το βαριεμαι επειδη δεν ξερω τι να κανω...(μπηκα και στο team..!!!),μπορει ετσι καποις να μου πει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gta5cheats.com/gta-online-hints-tips/+ γενικα στο onliνε κομματι και γενικα sto gta τι κανουμε ρε παιδια εκτος απο missions heists και να σκοτωνουμε τους αλλους που ειναι στον ιδιον server με εμας?το παιχνιδι εχει γαματο gameplay αλλα αρχιζω και το βαριεμαι επειδη δεν ξερω τι να κανω...(μπηκα και στο team..!!!),μπορει ετσι καποις να μου πει ?

αν δεν κάνουμε heists,εμείς κάνουμε κόντρες,κάθε τύπου και κάθε είδους..παίζουμε TDM,γενικά ασχολούμαστε με όλα τα activities που θέλουν πολύ κόσμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αν δεν κάνουμε heists,εμείς κάνουμε κόντρες,κάθε τύπου και κάθε είδους..παίζουμε TDM,γενικά ασχολούμαστε με όλα τα activities που θέλουν πολύ κόσμο!

 

Και μερικές φορές, random stuff happens. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως έτσι ακριβώς είμαστε!!

 

Άντε παίδες,σας περιμένουμε!

Έχουμε 32 slots στο teamspeak,και σύντομα θα το πάμε 512...δεν θα γεμίσουν από μόνα τους τα slots,ελάτε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως έτσι ακριβώς είμαστε!!

 

Άντε παίδες,σας περιμένουμε!

Έχουμε 32 slots στο teamspeak,και σύντομα θα το πάμε 512...δεν θα γεμίσουν από μόνα τους τα slots,ελάτε!

nα με περιμένετε εμενα σε 1 χρόνο και 1 μηνα .. :(

 

Και μερικές φορές, random stuff happens. :P

 

san?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

san?

 

Να προσπαθούμε να κλέψουμε αεροπλάνα από στρατιωτική βάση.

Πέταγμα με ελικόπτερα.

Και οι αγώνες μπορούν να είναι με όπλα ή σε custom πίστες, κλπ.

 

Βασικά, δεν είναι τόσο το τι έχει να κάνεις, είναι τα πράγματα που δεν περιμένεις μερικές φορές (όπως το "takedown" από το μπαλκόνι που λέγαμε :P).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Guys γιατί TS και όχι Curse?! Δηλαδή πιο απλό, καλο, και ελαφρύ voip δεν έχω δει.

 

Ε, αφού έκατσε ο Xtrm να μας φτιάξει server και εκεί έχουμε συνηθίσει, why not; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...