Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για εξηγησε μου φιλε μου γιατι δεν ξερω, μπορω να το κατεβασω και να βαλω το serial που εχει στο κουτι και όλα οκ? αν ναι μου λες σε παρακαλω πως γινεται? και εκτος αυτου μπορω να το γυρισω πισω εφόσον εχει πρόβλημα το 3ο δισκακι? ασχετα αν το κατεβασω?

Σε πρώτη φάση θα ήταν καλύτερο να το επιστρέψεις, εφόσον υπάρχει πρόβλημα.

Από εκεί και πέρα, αν ΔΕΝ το επιστρέψεις, -όπως είπες και ο αεκούπολης- , θα μπεις στο social club της rockstar, θα φτιάξεις λογαριασμό και θα περάσεις τον κωδικό (serial) που έχει το κουτί σου. Μετά από εκεί θα σου δοθεί η δυνατότητα να το κατεβάσεις! Πρέπει να έχεις υπομονή καθώς είναι 60+ giga!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Εάν έχεις σκοπό να το επιστρέψεις, επειδή έχει πρόβλημα το δισκάκι, ΜΗΝ περάσεις τον κωδικό στο social!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πρώτη φάση θα ήταν καλύτερο να το επιστρέψεις, εφόσον υπάρχει πρόβλημα.

Από εκεί και πέρα, αν ΔΕΝ το επιστρέψεις, -όπως είπες και ο αεκούπολης- , θα μπεις στο social club της rockstar, θα φτιάξεις λογαριασμό και θα περάσεις τον κωδικό (serial) που έχει το κουτί σου. Μετά από εκεί θα σου δοθεί η δυνατότητα να το κατεβάσεις! Πρέπει να έχεις υπομονή καθώς είναι 60+ giga!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Εάν έχεις σκοπό να το επιστρέψεις, επειδή έχει πρόβλημα το δισκάκι, ΜΗΝ περάσεις τον κωδικό στο social!! 

Ευχαριστω φιλε μου!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πρώτη φάση θα ήταν καλύτερο να το επιστρέψεις, εφόσον υπάρχει πρόβλημα.

Από εκεί και πέρα, αν ΔΕΝ το επιστρέψεις, -όπως είπες και ο αεκούπολης- , θα μπεις στο social club της rockstar, θα φτιάξεις λογαριασμό και θα περάσεις τον κωδικό (serial) που έχει το κουτί σου. Μετά από εκεί θα σου δοθεί η δυνατότητα να το κατεβάσεις! Πρέπει να έχεις υπομονή καθώς είναι 60+ giga!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Εάν έχεις σκοπό να το επιστρέψεις, επειδή έχει πρόβλημα το δισκάκι, ΜΗΝ περάσεις τον κωδικό στο social!! 

Για εξηγησε μου  αν ξερεις παλι ρε φιλε μου,1) αν το κατεβασω ξερεις αν το αποθηκευω σαν αρχειο καπου να το εχω και μετα το κανω εγκατασταση? η γινεται εγκατασταση αμεσα όπως με τα dvd? 2) θα κατεβαινει με την φουλ ταχυτητα που εχω ηηη...... 3) αν παλι το επιστρεψω θα μου δωσουν καινουργιο η θα αντικαταστησουν θα ελλατωματικο dvd? να κρατησω το serial καλου κακου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2 εγω και ο Γιωργος (krystal) θα χρειαστουμε αλλα 2 ατομα για να κανουμε οτ all in order bonus στα heist. Εχουμε κανει ηδη το fleeca

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εξηγησε μου  αν ξερεις παλι ρε φιλε μου,1) αν το κατεβασω ξερεις αν το αποθηκευω σαν αρχειο καπου να το εχω και μετα το κανω εγκατασταση? η γινεται εγκατασταση αμεσα όπως με τα dvd? 2) θα κατεβαινει με την φουλ ταχυτητα που εχω ηηη...... 3) αν παλι το επιστρεψω θα μου δωσουν καινουργιο η θα αντικαταστησουν θα ελλατωματικο dvd? να κρατησω το serial καλου κακου?

 

Αν το κατεβάσεις λογικά η εγκατάσταση θα γίνετε όπως στα dvd. Δοκίμασε και αυτή την λύση και αν δεν σου δουλέψει απλά γύρνα το πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετω την παρεα...ισως αυτο που ζητησω φανει υπερβολικο η 'κατσιβελιστικο' αλλα anyway εγω θα το δοκιμασω...ειμαι 12 lvl μολις και εχω μονο 125.000 $ στο ονλινε.προφανως χρειαζομαι παραπανω για να παρω επιτελους καποτε σπιτι,αμαξια και οπλα.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΣ?(ισως επειδη εχει πολλα λεφτα κα ιδεν ξερει τι να κανει...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή και δουλειά  :P

Τα λεφτά είναι γλυκά, αλλα ερχονται! Είμαι lvl 27 προς το παρόν, και αγόρασα ήδη σπίτι με 200κ και έχω άλλα τόσα στο account. 

Σκεφτομαι να πάρω το armored kumura αλλα ειναι πανακριβο, πανω απο 500κ 

 

Αξιζει τον κοπο ή να παρω κατι αλλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πάσα πιθανότητα ναι, ισως να μην είναι προβλημα αν δεν είναι στην ίδια έκδοση. 

Εγώ πάντως μετέφερα από διαφορετική έκδοση θειου σε θείο και μιά χαρά παίζει.

μπορεις να μου πεις πως ; δεν βρισκω που ειναι τα save

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είχα δει το review του Yahtzee για το online, οπότε αν δεν το είχατε δει (και δεν έχει ποσταριστεί ήδη...)

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/10119-Grand-Theft-Auto-Online-Review

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...